Esrar Dışarıdaki En Büyük Kırmızı Haplardan Biri Olmalı

İnsanların aşağıdakilerin etkisiyle bir şeyler söylediğini kaç kez duydunuz:

“Bu asla olamaz. Biri bize şimdiye kadar söylerdi. Milyonlarca insanı, birisi bir şey söylemeden bir yalanı örtbas etmesini veya tekrar etmesini sağlayamazlardı.”

Evet. Onlar. Kahrolası. Abilir.

Onlarca yıldır marihuana ile yaptılar. Yalan ve propagandaya dayanılarak yasadışı hale getirildi. Pek çok çalışma, zararsız olduğunu ve birçok tıbbi faydası olduğunu kanıtladı.

Yine de onlarca yıldır medya ve hükümet aynı yalanları defalarca tekrarladı ve bu süreçte hayatları mahvetti.

Neden? Çünkü hepsi için karlıydı. Medya, hükümet gibi büyük eczacılık tarafından finanse ediliyor. Hükümet ayrıca insanları hapsetmekten ve uyuşturuculara karşı sahtekarlıkla savaşmaktan para kazanıyor. Gerçeği söylemek için hiçbir teşvikleri yoktu ve bu yüzden de yapmadılar.

Gelgiti değiştiren tek şey oy pusulası girişimleriydi çünkü yeterince insan yalanı kendi başına çözdü.

Yani evet. Hükümet ve medya size Covid hakkında yalan söyleyebilir (ve yapıyor). Para kazandıran şüpheli aşılar lehine ucuz (Ivermectin) etkili tedavileri saklıyorlar. Kilitlemelerin, maskelerin ve yukarıda belirtilen aşıların neden olduğu hasarın tamamını saklıyorlar.

Neden? Çünkü bunu yapmak karlı. Çünkü seni umursamıyorlar. Ve eğer esrar gibi bir şey şimdiye kadar bunu anlamanı sağlamadıysa … ne yapacak?

“Esrar Dışarıdaki En Büyük Kırmızı Haplardan Biri Olmalı” üzerine 18 yorum

1. Antalya merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar web siteniz süper ötesi dikkat çekici, teraziye tıkladım 12-02-2021 06:35:10

2. Bu konu : ” Esrar Dışarıdaki En Büyük Kırmızı Haplardan Biri Olmalı ” çok güzel. Slm web siteniz inan ki güzel, face de paylaştım , hatice – 1

3. Sinop merkezden ben ali. Merhabalar paylaşımınız gerçekten hayran edici, sosyal medyada paylaştım 12-02-2021 09:47:22

4. Gümüşhane dan kimler var. Esrar Dışarıdaki En Büyük Kırmızı Haplardan Biri Olmalı . selamun aleyküm bu web sitesi yeminle çok iyi, teraziye tıkladım , Aylin – 332

5. Edirne dan kimler var. Esrar Dışarıdaki En Büyük Kırmızı Haplardan Biri Olmalı . Selam paylaşım harbiden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , doruk – 251

6. Kahramanmaraş dan kimler var. Esrar Dışarıdaki En Büyük Kırmızı Haplardan Biri Olmalı . merhaba arkadaşlar sayfanız vallaha billaha mükemmel, saolun , ziya – 339

7. Osmaniye merkezden ben Gürbüz. Selam herkese sayfanız inan ki hayran edici, şukuladım 12-02-2021 11:18:54

8. Hatay dan kimler var. Esrar Dışarıdaki En Büyük Kırmızı Haplardan Biri Olmalı . Merhaba herkese siten gerçekten hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , banu – 434

9. Zonguldak dan kimler var. Esrar Dışarıdaki En Büyük Kırmızı Haplardan Biri Olmalı . Merhaba siteniz cidden hayran bıraktı, teşekkürler , memo – 314

10. Denizli merkezden ben banu. Merhaba herkese siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, şukuladım 22-02-2021 06:11:49

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link