Eskiden şiling şimdi domuzlar bir su şişesinin nasıl kullanılacağını bile biliyorlar. Vahşi doğada yaptıkları bu değil. Bunun nasıl yapılacağını nasıl öğrendiler? Elbette sadece vahşi bir kobay yakalayamazsınız ve bunu nasıl yapacağınızı bilecektir.

Belki de … kobaylar, hükümetin bizi evlerimizde gözetlemek için yarattığı insansız uçaklardır. Mükemmel örtbas. Çok sevimli ve masum. Kobay sahipliğini bizim için daha kolay hale getirmek için şişelerden içmeye programlandılar. Eskiden şiling şimdi domuzlar birçok insanın evinde.

Bu konuda arkadaşlarımın kobayından bahsettiğimde bana çok uzun bir süre gözlerinde baktı. Sanırım şimdi bir çeşit listede bulunuyorum.

Düşünceler?

Author

138 Comments

1. Selamın aleyküm web siteniz inan ki hayran edici, şukuladım

2. selam arkadaşlar siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

3. merhaba arkadaşlar web siteniz harbiden hayran bıraktı, şukuladım

4. elif yılmaz Reply

Amasya merkezden ben elif yılmaz. Selam herkese paylaşımın inanılmaz hayran edici, saolun 22-06-2020 13:14:54

5. Sakarya merkezden ben ziya. selam arkadaşlar web siten harbiden güzel, tebrikler 23-06-2020 11:30:45

6. Malatya merkezden ben doruk. Selam herkese bu web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 01-07-2020 13:14:42

7. Edirne merkezden ben doruk. Mrb web sitesi yeminle hayran bıraktı, teraziye tıkladım 02-07-2020 09:25:36

8. Kocaeli merkezden ben mehmet. selamun aleyküm siten yeminle güzel, facebookta paylaştım 13-07-2020 06:35:11

9. Bilecik merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar paylaşımınız inan ki mükemmel, sağolun 18-07-2020 19:02:20

10. İstanbul merkezden ben ziya. selam arkadaşlar siten inanılmaz hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 25-07-2020 16:48:06

11. Merhaba herkese sayfan cidden hayran edici, linkedinde paylaştım

12. Yozgat merkezden ben Gürbüz. Selam sayfanız vallaha billaha çok iyi, şukuladım 01-08-2020 02:53:20

13. Erzincan merkezden ben banu. Selam herkese bu web sitesi cidden hayran bıraktı, şukuladım 04-08-2020 02:15:28

14. Yozgat merkezden ben doruk. Slm sayfan ciddiyim iyi, tebrikler 06-08-2020 20:48:47

15. Van merkezden ben mehmet. Merhaba sayfan yeminle iyi, face de paylaştım 16-08-2020 03:09:26

16. Kırşehir merkezden ben Aylin. Merhaba herkese web siteniz inan ki hayran edici, saolun 16-08-2020 17:24:53

17. Selamın aleyküm paylaşımın vallaha mükemmel, teraziye tıkladım

18. Selamlar siten cidden dikkatimi çekti, teraziye tıkladım

19. Bursa merkezden ben ziya. Merhabalar sayfa valla hayran bıraktı, saolun 25-08-2020 00:53:44

20. Merhaba paylaşımınız yeminle dikkat çekici, sağolun

21. elif yılmaz Reply

Kars merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese web sitesi ciddiyim çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 09-09-2020 09:40:44

22. Çanakkale merkezden ben gaye. Selamlar paylaşımın yeminle dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 10-09-2020 17:10:55

23. elif yılmaz Reply

merhaba arkadaşlar paylaşımınız inan ki iyi, teşekkürler

24. Gürbüz Reply

selam arkadaşlar paylaşım gerçekten dikkat çekici, linkedinde paylaştım

25. Merhaba herkese web siten cidden mükemmel, face de paylaştım

26. Van merkezden ben banu. Merhaba paylaşımın inanılmaz çok hoşuma gitti, face de paylaştım 27-09-2020 22:45:15

27. Gürbüz Reply

Muş merkezden ben Gürbüz. Selamlar paylaşım harbiden iyi, tebrikler 02-10-2020 11:26:46

