Olay 201 neden 7/24 burada tartışılmıyor. John Hopkins (hepimiz aşina olduğumuz COVID-19 kontrol panelini geliştiren üniversite) ve Gates Vakfı (şu anda dünya çapında milyarlarca aşı dağıtmak isteyen bir yer) “egzersiz” e katıldı. Asıl cehennem nedir? Bu sadece bir tesadüf mü yoksa modern tarihin en büyük sahte bayrağına / aldatmacasına mı tanık oluyoruz?

Author

101 Comments

1. Afyon merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar sayfan inan ki iyi, linkedinde paylaştım 23-05-2020 23:39:30

2. Selamın aleyküm web siten valla hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

3. Merhaba herkese sayfanız vallaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

4. Selam herkese paylaşımınız inan ki çok güzel, teraziye tıkladım

5. Afyon merkezden ben banu. Merhaba herkese web sitesi cidden hayran bıraktı, face de paylaştım 06-06-2020 21:43:34

6. Şırnak merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar paylaşım inan ki hoşuma gitti, twitter da paylaştım 07-06-2020 10:31:51

7. Kastamonu merkezden ben ziya. Selam herkese siten inanılmaz dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 15-06-2020 04:44:22

8. Slm paylaşımınız inan ki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

9. Hatay merkezden ben ahmet. merhaba arkadaşlar paylaşımın cidden çok güzel, linkedinde paylaştım 21-06-2020 00:10:10

10. Slm siten inan ki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım

11. elif yılmaz Reply

Merhaba sayfanız süper ötesi çok iyi, teşekkürler

12. Mrb sayfan süper ötesi hayran edici, facebookta paylaştım

13. Uşak merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese siteniz inanki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 06-07-2020 12:51:40

14. Kırşehir merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar sayfanız ciddiyim hayran edici, twitter da paylaştım 12-07-2020 19:47:09

15. elif yılmaz Reply

Slm paylaşımınız valla çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

16. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar web siten vallaha güzel, saolun

17. Selamın aleyküm paylaşım ciddiyim hayran bıraktı, facebookta paylaştım

18. Edirne merkezden ben Emine. selamun aleyküm paylaşımın vallaha ilgi uyandırıcı, sağolun 18-07-2020 18:28:37

19. Selam herkese web siteniz süper ötesi hayran edici, sosyal medyada paylaştım

20. Selam bu web sitesi harbiden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

21. Merhaba herkese web sitesi harbiden hayran edici, şukuladım

22. Slm web siteniz inan ki çok güzel, face de paylaştım

23. Merhaba herkese sayfa harbiden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım

24. Selam herkese web siten cidden dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım

25. Zonguldak merkezden ben ziya. Selam herkese web sitesi vallaha billaha güzel, face de paylaştım 09-08-2020 00:39:08

26. Hatay merkezden ben ziya. Slm sayfanız inan ki çok iyi, linkedinde paylaştım 09-08-2020 09:09:16

27. İstanbul merkezden ben doruk. selamun aleyküm sayfan inan ki hoşuma gitti, teşekkürler 11-08-2020 13:34:05

28. Selamın aleyküm web siten yeminle ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

29. Slm bu web sitesi inanki hoşuma gitti, face de paylaştım

30. Mrb sayfanız inanki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

31. Merhabalar siten valla dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

32. Gürbüz Reply

Mrb sayfa cidden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

33. Gürbüz Reply

Selam paylaşım vallaha billaha çok iyi, teşekkürler

34. Merhaba sayfanız cidden dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

35. Iğdır merkezden ben gaye. Slm web siten inanılmaz hoşuma gitti, teraziye tıkladım 22-09-2020 10:32:38

36. elif yılmaz Reply

Şırnak merkezden ben elif yılmaz. merhaba arkadaşlar bu web sitesi valla çok iyi, face de paylaştım 23-09-2020 03:56:20

37. merhaba arkadaşlar paylaşım süper ötesi çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

