Eşsiz tıklama yem trajedisi ve yanlış bayrak şüphesi? || Hollander, Duestche, Rusya, Epstein, Salas, Obama, Trump, Anti feminist, Seks ticareti || Bir hikayede daha fazla SEO terimine sahip olmanın herhangi bir yolu var mı?

• Trump, Port of Portland’da seks kaçakçılığını sıkıştırarak halı atışı yapar.

• Trump sonunda, Duetshe Bank ile ilgili bu mali suçları kovuşturmak için SDNY ofisini aldı

• Dava açıldı ve 5 gün önce kabul edildi

• NJ’de Obama tarafından atanan yargıç (ilk latina veya tarihi bir şey) altında dosyalandı

• Yüksek profilli / duyarlı işadamlarının tanımlanmasıyla ilgili dava (sanırım Trump’ı Duestche’nin sahtekarlığının kapsamı açısından oldukça önemsiz ilişkileri için bağlayacaklar)

• Şüpheli: Amerikalı, Rusya ile eski yan parça ile seks halkaları çalışmış olabilir. Trump destekçisi, Fox News katılımcı vb.

• Neden: Anti feminist? ne gibi

• Komşu bunun oynayan çocuklar olduğunu düşündüğünü iddia ediyor. Onun için alarm zilleri çalmadı.

• Firma (İranlı gurbetçilerin falan ama belki de anlamsız? İdk vaka geçmişi gün ışığı sağlayabilir), Duestche bankası (Almanca), Hakim (Obama ataması) .. belki bazı parçaları kaçırıyorum ama hepsi aynı takımın oyuncuları gibi görünüyor.

Sıradaki ne?

Son olarak, sadece üzücü biri çocuklarını kaybetti ve onunla bir ilgisi olduğuna inanmıyorum ama belki de trajediyi kendi yararları için kapısına getirdiler. Trump’ı kurmak için bir komplo gibi görünüyor, idk. Sadece garip bağlantılar.

Bir federal hakimin evinde kamera yoksa, yine de güvenlik kameraları yaparlar.

“Eşsiz tıklama yem trajedisi ve yanlış bayrak şüphesi? || Hollander, Duestche, Rusya, Epstein, Salas, Obama, Trump, Anti feminist, Seks ticareti || Bir hikayede daha fazla SEO terimine sahip olmanın herhangi bir yolu var mı?” üzerine 30 yorum

1. Erzurum merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar web siteniz inan ki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 21-07-2020 07:02:28

2. Samsun merkezden ben banu. Mrb web siten yeminle hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum 03-08-2020 08:33:02

3. Sivas merkezden ben elif yılmaz. Mrb web siteniz harbiden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 03-08-2020 19:52:11

4. Erzurum merkezden ben ziya. Selamlar web siten valla dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 05-08-2020 19:35:17

5. Hakkari merkezden ben Aylin. Selamın aleyküm siteniz süper ötesi hoşuma gitti, teraziye tıkladım 26-08-2020 19:05:36

6. Ardahan merkezden ben ali. selamun aleyküm paylaşım inanki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 28-08-2020 10:18:51

7. Batman merkezden ben Aylin. Merhaba herkese sayfa vallaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 30-09-2020 21:10:28

8. Malatya merkezden ben ziya. selamun aleyküm sayfanız ciddiyim dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 02-10-2020 11:24:07

9. Kastamonu merkezden ben Gürbüz. Slm sayfa vallaha çok güzel, face de paylaştım 17-10-2020 12:21:03

10. Bu konu : ” Eşsiz tıklama yem trajedisi ve yanlış bayrak şüphesi? || Hollander, Duestche, Rusya, Epstein, Salas, Obama, Trump, Anti feminist, Seks ticareti || Bir hikayede daha fazla SEO terimine sahip olmanın herhangi bir yolu var mı? ” çok güzel. Selam web sitesi ciddiyim çok güzel, teraziye tıkladım , gaye – 11

Yorum yapın