28. Mrb paylaşım vallaha billaha çok güzel, face de paylaştım

29. Ağrı dan kimler var. Eskiden şiling şimdi domuzlar aslında hükümet dronları . merhaba arkadaşlar sayfan yeminle hayran edici, tebrikler , memo – 79

30. Balıkesir dan kimler var. Eskiden şiling şimdi domuzlar aslında hükümet dronları . Selamlar bu web sitesi gerçekten çok iyi, teşekkürler , ahmet – 314

31. Amasya dan kimler var. Eskiden şiling şimdi domuzlar aslında hükümet dronları . merhaba arkadaşlar paylaşım harbiden çok iyi, twitter da paylaştım , ziya – 202

32. Slm web sitesi harbiden çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım

33. Bu konu : ” Eskiden şiling şimdi domuzlar aslında hükümet dronları ” çok güzel. Merhaba paylaşımın cidden çok güzel, sağolun , Aylin – 188

34. Bu konu : ” Eskiden şiling şimdi domuzlar aslında hükümet dronları ” çok güzel. selam arkadaşlar web siten inan ki hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , ali – 98

35. Gürbüz Reply

Düzce merkezden ben Gürbüz. Merhaba siten süper ötesi mükemmel, teşekkürler 21-10-2020 10:38:10

36. Merhaba herkese web siteniz cidden hayran edici, face de paylaştım

37. elif yılmaz Reply

Elazığ merkezden ben elif yılmaz. Slm paylaşımın harbiden çok iyi, teşekkürler 21-10-2020 10:52:36

38. Selam web siten yeminle çok iyi, twitter da paylaştım

39. Giresun merkezden ben ali. Merhaba paylaşım ciddiyim ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum 27-10-2020 05:29:32

40. Batman dan kimler var. Eskiden şiling şimdi domuzlar aslında hükümet dronları . selamun aleyküm siten ciddiyim çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Emine – 276

41. Bursa merkezden ben ali. Slm paylaşım ciddiyim hayran edici, face de paylaştım 27-10-2020 05:41:12

42. Edirne dan kimler var. Eskiden şiling şimdi domuzlar aslında hükümet dronları . Slm sayfanız ciddiyim dikkatimi çekti, tebrikler , Aylin – 396

43. Van dan kimler var. Eskiden şiling şimdi domuzlar aslında hükümet dronları . Selam herkese siten valla mükemmel, linkedinde paylaştım , – 220

44. Balıkesir dan kimler var. Eskiden şiling şimdi domuzlar aslında hükümet dronları . Mrb paylaşım vallaha hayran edici, facebookta paylaştım , – 412

45. Denizli merkezden ben Hasan. selam arkadaşlar paylaşımın valla çok iyi, şukuladım 27-10-2020 05:58:38

46. elif yılmaz Reply

Selam paylaşım inanki çok hoşuma gitti, sağolun

47. Merhabalar siteniz inan ki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

48. Muğla dan kimler var. Eskiden şiling şimdi domuzlar aslında hükümet dronları . Mrb sayfa inanki çok iyi, teşekkürler , Aylin – 360

49. Uşak dan kimler var. Eskiden şiling şimdi domuzlar aslında hükümet dronları . Slm web siteniz harbiden çok iyi, twitter da paylaştım , Aylin – 177

50. Bu konu : ” Eskiden şiling şimdi domuzlar aslında hükümet dronları ” çok güzel. Merhaba sayfan inan ki çok hoşuma gitti, şukuladım , – 368

51. Şanlıurfa merkezden ben ziya. selamun aleyküm sayfanız cidden ilgi uyandırıcı, teşekkürler 27-10-2020 06:53:15

52. Afyon merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar sayfa gerçekten mükemmel, sağolun 27-10-2020 06:53:57

53. Karabük dan kimler var. Eskiden şiling şimdi domuzlar aslında hükümet dronları . Selamlar sayfa vallaha hayran bıraktı, sağolun , emin – 391

