Cullen Smith tarafından

Kelime büyülerini ele alacağız. Mezopotamya sonrası dil, bizi Ol ‘Abra-Kadavra numarasına nasıl da soktu…. en eski kontrol numarası. Parşömendeki en eski numaraya düştün!

Nasıl başlarım? Modern BÜYÜLERİMİZİN eski BÜYÜLERİNİN KALIBINA nasıl farkında olmadan OLUŞTUĞUMUZU anlatarak mı? Tıpkı bir KALIP gibi CAST veya belki bir NET gibi mi? balık gibi, yapılan büyü ve yazım ağına yakalanmışken, tıpkı bir CEZAEVİ TERİMİNE hizmet ediyormuş gibi, sadece TERİMLER olan YAŞAM CÜMLECİKLERİNE ve CURSIVE CURSES’lerine CEZA VERMEKTEDİR.

Öyleyse, yanlış anlaşılırsa KILAVUZ olarak ölümcül olabilecek bu SÖZCÜKLERİN UYARILARINA GÖNDERİLDİK ya da TERİMLERİMİ veya HECELERİMİN SEMBİLLERİNİ, hatta eski yazım RİTLERİNİ anlamayı kaçırmışsınızdır ??

Anglish angus ve antik Fenike Phoenix’in PhonY Fonetik Fonetiklerinin kadim zamanlarından beri acı içinde, durgun Dilimizle konuşuyoruz. İngilizcenin kolay olduğunu mu düşünüyorsun?

Bazen, İngilizce’nin sözlü deliler için bir sığınma başvurusunda bulunması gerektiğini düşünüyorum. İnsanlar bir oyunda hangi dilde okur ve bir resitalde oynar? Kamyonla gönderip kargoyu gemi ile mi gönderiyorsunuz? Koşan burunlarınız ve kokan ayaklarınız mı var?

Bilge bir adam ve bilge bir adam zıtken, zayıf bir şans ve büyük bir şans nasıl aynı olabilir? Evinizin yanarken yanabildiği, form doldurarak doldurduğunuz ve devam ederek bir alarmın çaldığı bir dilin eşsiz çılgınlığına hayret etmelisiniz.

İngilizce, Phony Phoenician Phoenixes’in antik Fonetik Fonetiğinden yaratıldı ve insan ırkının yaratıcılığını ve kurnaz dehasını yansıtıyor; tabii ki, sadece başka bir fare olmadığınız sürece, bu insan ırkının birbirlerine karşı günlük sıçan yarışının labirenti.

Bir nehrin kenarları olan, AKIMLARDA DENİZE AKAN bankalarımızdan para çekiyoruz, bu yüzden PARA BİRİMİ deniyor, çünkü NAKİT AKIŞLARIMIZ DENİZE DOĞRU piroklastik KÜL AKIŞLARI gibi, bu yüzden KÖKLERİN izini sürebiliyoruz. Antik Fenike TİCARET YOLLARINA tüm modern TİCARET

Ve neden sıradan hafta içi günlerimiz bizi HAFTA SONuna zar zor gelebilecek kadar ZAYIFLAYINcaya kadar sürekli ZAYIF DAZE içinde tutuyor gibi görünüyor. Öyleyse her gün, SABAH’ta rutin olarak UYANIRIZ, yoksa Pazartesi sabahı ritüeli, ölüler için bir UYANIKTA AYI KONUŞMAK mı?

Ve bu nedenle İncil, ölülerin yeryüzünde yürüyeceğini söyler, bu yüzden onlar, gerçeği kökenini bilmedikleri ve kelimelerinin etimolojide ne anlama geldiğini bilmedikleri tuhaf dil sayesinde, bunu bilmeden bile öyle görünüyorlar.

İMZALARIN İMZALANMASINDAKİ İŞARETLERİN VE günahların ÖNEMİ ID’ler ve faturalar gibi ölü yasal kurgular üzerine.

Çünkü vatandaşlığımız, SEAMEN’i taşıyan açık denizlere yelken açan yurttaş GEMİSİ’ne bindiğimizde başlar ve her şey erkek GEMİNİN BERTH olarak da bilinen dişi SLOT veya SLIP’ine yanaşarak CARGO veya SE (A) MEN’lerini boşaltmasıyla başlar. KANAL SULARINA yelken açan.

Bu yüzden hamile kalıyor ve şimdi değerli KARGO’yu taşıyor ve şimdi vatandaş GEMİSİ’ne binmek için kaydolması gereken yeni vatandaşa DOĞUM verecek ve vatandaşlar PHONY PHONETIC PHOENICIANS’ın eski büyülerini yakalayana kadar döngüyü tekrar tekrar edecek. ‘açık denizlerin ticaret ve korsanlık araçları ve onların uydurulmuş durgun dillerinin kullanılması yoluyla insan emtiası, bu da bize modern İngilizcemizi verir.

