Donald Trump’ı Amerika Birleşik Devletleri’nin başkanı olarak destekleyenler arasında çoğunluğu Evanjelik Hıristiyanlar … İsa Mesih’in takipçisi olduklarını yüksek sesle iddia eden insanlar. Çölde Bir Ses’deki diğer videoları izlediyseniz, İsa’nın takipçisi olmanın gerçekte ne olduğunu bilirsiniz. İsa’nın ne dediğini öğrenmek için İncilleri çok uzun süre okumanıza gerek yok. Bunu Donald Trump’ın söylediği ve yaptığı şeyle karşılaştırın ve başkanın İsa’nın öğretilerine ne kadar aykırı olduğunu göreceksiniz. Öyleyse, Evanjelikler neden Donald Trump’ı destekliyor? Bu video nedenini açıklıyor

Author

80 Comments

1. Samsun merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar web siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 18-09-2020 08:28:16

2. Merhaba herkese web siteniz vallaha billaha çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

3. Aydın merkezden ben Emine. Selam sayfanız inanki hayran edici, teraziye tıkladım 18-09-2020 13:04:46

4. Aksaray merkezden ben doruk. selamun aleyküm paylaşımın inanki iyi, twitter da paylaştım 18-09-2020 13:10:32

5. Selam herkese bu web sitesi inanki mükemmel, face de paylaştım

6. Mrb web siteniz valla dikkatimi çekti, facebookta paylaştım

7. İzmir merkezden ben doruk. Selamın aleyküm siten vallaha billaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım 02-10-2020 09:19:43

8. Batman merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar paylaşım harbiden çok iyi, saolun 02-10-2020 11:19:12

9. Karabük merkezden ben ahmet. selamun aleyküm web siten inanki iyi, şukuladım 04-10-2020 00:21:24

10. Selam web siteniz yeminle hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

11. Eskişehir merkezden ben ali. Merhaba paylaşım cidden mükemmel, linkedinde paylaştım 19-10-2020 05:23:31

12. Gürbüz Reply

Elazığ dan kimler var. Evanjelikler Neden Donald Trump’ı Destekliyor? . Selam herkese web siten inanki çok hoşuma gitti, teşekkürler , Gürbüz – 391

13. Selamın aleyküm sayfan süper ötesi dikkat çekici, facebookta paylaştım

14. Bu konu : ” Evanjelikler Neden Donald Trump’ı Destekliyor? ” çok güzel. Merhaba siteniz cidden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 194

15. Gürbüz Reply

Tokat dan kimler var. Evanjelikler Neden Donald Trump’ı Destekliyor? . selamun aleyküm siten valla dikkat çekici, facebookta paylaştım , Gürbüz – 99

16. Afyon merkezden ben doruk. Selam paylaşımınız valla ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 01-11-2020 17:50:38

17. İstanbul dan kimler var. Evanjelikler Neden Donald Trump’ı Destekliyor? . Selam bu web sitesi inanılmaz çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 88

18. Selam siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, tebrikler

19. Selamın aleyküm siten ciddiyim dikkat çekici, twitter da paylaştım

20. Kahramanmaraş merkezden ben ziya. Merhaba herkese siten valla çok iyi, saolun 22-11-2020 16:46:59

21. Niğde merkezden ben ali. Mrb web sitesi süper ötesi çok güzel, facebookta paylaştım 24-11-2020 00:52:48

22. Selamlar bu web sitesi vallaha ilgi uyandırıcı, saolun

23. Bu konu : ” Evanjelikler Neden Donald Trump’ı Destekliyor? ” çok güzel. Selamlar web sitesi inan ki iyi, face de paylaştım , Hasan – 147

24. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Evanjelikler Neden Donald Trump’ı Destekliyor? ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın valla ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , Gürbüz – 278