54. Bu konu : ” Eskiden şiling şimdi domuzlar aslında hükümet dronları ” çok güzel. Selam herkese paylaşım inan ki çok iyi, saolun , ahmet – 429

55. Edirne merkezden ben hatice. Merhabalar web siten cidden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 01-11-2020 18:40:47

56. Bingöl dan kimler var. Eskiden şiling şimdi domuzlar aslında hükümet dronları . selam arkadaşlar web siteniz harbiden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , – 492

57. Mrb paylaşım süper ötesi çok güzel, face de paylaştım

58. Hatay dan kimler var. Eskiden şiling şimdi domuzlar aslında hükümet dronları . Merhaba herkese sayfanız vallaha billaha ilgi uyandırıcı, tebrikler , ahmet – 135

59. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Eskiden şiling şimdi domuzlar aslında hükümet dronları ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız valla çok iyi, tebrikler , Gürbüz – 347

60. Bu konu : ” Eskiden şiling şimdi domuzlar aslında hükümet dronları ” çok güzel. Mrb sayfanız süper ötesi çok güzel, şukuladım , Emine – 35

61. Bu konu : ” Eskiden şiling şimdi domuzlar aslında hükümet dronları ” çok güzel. Slm paylaşımın valla çok güzel, linkedinde paylaştım , ziya – 262

62. Bu konu : ” Eskiden şiling şimdi domuzlar aslında hükümet dronları ” çok güzel. Slm sayfanız inanki hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ali – 418

63. Gümüşhane dan kimler var. Eskiden şiling şimdi domuzlar aslında hükümet dronları . Slm web siten vallaha billaha çok güzel, şukuladım , mehmet – 75

64. Manisa merkezden ben emin. selamun aleyküm paylaşımın vallaha billaha çok iyi, saolun 11-12-2020 00:36:19

65. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Eskiden şiling şimdi domuzlar aslında hükümet dronları ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız inan ki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 375

66. Kayseri dan kimler var. Eskiden şiling şimdi domuzlar aslında hükümet dronları . Selam herkese web siteniz yeminle hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , – 318

67. Selam paylaşımın cidden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

68. Mardin dan kimler var. Eskiden şiling şimdi domuzlar aslında hükümet dronları . Selam sayfan süper ötesi ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , banu – 133

69. Osmaniye dan kimler var. Eskiden şiling şimdi domuzlar aslında hükümet dronları . selam arkadaşlar siten valla çok hoşuma gitti, tebrikler , ali – 76

70. Bu konu : ” Eskiden şiling şimdi domuzlar aslında hükümet dronları ” çok güzel. Selam herkese siten inanki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 158

71. Adana merkezden ben banu. Merhabalar paylaşımın ciddiyim dikkat çekici, şukuladım 13-01-2021 20:52:36

72. Sakarya dan kimler var. Eskiden şiling şimdi domuzlar aslında hükümet dronları . Merhabalar siteniz vallaha hayran edici, face de paylaştım , ali – 175

73. Erzincan dan kimler var. Eskiden şiling şimdi domuzlar aslında hükümet dronları . Mrb paylaşımın vallaha çok güzel, teşekkürler , ali – 179

74. Samsun dan kimler var. Eskiden şiling şimdi domuzlar aslında hükümet dronları . selam arkadaşlar sayfa cidden çok güzel, facebookta paylaştım , mehmet – 246

75. Kastamonu dan kimler var. Eskiden şiling şimdi domuzlar aslında hükümet dronları . selam arkadaşlar web sitesi valla iyi, sağolun , mehmet – 418

76. Bu konu : ” Eskiden şiling şimdi domuzlar aslında hükümet dronları ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, saolun , mehmet – 390

77. Gürbüz Reply

Osmaniye dan kimler var. Eskiden şiling şimdi domuzlar aslında hükümet dronları . Merhaba herkese web siteniz gerçekten çok iyi, şukuladım , Gürbüz – 200

78. Selam herkese siteniz valla hayran edici, teraziye tıkladım

79. Bu konu : ” Eskiden şiling şimdi domuzlar aslında hükümet dronları ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın ciddiyim ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 398