38. Ardahan merkezden ben doruk. Mrb paylaşımınız yeminle hoşuma gitti, tebrikler 09-10-2020 20:30:12

39. Kırşehir merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inanki güzel, face de paylaştım 15-10-2020 23:51:22

40. Selamlar web siten cidden iyi, facebookta paylaştım

41. Bu konu : ” ‘Etkinlik 201’ olarak adlandırılan Global Coronavirus Pandemi Tatbikatı SON DAKİKA John Hopkins Center, Gates Vakfı ve Diğerleri Tarafından Gerçekleştirildi … ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten gerçekten mükemmel, face de paylaştım , emin – 199

42. Ardahan dan kimler var. ‘Etkinlik 201’ olarak adlandırılan Global Coronavirus Pandemi Tatbikatı SON DAKİKA John Hopkins Center, Gates Vakfı ve Diğerleri Tarafından Gerçekleştirildi … . Selamın aleyküm sayfanız süper ötesi dikkatimi çekti, tebrikler , ali – 117

43. Aydın dan kimler var. ‘Etkinlik 201’ olarak adlandırılan Global Coronavirus Pandemi Tatbikatı SON DAKİKA John Hopkins Center, Gates Vakfı ve Diğerleri Tarafından Gerçekleştirildi … . Selam web sitesi vallaha güzel, sağolun , ali – 157

44. Antalya merkezden ben mehmet. Merhaba sayfanız inanki çok iyi, şukuladım 20-11-2020 01:48:17

45. selam arkadaşlar paylaşımın cidden dikkatimi çekti, şukuladım

46. Bu konu : ” ‘Etkinlik 201’ olarak adlandırılan Global Coronavirus Pandemi Tatbikatı SON DAKİKA John Hopkins Center, Gates Vakfı ve Diğerleri Tarafından Gerçekleştirildi … ” çok güzel. Selamlar paylaşımın harbiden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , – 295

47. Gürbüz Reply

Ardahan dan kimler var. ‘Etkinlik 201’ olarak adlandırılan Global Coronavirus Pandemi Tatbikatı SON DAKİKA John Hopkins Center, Gates Vakfı ve Diğerleri Tarafından Gerçekleştirildi … . Mrb sayfan valla güzel, twitter da paylaştım , Gürbüz – 478

48. Erzincan dan kimler var. ‘Etkinlik 201’ olarak adlandırılan Global Coronavirus Pandemi Tatbikatı SON DAKİKA John Hopkins Center, Gates Vakfı ve Diğerleri Tarafından Gerçekleştirildi … . Merhabalar web siten valla hayran edici, teraziye tıkladım , doruk – 166

49. Adana merkezden ben ali. Selamın aleyküm siten vallaha billaha dikkat çekici, teraziye tıkladım 06-12-2020 14:22:26

50. Nevşehir dan kimler var. ‘Etkinlik 201’ olarak adlandırılan Global Coronavirus Pandemi Tatbikatı SON DAKİKA John Hopkins Center, Gates Vakfı ve Diğerleri Tarafından Gerçekleştirildi … . Slm bu web sitesi inan ki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 157

51. Bu konu : ” ‘Etkinlik 201’ olarak adlandırılan Global Coronavirus Pandemi Tatbikatı SON DAKİKA John Hopkins Center, Gates Vakfı ve Diğerleri Tarafından Gerçekleştirildi … ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz vallaha ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 20

52. Aksaray merkezden ben mehmet. Selamlar web siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, şukuladım 15-12-2020 22:57:57

53. Bu konu : ” ‘Etkinlik 201’ olarak adlandırılan Global Coronavirus Pandemi Tatbikatı SON DAKİKA John Hopkins Center, Gates Vakfı ve Diğerleri Tarafından Gerçekleştirildi … ” çok güzel. Merhaba siten cidden hoşuma gitti, sağolun , Hasan – 44

54. Bu konu : ” ‘Etkinlik 201’ olarak adlandırılan Global Coronavirus Pandemi Tatbikatı SON DAKİKA John Hopkins Center, Gates Vakfı ve Diğerleri Tarafından Gerçekleştirildi … ” çok güzel. Selamlar web siten cidden dikkat çekici, face de paylaştım , banu – 351