25. Kocaeli merkezden ben ahmet. Mrb web siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 13-12-2020 20:55:34

26. Selamın aleyküm sayfa vallaha billaha ilgi uyandırıcı, teşekkürler

27. Bu konu : ” Evanjelikler Neden Donald Trump’ı Destekliyor? ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi inanılmaz çok güzel, teşekkürler , hatice – 492

28. Gürbüz Reply

Karabük dan kimler var. Evanjelikler Neden Donald Trump’ı Destekliyor? . Slm web siten vallaha billaha dikkatimi çekti, teşekkürler , Gürbüz – 155

29. Kastamonu merkezden ben . selamun aleyküm sayfanız valla hoşuma gitti, tebrikler 31-12-2020 17:02:58

30. elif yılmaz Reply

Sinop dan kimler var. Evanjelikler Neden Donald Trump’ı Destekliyor? . merhaba arkadaşlar web siten inan ki ilgi uyandırıcı, tebrikler , elif yılmaz – 281

31. Selamlar paylaşımınız vallaha çok iyi, sağolun

32. Bu konu : ” Evanjelikler Neden Donald Trump’ı Destekliyor? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa inanki dikkat çekici, twitter da paylaştım , mehmet – 292

33. Zonguldak dan kimler var. Evanjelikler Neden Donald Trump’ı Destekliyor? . Selamın aleyküm siteniz inanılmaz hayran bıraktı, twitter da paylaştım , mehmet – 278

34. Uşak merkezden ben ali. Merhaba bu web sitesi vallaha billaha mükemmel, tebrikler 14-01-2021 17:29:19

35. Burdur merkezden ben ali. Selam siten vallaha çok güzel, linkedinde paylaştım 21-01-2021 00:54:32

36. Bu konu : ” Evanjelikler Neden Donald Trump’ı Destekliyor? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız süper ötesi çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 480

37. Slm paylaşım yeminle mükemmel, teraziye tıkladım

38. Bu konu : ” Evanjelikler Neden Donald Trump’ı Destekliyor? ” çok güzel. Selamlar siteniz yeminle dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 476

39. Bu konu : ” Evanjelikler Neden Donald Trump’ı Destekliyor? ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi gerçekten çok güzel, twitter da paylaştım , hatice – 380

40. Bu konu : ” Evanjelikler Neden Donald Trump’ı Destekliyor? ” çok güzel. Selamlar sayfan harbiden hoşuma gitti, sağolun , Hasan – 52

41. Merhaba sayfan süper ötesi hayran bıraktı, twitter da paylaştım

42. Yozgat merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar sayfan vallaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 27-02-2021 07:24:46

43. Erzincan merkezden ben ziya. Selam web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 05-03-2021 07:30:14

44. Kütahya dan kimler var. Evanjelikler Neden Donald Trump’ı Destekliyor? . selamun aleyküm paylaşım yeminle ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , Hasan – 280

45. Diyarbakır merkezden ben memo. Selam herkese paylaşım inanılmaz çok güzel, sosyal medyada paylaştım 10-03-2021 22:41:03

46. Kastamonu merkezden ben Hasan. merhaba arkadaşlar sayfanız valla ilgi uyandırıcı, teşekkürler 06-04-2021 11:33:05

47. Bu konu : ” Evanjelikler Neden Donald Trump’ı Destekliyor? ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız valla iyi, twitter da paylaştım , memo – 75

48. Selam herkese web siten inanki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

49. Selamın aleyküm siteniz harbiden hayran edici, şukuladım

50. Van dan kimler var. Evanjelikler Neden Donald Trump’ı Destekliyor? . Selam herkese paylaşımınız harbiden dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , mehmet – 405

51. Zonguldak merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar bu web sitesi vallaha çok güzel, linkedinde paylaştım 06-05-2021 23:16:17

52. Selam web siten harbiden çok güzel, linkedinde paylaştım

53. Kastamonu dan kimler var. Evanjelikler Neden Donald Trump’ı Destekliyor? . Selamlar bu web sitesi inan ki hayran edici, linkedinde paylaştım , Aylin – 433

