Kendinize sorun, böyle bir makalenin gizli nedeni nedir? UC DAvid’den, et paketleme tesisleri olan ilçelerde, olmayanlara kıyasla COVID vakalarının iki katı olduğunu söyleyen bir araştırma var.

Bunların hepsi elbette tasarım gereğidir. Birincisi et tüketimini şeytanlaştırmak ve ikincisi bu ilçeleri et paketleme tesisleri ile kapatmak. Bu tesislerin kapatılması, karantinaya alınması gerekecek ve bu, yiyeceklerimizin COVID tarafından lekelenebileceği korkusunu uyandıracak. Hangi olmayacak. Bunu daha önce Pandemik’te denediler. Tedarik zincirinde yaşanan aksaklık, et fiyatlarının olduğundan daha fazla artmasına neden olacak. İnsanları yavaş yavaş etten uzaklaşmaya zorlamak. Biden göreve gelir gelmez benzin fiyatları ile ne yaptıklarına bir bakın. Sam’s Club’dan 6 dolara bir paket domuz pirzolası alırdım, şimdi 10’un altında bulduğum için şanslıyım.

Makaleye bağlantı.

Author

42 Comments

1. Bu konu : ” Et Paketleme Olanakları Bulunan İlçelerde Bulunmayanlara Göre DAHA YÜKSEK COVID Sayıları Var! ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz inanılmaz çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 109

2. Selamın aleyküm bu web sitesi süper ötesi iyi, sağolun

3. Zonguldak merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha billaha dikkat çekici, şukuladım 22-04-2021 21:28:37

4. Adıyaman merkezden ben . Merhaba herkese siten gerçekten hayran edici, sağolun 23-04-2021 00:09:01

5. Bu konu : ” Et Paketleme Olanakları Bulunan İlçelerde Bulunmayanlara Göre DAHA YÜKSEK COVID Sayıları Var! ” çok güzel. Merhaba web sitesi harbiden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , ziya – 77

6. Çankırı dan kimler var. Et Paketleme Olanakları Bulunan İlçelerde Bulunmayanlara Göre DAHA YÜKSEK COVID Sayıları Var! . Mrb bu web sitesi inan ki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , – 463

7. Isparta dan kimler var. Et Paketleme Olanakları Bulunan İlçelerde Bulunmayanlara Göre DAHA YÜKSEK COVID Sayıları Var! . selam arkadaşlar bu web sitesi inanki mükemmel, teraziye tıkladım , Hasan – 394

8. Bartın dan kimler var. Et Paketleme Olanakları Bulunan İlçelerde Bulunmayanlara Göre DAHA YÜKSEK COVID Sayıları Var! . Mrb paylaşımın gerçekten güzel, saolun , Hasan – 222

9. Bu konu : ” Et Paketleme Olanakları Bulunan İlçelerde Bulunmayanlara Göre DAHA YÜKSEK COVID Sayıları Var! ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın vallaha billaha ilgi uyandırıcı, saolun , ali – 33

10. Kırşehir merkezden ben ahmet. selamun aleyküm siteniz gerçekten çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 07-05-2021 02:27:39

11. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar sayfanız valla dikkat çekici, linkedinde paylaştım

12. Siirt merkezden ben ahmet. Merhaba herkese paylaşımın ciddiyim hayran bıraktı, face de paylaştım 09-05-2021 17:41:01

13. Bu konu : ” Et Paketleme Olanakları Bulunan İlçelerde Bulunmayanlara Göre DAHA YÜKSEK COVID Sayıları Var! ” çok güzel. Merhaba herkese siten ciddiyim çok iyi, teşekkürler , – 42

14. selam arkadaşlar siteniz cidden hayran bıraktı, teşekkürler

15. Batman merkezden ben . Selam herkese paylaşımınız vallaha billaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım 15-05-2021 09:28:29

16. Iğdır merkezden ben Aylin. Merhabalar web siten süper ötesi dikkat çekici, facebookta paylaştım 17-05-2021 00:53:08

17. Konya dan kimler var. Et Paketleme Olanakları Bulunan İlçelerde Bulunmayanlara Göre DAHA YÜKSEK COVID Sayıları Var! . Selamlar sayfa süper ötesi dikkatimi çekti, tebrikler , emin – 167

