Esrar Komplosunun Yasallaştırılması – Bir Pot Başkanı tarafından yazılmış – Başkalarının benim bakış açım hakkında ne düşündüğü konusunda fikirlere ihtiyacım var, bc Bir esrar kafalı olarak kendi komploumla mücadele ediyorum ….

Ben bir hella pot kafayım ve hella demek istediğimde, yani yıllardır her gün yaptığım tek şey bu … bunun için yaşadım ve kafamda da vardı, ASLA bırakmayacağım.

Yasallaştırılmasını bekleyemezdim ve teknik olarak yasallaştırmak içindi, yakın zamana kadar ve o zamandan beri, bc benim kimliğimle mücadele ediyorum.

Bir laboratuvara gittiği ve farklı CDB yağlarını ve ne kadar ağır toksin içerebileceğini test ettiği bu Dr. Phil bölümünü gördüm, etiket aksini belirtse bile … ayrıca marihuananın mükemmel bir “emici bitki” olduğunu söylediler. toksinler …. mhhmm, düşündüm (esrarla kafayı bulmuşken) …. 😉

Esrar bitkileri toksinler için mükemmel “emici bitkiler” ise, yasallaştırma tek bir anlama gelebilir … esrarın aniden yasallaştırılmasının tek nedeni, onu zehirli alanlarda kitleler halinde yetiştirebilmeleri, toksinleri emmelerini sağlamaları, o zaman insanlar sigara içiyor … çok çok sorgulanabilir …

Bununla ilgili kaygı verici olan şey, Amerika’nın uzun süredir toprakta gübre / herbisit / böcek ilacı kullanmasıdır … (Bu toksinler hakkında çok, çok yazı yazdım) …

Bununla çok uğraşıyorum, özellikle de bc Çok uzun zamandır çok sigara içiyorum …. Tamamen yanılmış olabilirim … ama kesinlikle dikkat edeceğim ve dikkat çekmek istediğim bir şey esrar içmeyi seven ve yasallaştırılmasını dört gözle bekleyen diğerleri. Başkalarının bu konudaki düşüncelerini ve görüşlerini okumayı dört gözle bekliyorum …

“Esrar Komplosunun Yasallaştırılması – Bir Pot Başkanı tarafından yazılmış – Başkalarının benim bakış açım hakkında ne düşündüğü konusunda fikirlere ihtiyacım var, bc Bir esrar kafalı olarak kendi komploumla mücadele ediyorum ….” üzerine bir yorum

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link