54. Erzincan dan kimler var. Evanjelikler Neden Donald Trump’ı Destekliyor? . selam arkadaşlar bu web sitesi inan ki dikkat çekici, linkedinde paylaştım , Hasan – 71

55. Sakarya dan kimler var. Evanjelikler Neden Donald Trump’ı Destekliyor? . Merhaba herkese paylaşımın inan ki mükemmel, face de paylaştım , ali – 110

56. Bu konu : ” Evanjelikler Neden Donald Trump’ı Destekliyor? ” çok güzel. Merhabalar sayfanız ciddiyim hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , Hasan – 185

57. Ankara merkezden ben banu. Mrb sayfa vallaha hayran edici, şukuladım 09-06-2021 20:37:52

58. Bu konu : ” Evanjelikler Neden Donald Trump’ı Destekliyor? ” çok güzel. Selamlar web sitesi ciddiyim çok iyi, teşekkürler , doruk – 199

59. Denizli dan kimler var. Evanjelikler Neden Donald Trump’ı Destekliyor? . Selam herkese siten harbiden hayran edici, teraziye tıkladım , ali – 78

60. Slm web sitesi cidden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

61. Siirt dan kimler var. Evanjelikler Neden Donald Trump’ı Destekliyor? . Merhaba bu web sitesi cidden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , memo – 489

62. Erzincan dan kimler var. Evanjelikler Neden Donald Trump’ı Destekliyor? . Selam herkese paylaşım cidden güzel, twitter da paylaştım , ali – 148

63. Gümüşhane dan kimler var. Evanjelikler Neden Donald Trump’ı Destekliyor? . Selamlar sayfanız cidden hayran edici, facebookta paylaştım , ziya – 21

64. Zonguldak dan kimler var. Evanjelikler Neden Donald Trump’ı Destekliyor? . Merhaba web siteniz valla çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , banu – 398

65. Bu konu : ” Evanjelikler Neden Donald Trump’ı Destekliyor? ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz yeminle ilgi uyandırıcı, şukuladım , – 120

66. Bu konu : ” Evanjelikler Neden Donald Trump’ı Destekliyor? ” çok güzel. selamun aleyküm siteniz inan ki mükemmel, saolun , hatice – 301

67. Osmaniye dan kimler var. Evanjelikler Neden Donald Trump’ı Destekliyor? . Merhaba sayfan vallaha billaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , gaye – 307

68. Bu konu : ” Evanjelikler Neden Donald Trump’ı Destekliyor? ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten valla dikkat çekici, tebrikler , mehmet – 144

69. Bu konu : ” Evanjelikler Neden Donald Trump’ı Destekliyor? ” çok güzel. selam arkadaşlar siten ciddiyim hayran bıraktı, teraziye tıkladım , banu – 108

70. Merhaba web sitesi inanılmaz ilgi uyandırıcı, teşekkürler

71. Bu konu : ” Evanjelikler Neden Donald Trump’ı Destekliyor? ” çok güzel. Slm web siten yeminle çok iyi, teşekkürler , Gürbüz – 47

72. Amasya merkezden ben banu. Merhabalar sayfa harbiden iyi, twitter da paylaştım 24-07-2021 01:01:53

73. Bilecik dan kimler var. Evanjelikler Neden Donald Trump’ı Destekliyor? . Selam herkese sayfan inan ki güzel, teraziye tıkladım , banu – 75

74. Kilis merkezden ben ziya. selamun aleyküm siten inanılmaz iyi, linkedinde paylaştım 27-07-2021 16:11:29

75. Kahramanmaraş dan kimler var. Evanjelikler Neden Donald Trump’ı Destekliyor? . Selam herkese sayfan inanılmaz ilgi uyandırıcı, tebrikler , memo – 93

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link