Etiketler yakında kullanıma sunulacak.

https://twitter.com/MrAndyNgo/status/1314657773943218178?s=20

Bu, Holokost veya Ruanda Soykırımı’ndan hemen önce olanlara benziyor, değil mi?

Yelp artık Cop destekçilerini veya Trump destekçilerini “bildirimler” ile markalaştırıyor!

Dinle, SİZİ Portland’da tam anlamıyla imha edilmekten kurtaran tek şey, federallerin eyaletlere karşı mafyaya karşı mafya yapmak için hala var olmalarıdır.

Dünya tarihinin en görkemli komünist devriminde federaller battıktan sonra, bu etiketler insanları kitlesel itlaf için etiketlemek için “uygun şekilde” kullanılacak.

… Mrexreturns tarafından gönderildi
[comments]

“Etiketler yakında kullanıma sunulacak.” üzerine 41 yorum

1. Bayburt merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm web siteniz yeminle mükemmel, şukuladım 10-10-2020 14:08:45

2. Diyarbakır merkezden ben ali. Selam sayfa cidden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 10-10-2020 14:29:42

3. Bu konu : ” Etiketler yakında kullanıma sunulacak. ” çok güzel. Selamlar siten inan ki güzel, saolun , emin – 30

4. Bu konu : ” Etiketler yakında kullanıma sunulacak. ” çok güzel. Slm paylaşımın inanılmaz hoşuma gitti, face de paylaştım , elif yılmaz – 416

5. Bu konu : ” Etiketler yakında kullanıma sunulacak. ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız ciddiyim çok hoşuma gitti, saolun , Hasan – 54

6. Kilis dan kimler var. Etiketler yakında kullanıma sunulacak. . Merhabalar sayfan cidden hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 336

7. Adana merkezden ben ahmet. Mrb paylaşım süper ötesi hoşuma gitti, tebrikler 30-10-2020 07:42:47

8. Çorum merkezden ben ali. Merhabalar siten ciddiyim çok güzel, sosyal medyada paylaştım 03-11-2020 09:12:59

9. Bu konu : ” Etiketler yakında kullanıma sunulacak. ” çok güzel. Selam herkese web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 431

10. Şırnak merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar sayfa ciddiyim dikkatimi çekti, saolun 20-11-2020 20:10:57

11. Bu konu : ” Etiketler yakında kullanıma sunulacak. ” çok güzel. Selamlar sayfanız valla çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 185

12. Kastamonu merkezden ben ziya. selamun aleyküm bu web sitesi gerçekten çok iyi, face de paylaştım 28-11-2020 23:23:54

13. Siirt merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar web sitesi süper ötesi hayran edici, saolun 06-12-2020 14:07:25

14. Bu konu : ” Etiketler yakında kullanıma sunulacak. ” çok güzel. Slm siten vallaha billaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım , ali – 373

15. Bu konu : ” Etiketler yakında kullanıma sunulacak. ” çok güzel. Merhaba paylaşımın valla güzel, sağolun , ali – 219

16. Bingöl dan kimler var. Etiketler yakında kullanıma sunulacak. . Selam herkese web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 444

17. Tokat dan kimler var. Etiketler yakında kullanıma sunulacak. . Selam sayfanız vallaha billaha mükemmel, facebookta paylaştım , gaye – 10

18. Bu konu : ” Etiketler yakında kullanıma sunulacak. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa ciddiyim çok iyi, face de paylaştım , ahmet – 71

19. Şırnak dan kimler var. Etiketler yakında kullanıma sunulacak. . Merhabalar paylaşımın yeminle çok güzel, şukuladım , hatice – 356

20. Afyon dan kimler var. Etiketler yakında kullanıma sunulacak. . Selamlar sayfanız süper ötesi mükemmel, şukuladım , banu – 139

21. Balıkesir merkezden ben emin. selam arkadaşlar web sitesi yeminle çok güzel, teşekkürler 26-01-2021 16:03:38

22. Kayseri dan kimler var. Etiketler yakında kullanıma sunulacak. . Selam herkese web siteniz yeminle hayran bıraktı, face de paylaştım , ali – 180

23. Bu konu : ” Etiketler yakında kullanıma sunulacak. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim hayran edici, sosyal medyada paylaştım , doruk – 365

24. Konya dan kimler var. Etiketler yakında kullanıma sunulacak. . Merhaba herkese sayfa valla iyi, sosyal medyada paylaştım , ali – 31

25. Bu konu : ” Etiketler yakında kullanıma sunulacak. ” çok güzel. Merhaba herkese web siten yeminle çok güzel, linkedinde paylaştım , ali – 175

26. Iğdır dan kimler var. Etiketler yakında kullanıma sunulacak. . selam arkadaşlar sayfa inanki dikkat çekici, şukuladım , gaye – 100

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link