Bugün tahliye moratoryumu sona eriyor.

Kaç kişi tahliye ve hacizle karşı karşıya… yaklaşık 6 milyon. Binlerce ipotekli kira borcu olan ev sahipleri, pandeminin başlangıcından bu yana ev satın alan blackrock gibi kurumsal yatırımcılara ve bireysel alıcıları piyasadan fiyatlandıracakları hacizlere satmak zorunda kalacak.

Amerika’da ev sahipliği hızla modası geçiyor ve burada oturup bunun planlanmadığını söylemek zor. Zenginlerin bu pandemiden kazandığı ve hala vatandaşlarımızın sırtından vurmaya devam etmesi, planın bu olduğunu açıkça ortaya koyuyor.

Tesadüfen geçen yılın Mart ayında blackrock, federal tarafından “ABD ekonomisini desteklemek için” bu evleri satın almak için işe alındı ​​ve blackrock’un yalnızca 396 milyon Pfizer hissesi var.

tesadüf değil mi? 😂 linkler aşağıda

https://fintel.io/so/us/pfe/blackrock

https://www.google.com/amp/s/mobile.reuters.com/article/amp/idUSKBN21B3E0

Author

28 Comments

1. Yalova merkezden ben . Selam bu web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, tebrikler 01-08-2021 13:50:11

2. Konya merkezden ben ali. Selamlar sayfa süper ötesi mükemmel, teraziye tıkladım 01-08-2021 14:05:56

3. Bilecik dan kimler var. Ev sahibi olma hayalini öldürmek . selam arkadaşlar sayfanız harbiden çok güzel, saolun , Aylin – 182

4. Aydın merkezden ben ali. Selamlar web sitesi valla iyi, tebrikler 04-08-2021 01:16:49

5. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Ev sahibi olma hayalini öldürmek ” çok güzel. Selamlar sayfan vallaha hoşuma gitti, saolun , Gürbüz – 490

6. Bu konu : ” Ev sahibi olma hayalini öldürmek ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten vallaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , Aylin – 486

7. Artvin merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar web sitesi inan ki hayran bıraktı, facebookta paylaştım 05-08-2021 10:42:32

8. Bu konu : ” Ev sahibi olma hayalini öldürmek ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşım inanki çok güzel, saolun , mehmet – 416

9. Afyon dan kimler var. Ev sahibi olma hayalini öldürmek . Selamlar web siten ciddiyim dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 155

10. Elazığ merkezden ben hatice. Merhabalar web sitesi ciddiyim çok güzel, şukuladım 13-08-2021 13:26:27

11. Bu konu : ” Ev sahibi olma hayalini öldürmek ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın yeminle çok iyi, facebookta paylaştım , emin – 276

12. Kütahya dan kimler var. Ev sahibi olma hayalini öldürmek . Selamlar siten inan ki çok güzel, linkedinde paylaştım , ahmet – 285

13. Bu konu : ” Ev sahibi olma hayalini öldürmek ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten inanki çok hoşuma gitti, saolun , Hasan – 410

14. Kırıkkale merkezden ben ali. selam arkadaşlar siten ciddiyim mükemmel, tebrikler 26-08-2021 20:24:31

15. merhaba arkadaşlar siteniz inanılmaz dikkatimi çekti, sağolun

16. Muş dan kimler var. Ev sahibi olma hayalini öldürmek . selam arkadaşlar paylaşımın cidden mükemmel, saolun , hatice – 19

17. Slm web siten vallaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum

18. Hatay dan kimler var. Ev sahibi olma hayalini öldürmek . Selam web siten harbiden güzel, teşekkürler , – 372

19. selam arkadaşlar web siten inanılmaz çok güzel, face de paylaştım

20. Bingöl dan kimler var. Ev sahibi olma hayalini öldürmek . Slm sayfanız cidden hayran bıraktı, facebookta paylaştım , Emine – 290

21. Balıkesir dan kimler var. Ev sahibi olma hayalini öldürmek . Merhaba sayfa ciddiyim çok güzel, şukuladım , Gürbüz – 422

22. Bu konu : ” Ev sahibi olma hayalini öldürmek ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz inanki çok iyi, linkedinde paylaştım , banu – 180

23. Aydın merkezden ben ali. Merhabalar web siteniz ciddiyim hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 23-09-2021 08:42:13

24. Denizli dan kimler var. Ev sahibi olma hayalini öldürmek . selam arkadaşlar sayfa süper ötesi mükemmel, teraziye tıkladım , Emine – 65

25. Gümüşhane dan kimler var. Ev sahibi olma hayalini öldürmek . selam arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz iyi, teşekkürler , ali – 454

26. Kırıkkale merkezden ben banu. Merhaba herkese bu web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, face de paylaştım 26-09-2021 13:43:38

Write A Comment