18. Kocaeli merkezden ben hatice. merhaba arkadaşlar web siteniz yeminle dikkatimi çekti, face de paylaştım 21-05-2021 18:46:24

19. Kars dan kimler var. Et Paketleme Olanakları Bulunan İlçelerde Bulunmayanlara Göre DAHA YÜKSEK COVID Sayıları Var! . merhaba arkadaşlar bu web sitesi valla iyi, şukuladım , Emine – 105

20. Mardin dan kimler var. Et Paketleme Olanakları Bulunan İlçelerde Bulunmayanlara Göre DAHA YÜKSEK COVID Sayıları Var! . Merhabalar bu web sitesi gerçekten hayran bıraktı, saolun , ali – 189

21. elif yılmaz Reply

Isparta merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar paylaşımın inanılmaz güzel, tebrikler 06-06-2021 12:20:33

22. Aksaray merkezden ben doruk. Slm paylaşımın gerçekten dikkatimi çekti, tebrikler 06-06-2021 22:05:20

23. selamun aleyküm siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, teşekkürler

24. Rize dan kimler var. Et Paketleme Olanakları Bulunan İlçelerde Bulunmayanlara Göre DAHA YÜKSEK COVID Sayıları Var! . Selamlar paylaşımınız inanki güzel, linkedinde paylaştım , doruk – 460

25. Slm paylaşım inan ki hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

26. Malatya dan kimler var. Et Paketleme Olanakları Bulunan İlçelerde Bulunmayanlara Göre DAHA YÜKSEK COVID Sayıları Var! . Merhaba sayfanız yeminle hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 202

27. Yozgat merkezden ben memo. Selamın aleyküm sayfan vallaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım 20-06-2021 18:12:42

28. Bu konu : ” Et Paketleme Olanakları Bulunan İlçelerde Bulunmayanlara Göre DAHA YÜKSEK COVID Sayıları Var! ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz vallaha hoşuma gitti, teraziye tıkladım , ziya – 416

29. Bu konu : ” Et Paketleme Olanakları Bulunan İlçelerde Bulunmayanlara Göre DAHA YÜKSEK COVID Sayıları Var! ” çok güzel. Merhabalar paylaşım süper ötesi iyi, teraziye tıkladım , mehmet – 494

30. Burdur dan kimler var. Et Paketleme Olanakları Bulunan İlçelerde Bulunmayanlara Göre DAHA YÜKSEK COVID Sayıları Var! . Merhabalar sayfanız valla dikkat çekici, facebookta paylaştım , ali – 476

31. Merhabalar siteniz cidden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım

32. Kırklareli dan kimler var. Et Paketleme Olanakları Bulunan İlçelerde Bulunmayanlara Göre DAHA YÜKSEK COVID Sayıları Var! . Selam web siten inanki mükemmel, twitter da paylaştım , ali – 325

33. Gümüşhane merkezden ben ziya. selam arkadaşlar paylaşımın ciddiyim çok iyi, tebrikler 15-07-2021 10:52:04

34. Bu konu : ” Et Paketleme Olanakları Bulunan İlçelerde Bulunmayanlara Göre DAHA YÜKSEK COVID Sayıları Var! ” çok güzel. Selamlar web siteniz inan ki iyi, tebrikler , emin – 196

35. Bu konu : ” Et Paketleme Olanakları Bulunan İlçelerde Bulunmayanlara Göre DAHA YÜKSEK COVID Sayıları Var! ” çok güzel. Selamın aleyküm bu web sitesi vallaha billaha çok güzel, facebookta paylaştım , Emine – 49

36. Bu konu : ” Et Paketleme Olanakları Bulunan İlçelerde Bulunmayanlara Göre DAHA YÜKSEK COVID Sayıları Var! ” çok güzel. Slm web siteniz vallaha billaha iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , – 292

37. Düzce merkezden ben mehmet. Merhaba web siteniz inanki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 26-07-2021 04:35:50

38. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Et Paketleme Olanakları Bulunan İlçelerde Bulunmayanlara Göre DAHA YÜKSEK COVID Sayıları Var! ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa yeminle çok güzel, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 287

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link