Kategoriler
Genel

Etrafımdaki herkesten farklı düşünüyorum.

Maalesef bu, bunu göndermek için garip bir yerse. Ama başka kimse anlamıyor ve belki bazılarınız anlayamıyor. 22 yaşındayım ve yaşlarım arasında oldukça parlak olduğumu söyleyebilirim. İçmiyorum, sigara içmiyorum, parti yapmıyorum ve gençken geleceğime yatırım yapıyorum. Ben doğal bir iş kadınıyım. İşin yavaş olması için geçen yıl işimden çıkarıldım. Yaşlılar arasında bir golf sahasında çalıştım. Her neyse, esasen OutKast olduğum için iş bulmakta zorlandım. Okulda bile. Hiç arkadaşım olmadı. Röportajlara devam ediyorum ve sadece sordukları aptalca soruları anlamıyorum. Ve sonunda zaten boktan bir işçi işe alıyorlar. Biraz para kazanabilmek için bazı fikirler bulmaya çalışıyorum. Benim sorunum uzun vadeli hedeflerim var ama nerede olmam gerektiğini kendime finanse etmek için kısa vadeli bir pozisyona ihtiyacım var. Sosyal kaygım yok. Sadece ruhsal enerjim etrafımdaki çoğu insandan çok daha fazla işliyormuş gibi hissediyorum. Bütün sistem çok saçma. Topluma uymuyorum. Milyoner olacağım ve hayallerimi sürdüreceğim. Ama ben sadece toplumumuzda yaşadığım deneyimlerden bahsediyorum. Sorun şu ki, bf dramanız hakkında konuşmak istemiyorum. Metafizik ve başarılı bir insan olmak için neler yaptığınızdan bahsetmek istiyorum. Etrafımdaki madde yok.

“Etrafımdaki herkesten farklı düşünüyorum.” için 13 yanıt

Hakkari merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 15-03-2020 04:39:35

Selamın aleyküm siteniz süper ötesi dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum

Uşak merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese siten ciddiyim dikkat çekici, şukuladım 19-03-2020 02:28:34

Erzincan merkezden ben doruk. Selam sayfan inan ki dikkatimi çekti, face de paylaştım 20-03-2020 14:24:45

Uşak merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar paylaşım harbiden güzel, teşekkürler 24-03-2020 18:36:43

Kilis merkezden ben Gürbüz. Merhaba paylaşımınız valla hoşuma gitti, sağolun 31-03-2020 22:35:40

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir