Kendinize sorun, böyle bir makalenin gizli nedeni nedir? UC DAvid’den, et paketleme tesisleri olan ilçelerde, olmayanlara kıyasla COVID vakalarının iki katı olduğunu söyleyen bir araştırma var.

Bunların hepsi elbette tasarım gereğidir. Birincisi et tüketimini şeytanlaştırmak ve ikincisi bu ilçeleri et paketleme tesisleri ile kapatmak. Bu tesislerin kapatılması, karantinaya alınması gerekecek ve bu, yiyeceklerimizin COVID tarafından lekelenebileceği korkusunu uyandıracak. Hangi olmayacak. Bunu daha önce Pandemik’te denediler. Tedarik zincirinde yaşanan aksaklık, et fiyatlarının olduğundan daha fazla artmasına neden olacak. İnsanları yavaş yavaş etten uzaklaşmaya zorlamak. Biden göreve gelir gelmez benzin fiyatları ile ne yaptıklarına bir bakın. Sam’s Club’dan 6 dolara bir paket domuz pirzolası alırdım, şimdi 10’un altında bulduğum için şanslıyım.

Makaleye bağlantı.

Author

16 Comments

1. Bu konu : ” Et Paketleme Olanakları Bulunan İlçelerde Bulunmayanlara Göre DAHA YÜKSEK COVID Sayıları Var! ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 109

2. Zonguldak merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha dikkat çekici, şukuladım 22-04-2021 21:28:37

3. Adıyaman merkezden ben . Merhaba herkese siten gerçekten hayran edici, sağolun 23-04-2021 00:09:01

4. Bu konu : ” Et Paketleme Olanakları Bulunan İlçelerde Bulunmayanlara Göre DAHA YÜKSEK COVID Sayıları Var! ” çok güzel. Merhaba web sitesi harbiden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , ziya – 77

5. Çankırı dan kimler var. Et Paketleme Olanakları Bulunan İlçelerde Bulunmayanlara Göre DAHA YÜKSEK COVID Sayıları Var! . Mrb bu web sitesi inan ki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , – 463

6. Isparta dan kimler var. Et Paketleme Olanakları Bulunan İlçelerde Bulunmayanlara Göre DAHA YÜKSEK COVID Sayıları Var! . selam arkadaşlar bu web sitesi inanki mükemmel, teraziye tıkladım , Hasan – 394

7. Bartın dan kimler var. Et Paketleme Olanakları Bulunan İlçelerde Bulunmayanlara Göre DAHA YÜKSEK COVID Sayıları Var! . Mrb paylaşımın gerçekten güzel, saolun , Hasan – 222

8. Bu konu : ” Et Paketleme Olanakları Bulunan İlçelerde Bulunmayanlara Göre DAHA YÜKSEK COVID Sayıları Var! ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın vallaha billaha ilgi uyandırıcı, saolun , ali – 33

9. Kırşehir merkezden ben ahmet. selamun aleyküm siteniz gerçekten çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 07-05-2021 02:27:39

10. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar sayfanız valla dikkat çekici, linkedinde paylaştım

11. Siirt merkezden ben ahmet. Merhaba herkese paylaşımın ciddiyim hayran bıraktı, face de paylaştım 09-05-2021 17:41:01

12. Bu konu : ” Et Paketleme Olanakları Bulunan İlçelerde Bulunmayanlara Göre DAHA YÜKSEK COVID Sayıları Var! ” çok güzel. Merhaba herkese siten ciddiyim çok iyi, teşekkürler , – 42

13. selam arkadaşlar siteniz cidden hayran bıraktı, teşekkürler

14. Batman merkezden ben . Selam herkese paylaşımınız vallaha billaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım 15-05-2021 09:28:29

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link