Etiyopya, Amerikan seçimleriyle aynı oyunu kullanıyor

https://youtu.be/henqcu4-sqc

Bence tüm ABD seçim sahtekarlığı hikayesi, elitlerin gerilim yaratmak ve bir savaş getirmek için oynamalarının bir parçası. Pek çoğunun burada bunu söylediğini biliyorum ama Etiyopya aslında aynı oyunu oynadı ve şu anda iç savaşa doğru gidiyor … Etiyopya cumhurbaşkanı covid yüzünden seçimi ertelemeye çalıştı ama yine de oldu. Seçimden sonra iki taraf da sonuçları kabul etmedi. Bu, mevcut cumhurbaşkanının diğer taraf taraftarlarına saldırı başlattığı askeri bir tepkiye yol açtı.

Tanıdık geliyor mu? Biraz daha araştırma yapacağım ve güncellemeler yayınlayacağım.

“Etiyopya, Amerikan seçimleriyle aynı oyunu kullanıyor” üzerine 16 yorum

1. Kastamonu dan kimler var. Etiyopya, Amerikan seçimleriyle aynı oyunu kullanıyor . Merhaba herkese web siteniz harbiden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , banu – 42

2. Niğde dan kimler var. Etiyopya, Amerikan seçimleriyle aynı oyunu kullanıyor . merhaba arkadaşlar paylaşımın ciddiyim çok iyi, twitter da paylaştım , gaye – 284

3. Şanlıurfa dan kimler var. Etiyopya, Amerikan seçimleriyle aynı oyunu kullanıyor . selam arkadaşlar web siten süper ötesi dikkat çekici, teraziye tıkladım , Aylin – 488

4. Samsun dan kimler var. Etiyopya, Amerikan seçimleriyle aynı oyunu kullanıyor . Merhaba web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, şukuladım , – 80

5. Bu konu : ” Etiyopya, Amerikan seçimleriyle aynı oyunu kullanıyor ” çok güzel. Merhaba herkese web siten inan ki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , ali – 206

6. Giresun merkezden ben Aylin. Merhabalar paylaşımın ciddiyim hoşuma gitti, teraziye tıkladım 19-01-2021 13:16:29

7. Bu konu : ” Etiyopya, Amerikan seçimleriyle aynı oyunu kullanıyor ” çok güzel. Selam herkese sayfan vallaha hayran bıraktı, teraziye tıkladım , Hasan – 368

8. Balıkesir dan kimler var. Etiyopya, Amerikan seçimleriyle aynı oyunu kullanıyor . Slm siten süper ötesi dikkat çekici, linkedinde paylaştım , – 248

9. Bu konu : ” Etiyopya, Amerikan seçimleriyle aynı oyunu kullanıyor ” çok güzel. selam arkadaşlar bu web sitesi valla çok hoşuma gitti, saolun , memo – 204

10. Adana merkezden ben ali. Merhabalar web siteniz süper ötesi çok güzel, facebookta paylaştım 25-02-2021 22:20:54

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link