Sadece merak ediyorum, söyleyebileceğim kadarıyla, çoğu insan bir pipo ile filtrelenmemiş veya kağıt veya tütünle sarılmış esrar içiyor.

Yardım edemem ama yanan bitki maddesini doğrudan teneffüs etmenin sizin için iyi olmayacağını düşünüyorum, bu yüzden şu anki çoğunlukla yasallaştırılmış esrar neslinin bunun hakkında nasıl düşündüğünü merak ediyorum.

Eskiden esrarın yasallaştırılması içindeydim ama devletlerin onu kontrol etmesiyle ilgili bir şey bana uymuyor.

Author

35 Comments

1. Bu konu : ” Esrar içenler – Esrar içmenin sizin için iyi olduğunu düşünüyor musunuz? ” çok güzel. Selam herkese sayfan inanki güzel, face de paylaştım , mehmet – 208

2. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Esrar içenler – Esrar içmenin sizin için iyi olduğunu düşünüyor musunuz? ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi süper ötesi hayran edici, şukuladım , elif yılmaz – 340

3. selam arkadaşlar web siten vallaha mükemmel, face de paylaştım

4. elif yılmaz Reply

Artvin merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm sayfan inanılmaz çok hoşuma gitti, saolun 16-02-2021 12:14:39

5. Tokat dan kimler var. Esrar içenler – Esrar içmenin sizin için iyi olduğunu düşünüyor musunuz? . merhaba arkadaşlar web siteniz ciddiyim çok güzel, teşekkürler , emin – 14

6. Bu konu : ” Esrar içenler – Esrar içmenin sizin için iyi olduğunu düşünüyor musunuz? ” çok güzel. Selamlar paylaşımın vallaha billaha iyi, twitter da paylaştım , ali – 246

7. Bu konu : ” Esrar içenler – Esrar içmenin sizin için iyi olduğunu düşünüyor musunuz? ” çok güzel. Merhabalar paylaşımınız yeminle dikkatimi çekti, saolun , ziya – 248

8. Trabzon merkezden ben Emine. selamun aleyküm web siten ciddiyim hayran edici, teraziye tıkladım 26-02-2021 19:50:40

9. Hatay merkezden ben gaye. Mrb sayfa inanılmaz mükemmel, sosyal medyada paylaştım 28-02-2021 18:19:16

10. Kayseri merkezden ben ali. Merhaba siten ciddiyim hayran edici, teraziye tıkladım 02-03-2021 03:35:57

11. Hakkari dan kimler var. Esrar içenler – Esrar içmenin sizin için iyi olduğunu düşünüyor musunuz? . Mrb web siteniz inan ki çok hoşuma gitti, teşekkürler , ali – 329

12. Şanlıurfa merkezden ben memo. selamun aleyküm paylaşım cidden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 06-03-2021 07:42:48

13. Bu konu : ” Esrar içenler – Esrar içmenin sizin için iyi olduğunu düşünüyor musunuz? ” çok güzel. Selam paylaşım yeminle çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , Emine – 204

14. Bu konu : ” Esrar içenler – Esrar içmenin sizin için iyi olduğunu düşünüyor musunuz? ” çok güzel. Selam herkese web siteniz harbiden iyi, sağolun , doruk – 185

15. Merhabalar bu web sitesi süper ötesi çok iyi, sosyal medyada paylaştım

16. Bu konu : ” Esrar içenler – Esrar içmenin sizin için iyi olduğunu düşünüyor musunuz? ” çok güzel. Merhabalar siten süper ötesi dikkat çekici, face de paylaştım , ali – 212

17. Merhabalar sayfa vallaha billaha çok güzel, sağolun

18. Erzurum dan kimler var. Esrar içenler – Esrar içmenin sizin için iyi olduğunu düşünüyor musunuz? . Mrb web siteniz gerçekten dikkat çekici, linkedinde paylaştım , hatice – 158

19. Bu konu : ” Esrar içenler – Esrar içmenin sizin için iyi olduğunu düşünüyor musunuz? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım yeminle ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , banu – 162

20. Elazığ merkezden ben doruk. Selamlar bu web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, şukuladım 13-04-2021 18:06:38

21. Selamın aleyküm paylaşımın ciddiyim hayran bıraktı, face de paylaştım

22. Bu konu : ” Esrar içenler – Esrar içmenin sizin için iyi olduğunu düşünüyor musunuz? ” çok güzel. Selamlar sayfa yeminle dikkat çekici, tebrikler , – 359

23. Kırşehir merkezden ben gaye. Selamlar paylaşımın cidden çok hoşuma gitti, teşekkürler 04-05-2021 04:23:50

24. Bu konu : ” Esrar içenler – Esrar içmenin sizin için iyi olduğunu düşünüyor musunuz? ” çok güzel. Merhabalar siten vallaha billaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım , Emine – 477

25. Bu konu : ” Esrar içenler – Esrar içmenin sizin için iyi olduğunu düşünüyor musunuz? ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz yeminle çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 38

26. Kars dan kimler var. Esrar içenler – Esrar içmenin sizin için iyi olduğunu düşünüyor musunuz? . merhaba arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim güzel, twitter da paylaştım , gaye – 230

27. Kırklareli merkezden ben emin. Merhaba siten harbiden çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 08-06-2021 17:14:19

28. Bu konu : ” Esrar içenler – Esrar içmenin sizin için iyi olduğunu düşünüyor musunuz? ” çok güzel. Selamlar siten cidden dikkat çekici, twitter da paylaştım , ahmet – 89

29. selam arkadaşlar siteniz ciddiyim hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

30. Bu konu : ” Esrar içenler – Esrar içmenin sizin için iyi olduğunu düşünüyor musunuz? ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi harbiden mükemmel, sağolun , Gürbüz – 388

31. Edirne merkezden ben banu. Selam herkese web siten inan ki iyi, saolun 15-07-2021 13:19:43

32. Tunceli merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar sayfan inan ki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 15-07-2021 15:31:50

33. Bu konu : ” Esrar içenler – Esrar içmenin sizin için iyi olduğunu düşünüyor musunuz? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız gerçekten dikkatimi çekti, tebrikler , ali – 92

34. Tokat merkezden ben memo. Merhaba paylaşımınız cidden çok güzel, facebookta paylaştım 23-07-2021 07:07:45

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link