YouTube’da 11 Eylül komploları ve yeni dünya düzeni komploları hakkında videolar izlerdim. Artık YouTube’da olmadıklarını biliyorum ama onları, özellikle de gerçekten iyi yapılmış olanları izlemekten zevk aldım. Bunları yayınlayan herhangi bir site veya web sitesi bağlantısı var mı? Onları google’da veya herhangi bir yerde bulamıyorum?

Author

46 Comments

1. selam arkadaşlar paylaşımın inanki çok iyi, şukuladım

2. Gaziantep dan kimler var. eski youtube komplo videolarını nereden izleyebilirim? . Mrb siteniz harbiden dikkat çekici, tebrikler , Aylin – 377

3. Kırklareli dan kimler var. eski youtube komplo videolarını nereden izleyebilirim? . Merhaba sayfan valla dikkatimi çekti, saolun , doruk – 222

4. Selamın aleyküm web sitesi harbiden güzel, şukuladım

5. merhaba arkadaşlar siten gerçekten hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

6. Bu konu : ” eski youtube komplo videolarını nereden izleyebilirim? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın valla hayran edici, saolun , doruk – 227

7. Bu konu : ” eski youtube komplo videolarını nereden izleyebilirim? ” çok güzel. Selam sayfan inan ki ilgi uyandırıcı, sağolun , – 24

8. Bu konu : ” eski youtube komplo videolarını nereden izleyebilirim? ” çok güzel. Slm web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, tebrikler , banu – 476

9. Adana merkezden ben ali. selam arkadaşlar paylaşımın valla çok hoşuma gitti, teşekkürler 20-02-2021 04:25:25

10. Kırşehir merkezden ben hatice. Selam web siten inanki iyi, facebookta paylaştım 22-02-2021 08:47:51

11. Bu konu : ” eski youtube komplo videolarını nereden izleyebilirim? ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi ciddiyim hoşuma gitti, tebrikler , ali – 382

12. Gürbüz Reply

Bu konu : ” eski youtube komplo videolarını nereden izleyebilirim? ” çok güzel. Mrb paylaşım valla çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Gürbüz – 455

13. Muş merkezden ben ali. Selamlar sayfa süper ötesi iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 27-02-2021 20:48:27

14. selamun aleyküm siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

15. Van dan kimler var. eski youtube komplo videolarını nereden izleyebilirim? . Slm paylaşımın vallaha billaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 400

16. Bu konu : ” eski youtube komplo videolarını nereden izleyebilirim? ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha dikkat çekici, teraziye tıkladım , Hasan – 424

17. Bingöl merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar paylaşım inanılmaz hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 14-03-2021 15:21:46

18. Kayseri dan kimler var. eski youtube komplo videolarını nereden izleyebilirim? . Merhabalar paylaşımınız vallaha billaha hayran edici, teraziye tıkladım , ali – 353

19. Tekirdağ dan kimler var. eski youtube komplo videolarını nereden izleyebilirim? . Merhabalar sayfan yeminle çok güzel, facebookta paylaştım , ziya – 201

20. selamun aleyküm siteniz süper ötesi hayran bıraktı, teraziye tıkladım

21. Mrb siteniz inanki güzel, sosyal medyada paylaştım

22. Gaziantep merkezden ben Hasan. Selam herkese sayfanız vallaha billaha çok güzel, twitter da paylaştım 16-04-2021 20:14:24

23. Selam herkese siten vallaha billaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

24. elif yılmaz Reply

Bitlis merkezden ben elif yılmaz. Selam bu web sitesi harbiden güzel, teraziye tıkladım 06-05-2021 02:14:31

25. Amasya merkezden ben memo. Selamlar paylaşım harbiden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 06-05-2021 23:52:43

26. Bu konu : ” eski youtube komplo videolarını nereden izleyebilirim? ” çok güzel. Slm paylaşım vallaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , – 92

27. Adıyaman dan kimler var. eski youtube komplo videolarını nereden izleyebilirim? . Merhabalar siteniz inan ki çok iyi, linkedinde paylaştım , ziya – 409

28. Muğla merkezden ben Hasan. Merhabalar siten gerçekten dikkatimi çekti, şukuladım 05-06-2021 20:57:04

29. Giresun merkezden ben Aylin. Selamlar sayfanız cidden mükemmel, sağolun 08-06-2021 06:27:19

30. Kastamonu merkezden ben gaye. selam arkadaşlar web siteniz valla iyi, sosyal medyada paylaştım 09-06-2021 22:58:25

31. Tekirdağ merkezden ben emin. Selam web sitesi yeminle hayran bıraktı, teşekkürler 21-06-2021 07:00:51

32. Giresun merkezden ben doruk. Slm sayfanız cidden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 23-06-2021 06:02:52

33. Bu konu : ” eski youtube komplo videolarını nereden izleyebilirim? ” çok güzel. Merhabalar sayfanız vallaha çok güzel, sağolun , banu – 400

34. Aksaray dan kimler var. eski youtube komplo videolarını nereden izleyebilirim? . merhaba arkadaşlar siteniz valla dikkat çekici, face de paylaştım , ali – 93

35. Bu konu : ” eski youtube komplo videolarını nereden izleyebilirim? ” çok güzel. Slm siteniz vallaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 460

36. Kastamonu dan kimler var. eski youtube komplo videolarını nereden izleyebilirim? . selam arkadaşlar paylaşımın cidden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 197

37. Trabzon merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm paylaşımınız valla hayran edici, teraziye tıkladım 15-07-2021 00:44:17

38. Bu konu : ” eski youtube komplo videolarını nereden izleyebilirim? ” çok güzel. Merhaba siteniz inanılmaz dikkat çekici, sağolun , Hasan – 113

39. Gümüşhane dan kimler var. eski youtube komplo videolarını nereden izleyebilirim? . Mrb paylaşımınız inan ki hayran edici, facebookta paylaştım , mehmet – 366

40. Karaman dan kimler var. eski youtube komplo videolarını nereden izleyebilirim? . Merhaba sayfanız süper ötesi çok hoşuma gitti, şukuladım , mehmet – 357

41. Adıyaman merkezden ben memo. selamun aleyküm sayfa vallaha hayran bıraktı, saolun 22-07-2021 07:59:05

42. Çorum dan kimler var. eski youtube komplo videolarını nereden izleyebilirim? . Selamın aleyküm paylaşımın cidden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 143

43. Niğde dan kimler var. eski youtube komplo videolarını nereden izleyebilirim? . Merhaba paylaşımınız gerçekten hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , hatice – 306

44. Çankırı merkezden ben emin. Selam web siten gerçekten hayran edici, tebrikler 25-07-2021 14:24:53

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link