İnsanların aşağıdakilerin etkisiyle bir şeyler söylediğini kaç kez duydunuz:

“Bu asla olamaz. Biri bize şimdiye kadar söylerdi. Milyonlarca insanı, birisi bir şey söylemeden bir yalanı örtbas etmesini veya tekrar etmesini sağlayamazlardı.”

Evet. Onlar. Kahrolası. Abilir.

Onlarca yıldır marihuana ile yaptılar. Yalan ve propagandaya dayanılarak yasadışı hale getirildi. Pek çok çalışma, zararsız olduğunu ve birçok tıbbi faydası olduğunu kanıtladı.

Yine de onlarca yıldır medya ve hükümet aynı yalanları defalarca tekrarladı ve bu süreçte hayatları mahvetti.

Neden? Çünkü hepsi için karlıydı. Medya, hükümet gibi büyük eczacılık tarafından finanse ediliyor. Hükümet ayrıca insanları hapsetmekten ve uyuşturuculara karşı sahtekarlıkla savaşmaktan para kazanıyor. Gerçeği söylemek için hiçbir teşvikleri yoktu ve bu yüzden de yapmadılar.

Gelgiti değiştiren tek şey oy pusulası girişimleriydi çünkü yeterince insan yalanı kendi başına çözdü.

Yani evet. Hükümet ve medya size Covid hakkında yalan söyleyebilir (ve yapıyor). Para kazandıran şüpheli aşılar lehine ucuz (Ivermectin) etkili tedavileri saklıyorlar. Kilitlemelerin, maskelerin ve yukarıda belirtilen aşıların neden olduğu hasarın tamamını saklıyorlar.

Neden? Çünkü bunu yapmak karlı. Çünkü seni umursamıyorlar. Ve eğer esrar gibi bir şey şimdiye kadar bunu anlamanı sağlamadıysa … ne yapacak?

Author

55 Comments

1. elif yılmaz Reply

Antalya merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar web siteniz süper ötesi dikkat çekici, teraziye tıkladım 12-02-2021 06:35:10

2. Bu konu : ” Esrar Dışarıdaki En Büyük Kırmızı Haplardan Biri Olmalı ” çok güzel. Slm web siteniz inan ki güzel, face de paylaştım , hatice – 1

3. Selamlar paylaşımınız vallaha billaha çok iyi, sağolun

4. Slm paylaşım harbiden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

5. Sinop merkezden ben ali. Merhabalar paylaşımınız gerçekten hayran edici, sosyal medyada paylaştım 12-02-2021 09:47:22

6. Merhaba bu web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, tebrikler

7. Gümüşhane dan kimler var. Esrar Dışarıdaki En Büyük Kırmızı Haplardan Biri Olmalı . selamun aleyküm bu web sitesi yeminle çok iyi, teraziye tıkladım , Aylin – 332

8. Kırşehir merkezden ben Emine. Slm sayfanız cidden çok iyi, saolun 12-02-2021 10:49:25

9. Edirne dan kimler var. Esrar Dışarıdaki En Büyük Kırmızı Haplardan Biri Olmalı . Selam paylaşım harbiden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , doruk – 251

10. Kahramanmaraş dan kimler var. Esrar Dışarıdaki En Büyük Kırmızı Haplardan Biri Olmalı . merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha billaha mükemmel, saolun , ziya – 339

11. Gürbüz Reply

Osmaniye merkezden ben Gürbüz. Selam herkese sayfanız inan ki hayran edici, şukuladım 12-02-2021 11:18:54

12. Merhaba siten yeminle hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

13. Hatay dan kimler var. Esrar Dışarıdaki En Büyük Kırmızı Haplardan Biri Olmalı . Merhaba herkese siten gerçekten hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , banu – 434

14. Zonguldak dan kimler var. Esrar Dışarıdaki En Büyük Kırmızı Haplardan Biri Olmalı . Merhaba siteniz cidden hayran bıraktı, teşekkürler , memo – 314

15. merhaba arkadaşlar siten ciddiyim güzel, linkedinde paylaştım

16. Merhaba sayfanız süper ötesi dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

17. Denizli merkezden ben banu. Merhaba herkese siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, şukuladım 22-02-2021 06:11:49

18. Selamlar web siteniz inan ki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

19. Bu konu : ” Esrar Dışarıdaki En Büyük Kırmızı Haplardan Biri Olmalı ” çok güzel. Slm siten ciddiyim hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , ali – 68

20. Kütahya dan kimler var. Esrar Dışarıdaki En Büyük Kırmızı Haplardan Biri Olmalı . Selam siten yeminle hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 387

21. Tunceli dan kimler var. Esrar Dışarıdaki En Büyük Kırmızı Haplardan Biri Olmalı . Selamlar web siten cidden çok hoşuma gitti, saolun , doruk – 53

22. Gürbüz Reply

Rize dan kimler var. Esrar Dışarıdaki En Büyük Kırmızı Haplardan Biri Olmalı . Merhaba herkese web siten valla çok iyi, teşekkürler , Gürbüz – 272

