Esrar yasallaştırma ve sosyalizme kaçış

ABD’de gittikçe daha fazla sayıda devlet esrarını yasallaştırdıkça, ülke solda sosyalizmin aktif olarak konuşulduğu noktaya geldikçe ve daha da sola dönmesini tesadüfi buluyor mu?

Bana deli diyebilirsin. Ama insanların zihinlerini ve oylarını kontrol etmek için kullanılan yollardan biri olduğunu hissediyorum.

“Esrar yasallaştırma ve sosyalizme kaçış” üzerine 37 yorum

1. Muş dan kimler var. Esrar yasallaştırma ve sosyalizme kaçış . Selam herkese paylaşımınız vallaha billaha çok hoşuma gitti, teşekkürler , ahmet – 32

2. Bu konu : ” Esrar yasallaştırma ve sosyalizme kaçış ” çok güzel. Slm web sitesi inan ki çok hoşuma gitti, tebrikler , ali – 277

3. Bu konu : ” Esrar yasallaştırma ve sosyalizme kaçış ” çok güzel. Selam sayfan valla dikkat çekici, şukuladım , elif yılmaz – 53

4. Hatay dan kimler var. Esrar yasallaştırma ve sosyalizme kaçış . Selamlar sayfan inan ki hoşuma gitti, şukuladım , elif yılmaz – 171

5. Muğla merkezden ben doruk. selam arkadaşlar paylaşım harbiden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 05-12-2020 06:14:24

6. Bu konu : ” Esrar yasallaştırma ve sosyalizme kaçış ” çok güzel. Selam siteniz ciddiyim mükemmel, facebookta paylaştım , – 277

7. Bu konu : ” Esrar yasallaştırma ve sosyalizme kaçış ” çok güzel. Merhaba web sitesi vallaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , ahmet – 70

8. Şanlıurfa merkezden ben Gürbüz. Selam herkese paylaşımın ciddiyim ilgi uyandırıcı, teşekkürler 09-12-2020 17:44:46

9. Uşak merkezden ben ali. Selamlar paylaşım valla hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 15-12-2020 22:39:59

10. Isparta merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese paylaşımınız inanılmaz ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 18-12-2020 03:07:45

11. Bu konu : ” Esrar yasallaştırma ve sosyalizme kaçış ” çok güzel. Merhaba siten inanılmaz iyi, face de paylaştım , Aylin – 221

12. Trabzon dan kimler var. Esrar yasallaştırma ve sosyalizme kaçış . Selam herkese paylaşım valla ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , ziya – 341

13. Bu konu : ” Esrar yasallaştırma ve sosyalizme kaçış ” çok güzel. Merhaba herkese sayfanız vallaha billaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 45

14. Ankara dan kimler var. Esrar yasallaştırma ve sosyalizme kaçış . selam arkadaşlar paylaşımın cidden hoşuma gitti, tebrikler , Hasan – 400

15. Bu konu : ” Esrar yasallaştırma ve sosyalizme kaçış ” çok güzel. Merhaba paylaşımın inan ki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 419

16. Nevşehir dan kimler var. Esrar yasallaştırma ve sosyalizme kaçış . Mrb siten gerçekten çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , memo – 386

17. Bu konu : ” Esrar yasallaştırma ve sosyalizme kaçış ” çok güzel. Selamlar web siten vallaha billaha mükemmel, face de paylaştım , doruk – 165

18. Bu konu : ” Esrar yasallaştırma ve sosyalizme kaçış ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi inanki güzel, linkedinde paylaştım , – 212

19. Bu konu : ” Esrar yasallaştırma ve sosyalizme kaçış ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz inanki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , Emine – 94

20. Bu konu : ” Esrar yasallaştırma ve sosyalizme kaçış ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi ciddiyim hayran edici, teşekkürler , doruk – 49

21. Artvin dan kimler var. Esrar yasallaştırma ve sosyalizme kaçış . Selam herkese sayfanız harbiden çok hoşuma gitti, face de paylaştım , elif yılmaz – 40

22. Gaziantep merkezden ben doruk. Selamın aleyküm sayfanız gerçekten güzel, sağolun 17-01-2021 06:14:10

23. Nevşehir dan kimler var. Esrar yasallaştırma ve sosyalizme kaçış . Selamlar web sitesi inanılmaz hayran edici, şukuladım , elif yılmaz – 248

24. Bu konu : ” Esrar yasallaştırma ve sosyalizme kaçış ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız cidden hayran edici, saolun , Hasan – 254

25. Nevşehir dan kimler var. Esrar yasallaştırma ve sosyalizme kaçış . Merhabalar paylaşım vallaha hoşuma gitti, teşekkürler , ahmet – 354

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link