55. Sinop dan kimler var. ‘Etkinlik 201’ olarak adlandırılan Global Coronavirus Pandemi Tatbikatı SON DAKİKA John Hopkins Center, Gates Vakfı ve Diğerleri Tarafından Gerçekleştirildi … . Mrb bu web sitesi yeminle dikkat çekici, saolun , mehmet – 25

56. elif yılmaz Reply

Elazığ dan kimler var. ‘Etkinlik 201’ olarak adlandırılan Global Coronavirus Pandemi Tatbikatı SON DAKİKA John Hopkins Center, Gates Vakfı ve Diğerleri Tarafından Gerçekleştirildi … . Selamın aleyküm sayfanız valla güzel, teşekkürler , elif yılmaz – 148

57. Rize dan kimler var. ‘Etkinlik 201’ olarak adlandırılan Global Coronavirus Pandemi Tatbikatı SON DAKİKA John Hopkins Center, Gates Vakfı ve Diğerleri Tarafından Gerçekleştirildi … . Selam herkese paylaşımın valla güzel, şukuladım , – 401

58. Adıyaman merkezden ben . Selam herkese web siten harbiden çok güzel, sosyal medyada paylaştım 02-01-2021 14:30:04

59. Slm siten inanki hoşuma gitti, facebookta paylaştım

60. Samsun dan kimler var. ‘Etkinlik 201’ olarak adlandırılan Global Coronavirus Pandemi Tatbikatı SON DAKİKA John Hopkins Center, Gates Vakfı ve Diğerleri Tarafından Gerçekleştirildi … . Merhabalar sayfan valla çok güzel, şukuladım , Emine – 21

61. Diyarbakır dan kimler var. ‘Etkinlik 201’ olarak adlandırılan Global Coronavirus Pandemi Tatbikatı SON DAKİKA John Hopkins Center, Gates Vakfı ve Diğerleri Tarafından Gerçekleştirildi … . Mrb sayfanız vallaha billaha mükemmel, saolun , Hasan – 376

62. Aydın merkezden ben banu. Merhabalar sayfa vallaha billaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 13-01-2021 05:46:27

63. Bu konu : ” ‘Etkinlik 201’ olarak adlandırılan Global Coronavirus Pandemi Tatbikatı SON DAKİKA John Hopkins Center, Gates Vakfı ve Diğerleri Tarafından Gerçekleştirildi … ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfa süper ötesi hayran bıraktı, şukuladım , doruk – 9

64. Rize merkezden ben ziya. Mrb siten inanılmaz çok iyi, linkedinde paylaştım 18-01-2021 15:20:18

65. merhaba arkadaşlar web siten gerçekten dikkat çekici, şukuladım

66. Merhabalar bu web sitesi ciddiyim hayran bıraktı, saolun

67. merhaba arkadaşlar sayfa inanki çok iyi, teraziye tıkladım

68. Mersin merkezden ben emin. Mrb sayfa cidden hayran edici, teraziye tıkladım 31-01-2021 19:18:52

69. Bilecik dan kimler var. ‘Etkinlik 201’ olarak adlandırılan Global Coronavirus Pandemi Tatbikatı SON DAKİKA John Hopkins Center, Gates Vakfı ve Diğerleri Tarafından Gerçekleştirildi … . Selamlar paylaşım harbiden çok güzel, saolun , ali – 270

70. Diyarbakır dan kimler var. ‘Etkinlik 201’ olarak adlandırılan Global Coronavirus Pandemi Tatbikatı SON DAKİKA John Hopkins Center, Gates Vakfı ve Diğerleri Tarafından Gerçekleştirildi … . Selamlar paylaşımın ciddiyim hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 168

71. Mardin merkezden ben Hasan. selamun aleyküm sayfanız inan ki iyi, sağolun 18-02-2021 09:22:50

72. Sakarya dan kimler var. ‘Etkinlik 201’ olarak adlandırılan Global Coronavirus Pandemi Tatbikatı SON DAKİKA John Hopkins Center, Gates Vakfı ve Diğerleri Tarafından Gerçekleştirildi … . Selam paylaşımın valla ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , Aylin – 168

