Eski ve Yeni asla kaybolmaz

Her şey içten dışa olup bittiği için son birkaç yıldır garip davrandım. Pek çok farklı açıdan ama en yenisiyle başlamak istedim.

Hava değişiyor mu ve küresel salgın çok gerçek ve gözlemlenebilir bir etkiye sahip mi?

Evet kesinlikle.

Yine de bazı nedenlerden dolayı burada Teksas’ta, tekinsizlikle yerleşmiş birçok yeni, zihin açıcı süreci duyduktan sonra küresel durumlar hakkında tuhaf duygular yaşıyorum; şanlı yerine, yine de İsa’nın Görkemini Övün.

Lol, Başkanın bir Gücü ve Ruhun bir başkası olduğunu hissediyorum; yine de Ruh, yargıyla da olsa birçok farklı durumu değerlendirmemi sağladı, maalesef ben insanım ve hata yapıyorum; bunlar beni insana olan inançsız bir şekilde itaat etmeyi öğrenmeme yol açtı, ancak yine de geri dönüşü olmayan bir inanç mümkün olan her şeye, kendimi çıkarmaya çalışıyorum ancak HAARP’ın bu kapsayıcı duygusundan “insan doğası” nı çıkaramıyorum. hava değişikliği ile kitleleri kontrol edin.

“Amerikan Kurtarma Planı” nın bir parçası olan üçüncü bir uyaran kontrolünün okunmasına yol açan bir dizi eşzamanlı ancak ilgisiz bir şekilde olmasaydı bunu yayınlamazdım.

HA-ARP

Tesadüf.

Ole. Uykulu. Joe.

Biliyorum gözün benim üzerimde, görmediğini söyleyeceksin ve benim gözümün üzerinde olmadığını anlayacaksın ve yine de “ulaşma” olarak da bilinen önemli belirsizlik derinliğine dair ipuçları buluyorum “Lmao.

Dürüst olmak gerekirse, neredeyse hiçbir başkanın destekçisi değilim, asla oy kullanmadım ve oyumun çoğunluğu etkileyeceğine inanmıyorum, sadece oy verme eylemim ilk başta başlamak istemediğim bir sohbete neden olur . Bu nedenle siyaseti politikalar olarak oylamıyorum veya tartışmıyorum, ama iyi bir komployu seviyorum ve pek çok farklı meselenin açıklanamayan şekillerde meyve vermesi için yaşadım ama Saf İlahi Doğa. Her Zaman İyi Olsa da, inançlarımın muhakememi gizlemesinin ne kadar gerekli olduğunu da anlıyorum ve sözlerime herhangi bir itirazım veya gücüm yok. Sadece ruhumdaki bir şeyin beni gerçekliği birden fazla kez sorgulamaya yönlendirmesi ve kontrolüm, niyetim ve gerçeği kavrayışım, gerçekliğimin bu gece bu düşünceleri paylaşmaktan mutlu olacak kadar sağlam ve gerçekçi olduğunu doğrulayan birçok gerçeklik kapısını açtı.

Okuduğunuz için teşekkür ederiz ve tüm Kişiler, gramerim, bakış açım / bakış açım veya gönderi konumum açısından alçakgönüllülüğümü ve mütevazı isteğimi kabul edin.

Tanrı kutsasın

“Eski ve Yeni asla kaybolmaz” üzerine 7 yorum

1. Artvin dan kimler var. Eski ve Yeni asla kaybolmaz . merhaba arkadaşlar web siteniz harbiden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 213

2. Diyarbakır merkezden ben Gürbüz. Slm paylaşım vallaha iyi, sosyal medyada paylaştım 23-02-2021 15:25:46

3. Amasya merkezden ben ali. Selam herkese siten vallaha billaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 23-02-2021 15:48:22

4. Ardahan dan kimler var. Eski ve Yeni asla kaybolmaz . selamun aleyküm paylaşımın inanılmaz iyi, teraziye tıkladım , Aylin – 326

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link