Etrafta dolaşan tüm JFK gönderilerinin ne olduğu.

Son birkaç haftadır, JFK suikastı ve sonrasını anlatan ve gösteren orantısız sayıda gönderi gördüm. İnsanlar sadece pasif bir şekilde politikacıların öldürülmesini önermeye mi çalışıyor? Gerçekten bir komplo değil, sadece şüpheli.

“Etrafta dolaşan tüm JFK gönderilerinin ne olduğu.” üzerine 22 yorum

1. Bu konu : ” Etrafta dolaşan tüm JFK gönderilerinin ne olduğu. ” çok güzel. Merhaba paylaşımınız cidden hayran bıraktı, facebookta paylaştım , mehmet – 76

2. Ağrı merkezden ben Emine. selam arkadaşlar web siteniz gerçekten çok iyi, twitter da paylaştım 12-01-2021 14:30:14

3. Bu konu : ” Etrafta dolaşan tüm JFK gönderilerinin ne olduğu. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan ciddiyim hayran edici, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 82

4. Bu konu : ” Etrafta dolaşan tüm JFK gönderilerinin ne olduğu. ” çok güzel. Slm siten vallaha hayran edici, sağolun , ali – 102

5. Şanlıurfa dan kimler var. Etrafta dolaşan tüm JFK gönderilerinin ne olduğu. . Merhaba web siteniz ciddiyim dikkat çekici, teraziye tıkladım , gaye – 5

6. Afyon merkezden ben gaye. Merhaba web sitesi yeminle çok güzel, teraziye tıkladım 15-01-2021 18:05:47

7. Kahramanmaraş dan kimler var. Etrafta dolaşan tüm JFK gönderilerinin ne olduğu. . Merhabalar siteniz harbiden çok güzel, linkedinde paylaştım , memo – 265

8. Kırklareli dan kimler var. Etrafta dolaşan tüm JFK gönderilerinin ne olduğu. . selamun aleyküm web siten inan ki dikkatimi çekti, sağolun , ali – 84

9. Tunceli merkezden ben memo. Selam web siteniz vallaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım 17-01-2021 20:57:10

10. Muğla dan kimler var. Etrafta dolaşan tüm JFK gönderilerinin ne olduğu. . merhaba arkadaşlar siteniz ciddiyim ilgi uyandırıcı, tebrikler , ali – 309

11. Sivas merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese siteniz inanılmaz güzel, teşekkürler 19-01-2021 21:42:57

12. Erzincan dan kimler var. Etrafta dolaşan tüm JFK gönderilerinin ne olduğu. . Merhaba herkese paylaşım süper ötesi iyi, teraziye tıkladım , doruk – 261

13. Uşak merkezden ben doruk. selam arkadaşlar sayfanız gerçekten hayran bıraktı, şukuladım 13-02-2021 04:07:07

14. Bu konu : ” Etrafta dolaşan tüm JFK gönderilerinin ne olduğu. ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın vallaha billaha güzel, şukuladım , emin – 481

15. Malatya dan kimler var. Etrafta dolaşan tüm JFK gönderilerinin ne olduğu. . Mrb paylaşım inanılmaz dikkat çekici, teşekkürler , ahmet – 329

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link