73. Bu konu : ” ‘Etkinlik 201’ olarak adlandırılan Global Coronavirus Pandemi Tatbikatı SON DAKİKA John Hopkins Center, Gates Vakfı ve Diğerleri Tarafından Gerçekleştirildi … ” çok güzel. Mrb web siten harbiden güzel, teraziye tıkladım , Emine – 247

74. Afyon dan kimler var. ‘Etkinlik 201’ olarak adlandırılan Global Coronavirus Pandemi Tatbikatı SON DAKİKA John Hopkins Center, Gates Vakfı ve Diğerleri Tarafından Gerçekleştirildi … . Selam herkese sayfanız vallaha hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , – 451

75. Kırklareli merkezden ben doruk. Selamlar siteniz inanılmaz çok güzel, teraziye tıkladım 17-03-2021 14:10:00

76. Ordu dan kimler var. ‘Etkinlik 201’ olarak adlandırılan Global Coronavirus Pandemi Tatbikatı SON DAKİKA John Hopkins Center, Gates Vakfı ve Diğerleri Tarafından Gerçekleştirildi … . Selam bu web sitesi süper ötesi çok iyi, teşekkürler , banu – 500

77. Bu konu : ” ‘Etkinlik 201’ olarak adlandırılan Global Coronavirus Pandemi Tatbikatı SON DAKİKA John Hopkins Center, Gates Vakfı ve Diğerleri Tarafından Gerçekleştirildi … ” çok güzel. Merhaba sayfanız ciddiyim mükemmel, tebrikler , gaye – 260

78. Denizli merkezden ben Aylin. Selam siten inanki hayran bıraktı, face de paylaştım 09-04-2021 02:47:32

79. Kayseri dan kimler var. ‘Etkinlik 201’ olarak adlandırılan Global Coronavirus Pandemi Tatbikatı SON DAKİKA John Hopkins Center, Gates Vakfı ve Diğerleri Tarafından Gerçekleştirildi … . Selam sayfanız vallaha billaha iyi, sağolun , gaye – 86

80. Bursa merkezden ben ahmet. Selamlar sayfanız inan ki çok güzel, teraziye tıkladım 13-04-2021 19:03:52

81. Hatay merkezden ben doruk. Selamlar web siten vallaha mükemmel, sosyal medyada paylaştım 19-04-2021 08:31:39

82. Gürbüz Reply

Merhaba herkese siteniz harbiden iyi, sosyal medyada paylaştım

83. Bursa merkezden ben banu. Selam siten gerçekten çok iyi, sosyal medyada paylaştım 05-05-2021 10:45:47

84. İzmir merkezden ben . Selam sayfan gerçekten çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım 07-05-2021 05:38:11

85. Selam herkese web siten inanılmaz çok güzel, face de paylaştım

86. Selam sayfanız vallaha billaha dikkat çekici, facebookta paylaştım

87. Merhaba sayfa ciddiyim hayran edici, facebookta paylaştım

88. Afyon merkezden ben ahmet. Slm sayfanız inanki hayran edici, face de paylaştım 21-05-2021 18:14:14

89. Bu konu : ” ‘Etkinlik 201’ olarak adlandırılan Global Coronavirus Pandemi Tatbikatı SON DAKİKA John Hopkins Center, Gates Vakfı ve Diğerleri Tarafından Gerçekleştirildi … ” çok güzel. Merhaba web siten ciddiyim ilgi uyandırıcı, tebrikler , hatice – 273

90. Bu konu : ” ‘Etkinlik 201’ olarak adlandırılan Global Coronavirus Pandemi Tatbikatı SON DAKİKA John Hopkins Center, Gates Vakfı ve Diğerleri Tarafından Gerçekleştirildi … ” çok güzel. Selam herkese paylaşım inan ki hayran edici, teşekkürler , ali – 344

91. Kırklareli merkezden ben Aylin. Selam web sitesi ciddiyim hayran edici, teraziye tıkladım 13-06-2021 04:12:23

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link