80. Diyarbakır merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar paylaşım süper ötesi hayran edici, face de paylaştım 26-01-2021 05:57:47

81. elif yılmaz Reply

Burdur dan kimler var. Eskiden şiling şimdi domuzlar aslında hükümet dronları . Slm web sitesi gerçekten dikkat çekici, sağolun , elif yılmaz – 199

82. Bu konu : ” Eskiden şiling şimdi domuzlar aslında hükümet dronları ” çok güzel. Selamın aleyküm web siteniz inanılmaz hayran edici, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 225

83. Merhaba herkese paylaşımınız harbiden güzel, facebookta paylaştım

84. Slm web siteniz vallaha billaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım

85. Bu konu : ” Eskiden şiling şimdi domuzlar aslında hükümet dronları ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa cidden çok hoşuma gitti, face de paylaştım , gaye – 442

86. Kütahya dan kimler var. Eskiden şiling şimdi domuzlar aslında hükümet dronları . Selamlar sayfan vallaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , doruk – 47

87. Niğde dan kimler var. Eskiden şiling şimdi domuzlar aslında hükümet dronları . Merhaba herkese sayfa cidden güzel, şukuladım , Aylin – 303

88. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar siten inan ki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

89. Muğla merkezden ben ahmet. Selamın aleyküm sayfanız inanılmaz hayran edici, linkedinde paylaştım 07-02-2021 23:19:01

90. Merhaba herkese web sitesi yeminle güzel, şukuladım

91. Kırıkkale dan kimler var. Eskiden şiling şimdi domuzlar aslında hükümet dronları . selamun aleyküm sayfan cidden çok hoşuma gitti, face de paylaştım , Emine – 312

92. Uşak dan kimler var. Eskiden şiling şimdi domuzlar aslında hükümet dronları . selam arkadaşlar paylaşımın inanki hayran bıraktı, face de paylaştım , mehmet – 356

93. Burdur merkezden ben doruk. Slm web siteniz gerçekten dikkat çekici, twitter da paylaştım 13-02-2021 12:17:14

94. Bu konu : ” Eskiden şiling şimdi domuzlar aslında hükümet dronları ” çok güzel. Selam herkese paylaşım süper ötesi çok hoşuma gitti, face de paylaştım , banu – 201

95. Denizli merkezden ben ziya. Mrb sayfanız vallaha billaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 17-02-2021 23:02:26

96. Gürbüz Reply

Ardahan dan kimler var. Eskiden şiling şimdi domuzlar aslında hükümet dronları . Mrb siten inan ki hayran edici, sağolun , Gürbüz – 108

97. Bu konu : ” Eskiden şiling şimdi domuzlar aslında hükümet dronları ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız vallaha billaha çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ahmet – 88

98. Bu konu : ” Eskiden şiling şimdi domuzlar aslında hükümet dronları ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın yeminle iyi, sağolun , ali – 83

99. Bartın merkezden ben memo. Slm paylaşımınız yeminle mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 28-02-2021 09:33:03

100. Bu konu : ” Eskiden şiling şimdi domuzlar aslında hükümet dronları ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten süper ötesi iyi, linkedinde paylaştım , ali – 117

101. Selamın aleyküm sayfanız vallaha billaha mükemmel, saolun

102. Bu konu : ” Eskiden şiling şimdi domuzlar aslında hükümet dronları ” çok güzel. Merhaba siten valla dikkat çekici, teşekkürler , doruk – 335

103. Çanakkale dan kimler var. Eskiden şiling şimdi domuzlar aslında hükümet dronları . merhaba arkadaşlar paylaşım inan ki hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , mehmet – 487

104. Selam paylaşım gerçekten dikkat çekici, sağolun

105. Kilis merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar sayfa vallaha billaha mükemmel, face de paylaştım 21-03-2021 14:57:07

106. Bu konu : ” Eskiden şiling şimdi domuzlar aslında hükümet dronları ” çok güzel. Selamın aleyküm siten inanılmaz çok güzel, şukuladım , banu – 7

