Etkinlikler / TV Saati vb.İçin Seçim İstatistikleri

Her şeyden önce, Joe Biden’ın 81 milyon oy almasına imkan yok. Bu tam bir saçmalık. Ayrıca, ona oy verenler bunu sadece Trump’a karşı oy kullanmak için yaptılar. TV Kapsamı (Olumlu ve Olumsuz), İnternet Sansürü ve silme işlevinin aşırı kullanımı ve Gazete Önyargısı ve basın tarafından basılan bir miktar Sarı Dedikodu karşılaştırdığınızda üçlü ışın dengesi, Bidens’ın lehine inanılmaz derecede eğildi.

İşte net bir problemi gösterecek istatistikler:

Aday başına Toplam Etkinlik ve Konuşma Katılımı (Belki son 20 yıl)

Tel a vizyonunda canidate başına Toplam Ekran Süresi (Ayrıca Uygun – Olumsuz)

Biden’ı korumak için toplam sansür miktarı: (Toplam makale, video, vb.)

Ve son olarak Koronavirüs. Ya hikaye Joe Bidens’ın oğlu için Çin’deki iş anlaşmaları değilse? Ya bu planlanmış bir dikkat dağıtma olsaydı, Biden Çin ile Biden’ın Korku faktörünü zorlamak ve Trump’ın yetersiz görünmesini sağlamak için Bullshit Virus kartını çekmesi için bir anlaşma yapabilseydi.

Demokrat parti, Çin kuralına çok benziyor ve ortak hedef kontrol. Gücün tadına varırlar ve onları kendileri veremeyen insanlar için giderek daha fazla karar vermeleri gerektiğini düşünürler.

Sadece bazı düşünceler.

“Etkinlikler / TV Saati vb.İçin Seçim İstatistikleri” üzerine 11 yorum

1. Bu konu : ” Etkinlikler / TV Saati vb.İçin Seçim İstatistikleri ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız ciddiyim güzel, facebookta paylaştım , emin – 357

2. Bu konu : ” Etkinlikler / TV Saati vb.İçin Seçim İstatistikleri ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız valla hayran edici, tebrikler , memo – 213

3. Batman dan kimler var. Etkinlikler / TV Saati vb.İçin Seçim İstatistikleri . Selamın aleyküm web siten ciddiyim iyi, linkedinde paylaştım , doruk – 162

4. Afyon dan kimler var. Etkinlikler / TV Saati vb.İçin Seçim İstatistikleri . Slm sayfa valla dikkatimi çekti, tebrikler , ziya – 328

5. Adana dan kimler var. Etkinlikler / TV Saati vb.İçin Seçim İstatistikleri . Merhaba siteniz cidden çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım , emin – 82

6. Bu konu : ” Etkinlikler / TV Saati vb.İçin Seçim İstatistikleri ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımın harbiden çok iyi, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 141

7. Gümüşhane dan kimler var. Etkinlikler / TV Saati vb.İçin Seçim İstatistikleri . Selamın aleyküm web siteniz vallaha dikkat çekici, face de paylaştım , elif yılmaz – 144

8. Giresun dan kimler var. Etkinlikler / TV Saati vb.İçin Seçim İstatistikleri . Selamın aleyküm siteniz valla çok güzel, twitter da paylaştım , ali – 89

9. Bartın dan kimler var. Etkinlikler / TV Saati vb.İçin Seçim İstatistikleri . Mrb sayfa inanılmaz hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , – 354

10. Bu konu : ” Etkinlikler / TV Saati vb.İçin Seçim İstatistikleri ” çok güzel. Selam herkese paylaşımınız süper ötesi çok iyi, face de paylaştım , – 471

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link