… Papa_Matty tarafından gönderildi
[comments]

Author

41 Comments

1. Bu konu : ” Etomoloji ve Ezoterik bilgi şiiri ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız süper ötesi dikkat çekici, teşekkürler , Aylin – 64

2. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Etomoloji ve Ezoterik bilgi şiiri ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız inan ki ilgi uyandırıcı, tebrikler , elif yılmaz – 463

3. merhaba arkadaşlar web siten inanki dikkat çekici, şukuladım

4. Bu konu : ” Etomoloji ve Ezoterik bilgi şiiri ” çok güzel. Mrb siteniz vallaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 292

5. Trabzon dan kimler var. Etomoloji ve Ezoterik bilgi şiiri . Selam herkese bu web sitesi yeminle güzel, sağolun , Hasan – 261

6. Bu konu : ” Etomoloji ve Ezoterik bilgi şiiri ” çok güzel. Selam paylaşım vallaha mükemmel, teşekkürler , memo – 293

7. Bu konu : ” Etomoloji ve Ezoterik bilgi şiiri ” çok güzel. Selamlar siten valla hayran edici, şukuladım , – 118

8. Bu konu : ” Etomoloji ve Ezoterik bilgi şiiri ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi gerçekten çok iyi, şukuladım , Hasan – 86

9. Bursa dan kimler var. Etomoloji ve Ezoterik bilgi şiiri . Merhaba herkese bu web sitesi gerçekten hoşuma gitti, twitter da paylaştım , hatice – 467

10. Bu konu : ” Etomoloji ve Ezoterik bilgi şiiri ” çok güzel. Selam sayfa yeminle dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , ali – 330

11. Yalova dan kimler var. Etomoloji ve Ezoterik bilgi şiiri . selam arkadaşlar paylaşımınız cidden hayran edici, sağolun , memo – 255

12. Bu konu : ” Etomoloji ve Ezoterik bilgi şiiri ” çok güzel. Merhaba herkese web siten inanki hayran bıraktı, face de paylaştım , ziya – 96

13. Uşak dan kimler var. Etomoloji ve Ezoterik bilgi şiiri . Merhabalar siten cidden çok iyi, sağolun , emin – 69

14. Bu konu : ” Etomoloji ve Ezoterik bilgi şiiri ” çok güzel. Merhaba paylaşımın süper ötesi hayran bıraktı, tebrikler , ali – 247

15. Gaziantep dan kimler var. Etomoloji ve Ezoterik bilgi şiiri . Selam paylaşım ciddiyim hayran edici, sağolun , mehmet – 400

16. Gürbüz Reply

Sivas dan kimler var. Etomoloji ve Ezoterik bilgi şiiri . Slm paylaşımın inan ki ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 392

17. Bu konu : ” Etomoloji ve Ezoterik bilgi şiiri ” çok güzel. Selam herkese web sitesi inanılmaz dikkat çekici, facebookta paylaştım , mehmet – 342

18. merhaba arkadaşlar siteniz harbiden dikkat çekici, teraziye tıkladım

19. Kastamonu dan kimler var. Etomoloji ve Ezoterik bilgi şiiri . selamun aleyküm siten vallaha billaha hayran bıraktı, twitter da paylaştım , mehmet – 381

20. Gümüşhane dan kimler var. Etomoloji ve Ezoterik bilgi şiiri . Selamlar paylaşım inanılmaz iyi, sağolun , memo – 148

21. Bu konu : ” Etomoloji ve Ezoterik bilgi şiiri ” çok güzel. Selamlar paylaşımın gerçekten çok güzel, teşekkürler , banu – 93

22. Bu konu : ” Etomoloji ve Ezoterik bilgi şiiri ” çok güzel. Mrb siteniz cidden çok iyi, facebookta paylaştım , ali – 92

23. Çanakkale merkezden ben ziya. Selamın aleyküm siteniz gerçekten hayran bıraktı, saolun 10-06-2021 00:06:09

24. selamun aleyküm sayfan vallaha billaha dikkatimi çekti, tebrikler

25. selam arkadaşlar web siteniz inanki çok iyi, twitter da paylaştım

26. Gürbüz Reply

Şanlıurfa merkezden ben Gürbüz. Selamlar sayfanız inan ki ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 21-06-2021 02:30:20

27. merhaba arkadaşlar bu web sitesi yeminle hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

28. Çorum dan kimler var. Etomoloji ve Ezoterik bilgi şiiri . selamun aleyküm bu web sitesi inanılmaz dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , Hasan – 490

29. Selam herkese paylaşım gerçekten hoşuma gitti, facebookta paylaştım

30. Bu konu : ” Etomoloji ve Ezoterik bilgi şiiri ” çok güzel. Selam web siteniz gerçekten çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , gaye – 460

31. Çanakkale dan kimler var. Etomoloji ve Ezoterik bilgi şiiri . Selam sayfan inanılmaz hoşuma gitti, teraziye tıkladım , mehmet – 389

32. selamun aleyküm web siteniz harbiden hayran bıraktı, facebookta paylaştım

33. Hakkari merkezden ben doruk. Slm sayfa cidden hoşuma gitti, face de paylaştım 14-07-2021 02:53:56

34. Bu konu : ” Etomoloji ve Ezoterik bilgi şiiri ” çok güzel. Selamlar web siten inanki güzel, saolun , ali – 423

35. Muğla dan kimler var. Etomoloji ve Ezoterik bilgi şiiri . Merhaba herkese bu web sitesi vallaha hoşuma gitti, şukuladım , Aylin – 391

36. Merhabalar sayfanız vallaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım

37. Aydın merkezden ben ali. Merhabalar sayfa yeminle ilgi uyandırıcı, saolun 23-07-2021 16:25:34

38. Tunceli dan kimler var. Etomoloji ve Ezoterik bilgi şiiri . Mrb sayfanız inan ki hayran bıraktı, facebookta paylaştım , ali – 74

39. Bu konu : ” Etomoloji ve Ezoterik bilgi şiiri ” çok güzel. Mrb sayfa gerçekten çok hoşuma gitti, şukuladım , ahmet – 331

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link