107. Gürbüz Reply

Rize dan kimler var. Eskiden şiling şimdi domuzlar aslında hükümet dronları . Selamlar web siten inanki çok hoşuma gitti, saolun , Gürbüz – 353

108. Selamlar paylaşımınız cidden çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

109. Malatya dan kimler var. Eskiden şiling şimdi domuzlar aslında hükümet dronları . Merhabalar web siten yeminle hayran bıraktı, facebookta paylaştım , doruk – 183

110. elif yılmaz Reply

Aydın dan kimler var. Eskiden şiling şimdi domuzlar aslında hükümet dronları . Selamın aleyküm siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, teşekkürler , elif yılmaz – 321

111. Mrb bu web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, şukuladım

112. Kırklareli merkezden ben . Selam web sitesi gerçekten hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 07-04-2021 15:46:19

113. Kastamonu merkezden ben Emine. Mrb web siteniz gerçekten güzel, tebrikler 07-04-2021 15:46:24

114. Bilecik dan kimler var. Eskiden şiling şimdi domuzlar aslında hükümet dronları . Merhabalar bu web sitesi inanılmaz mükemmel, sosyal medyada paylaştım , gaye – 161

115. Mrb sayfanız inan ki dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

116. Kilis merkezden ben doruk. Slm web siteniz yeminle güzel, sosyal medyada paylaştım 07-04-2021 15:46:35

117. elif yılmaz Reply

Sinop dan kimler var. Eskiden şiling şimdi domuzlar aslında hükümet dronları . selam arkadaşlar siteniz cidden güzel, sağolun , elif yılmaz – 74

118. Bu konu : ” Eskiden şiling şimdi domuzlar aslında hükümet dronları ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız harbiden hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 203

119. Bu konu : ” Eskiden şiling şimdi domuzlar aslında hükümet dronları ” çok güzel. Selam herkese paylaşım yeminle hayran edici, teşekkürler , Emine – 29

120. merhaba arkadaşlar sayfan valla ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

121. Tekirdağ merkezden ben Aylin. Merhaba herkese web siten valla hayran bıraktı, tebrikler 07-04-2021 15:46:53

122. Selamlar sayfan inanılmaz dikkat çekici, twitter da paylaştım

123. Merhaba paylaşımınız yeminle çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

124. Bu konu : ” Eskiden şiling şimdi domuzlar aslında hükümet dronları ” çok güzel. Selam herkese paylaşım ciddiyim mükemmel, sağolun , ahmet – 26

125. selamun aleyküm web siten vallaha iyi, face de paylaştım

126. Karabük dan kimler var. Eskiden şiling şimdi domuzlar aslında hükümet dronları . merhaba arkadaşlar siteniz vallaha dikkatimi çekti, teşekkürler , banu – 107

127. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Eskiden şiling şimdi domuzlar aslında hükümet dronları ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz yeminle hayran bıraktı, face de paylaştım , Gürbüz – 51

128. Amasya merkezden ben memo. Merhaba web siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 15-04-2021 22:48:50

129. Bu konu : ” Eskiden şiling şimdi domuzlar aslında hükümet dronları ” çok güzel. selamun aleyküm web siten vallaha billaha çok güzel, facebookta paylaştım , gaye – 29

130. Ağrı merkezden ben banu. Slm paylaşımın inan ki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 24-04-2021 01:38:46

131. İstanbul dan kimler var. Eskiden şiling şimdi domuzlar aslında hükümet dronları . Merhaba web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, teşekkürler , doruk – 186

132. Kütahya merkezden ben Hasan. Merhaba herkese paylaşım inanılmaz hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 02-05-2021 08:16:08

133. Erzincan dan kimler var. Eskiden şiling şimdi domuzlar aslında hükümet dronları . Merhaba herkese paylaşımın cidden hayran edici, facebookta paylaştım , – 394

134. Siirt merkezden ben mehmet. Selam herkese sayfan gerçekten ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım 07-05-2021 05:17:25

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link