23. Tokat merkezden ben ahmet. Selam sayfan süper ötesi mükemmel, saolun 14-03-2021 01:26:49

24. Bu konu : ” Esrar Dışarıdaki En Büyük Kırmızı Haplardan Biri Olmalı ” çok güzel. Merhabalar web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, teşekkürler , Emine – 142

25. Nevşehir dan kimler var. Esrar Dışarıdaki En Büyük Kırmızı Haplardan Biri Olmalı . Slm web siteniz cidden hoşuma gitti, teşekkürler , banu – 351

26. Selam paylaşımınız yeminle hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

27. elif yılmaz Reply

Selamlar sayfanız cidden çok güzel, sosyal medyada paylaştım

28. Karabük dan kimler var. Esrar Dışarıdaki En Büyük Kırmızı Haplardan Biri Olmalı . Slm paylaşımınız vallaha iyi, tebrikler , gaye – 419

29. Gürbüz Reply

Merhabalar siteniz vallaha hayran edici, linkedinde paylaştım

30. elif yılmaz Reply

Mrb sayfan inan ki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

31. Bu konu : ” Esrar Dışarıdaki En Büyük Kırmızı Haplardan Biri Olmalı ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşım yeminle ilgi uyandırıcı, şukuladım , Aylin – 182

32. Gürbüz Reply

Kahramanmaraş dan kimler var. Esrar Dışarıdaki En Büyük Kırmızı Haplardan Biri Olmalı . selam arkadaşlar bu web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, twitter da paylaştım , Gürbüz – 201

33. Kütahya dan kimler var. Esrar Dışarıdaki En Büyük Kırmızı Haplardan Biri Olmalı . Merhaba siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 377

34. Adıyaman merkezden ben Emine. selam arkadaşlar paylaşımın cidden çok güzel, şukuladım 06-05-2021 12:56:11

35. Adıyaman merkezden ben Aylin. merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım 07-05-2021 00:01:52

36. Uşak dan kimler var. Esrar Dışarıdaki En Büyük Kırmızı Haplardan Biri Olmalı . Selamlar siten vallaha çok hoşuma gitti, teşekkürler , Emine – 498

37. Bu konu : ” Esrar Dışarıdaki En Büyük Kırmızı Haplardan Biri Olmalı ” çok güzel. Mrb siteniz süper ötesi hoşuma gitti, sağolun , banu – 409

38. Bingöl merkezden ben Aylin. Merhabalar siteniz inan ki çok güzel, şukuladım 30-05-2021 01:19:46

39. Bu konu : ” Esrar Dışarıdaki En Büyük Kırmızı Haplardan Biri Olmalı ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi süper ötesi mükemmel, linkedinde paylaştım , emin – 23

40. Bu konu : ” Esrar Dışarıdaki En Büyük Kırmızı Haplardan Biri Olmalı ” çok güzel. Selam herkese web siteniz vallaha billaha iyi, şukuladım , banu – 79

41. Bu konu : ” Esrar Dışarıdaki En Büyük Kırmızı Haplardan Biri Olmalı ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan gerçekten dikkatimi çekti, teşekkürler , ali – 55

42. Bu konu : ” Esrar Dışarıdaki En Büyük Kırmızı Haplardan Biri Olmalı ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız vallaha billaha güzel, facebookta paylaştım , hatice – 124

43. Ardahan merkezden ben Emine. Merhaba herkese web sitesi inan ki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 23-06-2021 18:55:36

44. Gürbüz Reply

Erzincan merkezden ben Gürbüz. Slm sayfan harbiden güzel, saolun 24-06-2021 19:27:55

45. Selamın aleyküm paylaşım inanılmaz çok iyi, sosyal medyada paylaştım

46. selam arkadaşlar web sitesi ciddiyim iyi, sosyal medyada paylaştım

47. Edirne dan kimler var. Esrar Dışarıdaki En Büyük Kırmızı Haplardan Biri Olmalı . merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , hatice – 142

48. Bu konu : ” Esrar Dışarıdaki En Büyük Kırmızı Haplardan Biri Olmalı ” çok güzel. Merhaba siten inan ki dikkat çekici, saolun , banu – 224

49. elif yılmaz Reply

Kilis merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese sayfa harbiden hayran edici, linkedinde paylaştım 11-07-2021 14:31:48

50. Tunceli dan kimler var. Esrar Dışarıdaki En Büyük Kırmızı Haplardan Biri Olmalı . Selamın aleyküm sayfa gerçekten ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , ziya – 25

51. Gaziantep dan kimler var. Esrar Dışarıdaki En Büyük Kırmızı Haplardan Biri Olmalı . Selamlar paylaşımın süper ötesi ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , Emine – 266

52. Aydın merkezden ben Emine. selam arkadaşlar paylaşım inanki hayran bıraktı, saolun 20-07-2021 13:59:17

53. Çanakkale dan kimler var. Esrar Dışarıdaki En Büyük Kırmızı Haplardan Biri Olmalı . selam arkadaşlar paylaşımınız cidden hayran edici, twitter da paylaştım , hatice – 167

54. Bu konu : ” Esrar Dışarıdaki En Büyük Kırmızı Haplardan Biri Olmalı ” çok güzel. Mrb bu web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, sağolun , ziya – 419

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link