Evanjelikler Neden Donald Trump’ı Destekliyor?

Donald Trump’ı Amerika Birleşik Devletleri’nin başkanı olarak destekleyenler arasında çoğunluğu Evanjelik Hıristiyanlar … İsa Mesih’in takipçisi olduklarını yüksek sesle iddia eden insanlar. Çölde Bir Ses’deki diğer videoları izlediyseniz, İsa’nın takipçisi olmanın gerçekte ne olduğunu bilirsiniz. İsa’nın ne dediğini öğrenmek için İncilleri çok uzun süre okumanıza gerek yok. Bunu Donald Trump’ın söylediği ve yaptığı şeyle karşılaştırın ve başkanın İsa’nın öğretilerine ne kadar aykırı olduğunu göreceksiniz. Öyleyse, Evanjelikler neden Donald Trump’ı destekliyor? Bu video nedenini açıklıyor

“Evanjelikler Neden Donald Trump’ı Destekliyor?” üzerine 45 yorum

1. Samsun merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar web siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 18-09-2020 08:28:16

2. Aksaray merkezden ben doruk. selamun aleyküm paylaşımın inanki iyi, twitter da paylaştım 18-09-2020 13:10:32

3. İzmir merkezden ben doruk. Selamın aleyküm siten vallaha billaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım 02-10-2020 09:19:43

4. Batman merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar paylaşım harbiden çok iyi, saolun 02-10-2020 11:19:12

5. Karabük merkezden ben ahmet. selamun aleyküm web siten inanki iyi, şukuladım 04-10-2020 00:21:24

6. Eskişehir merkezden ben ali. Merhaba paylaşım cidden mükemmel, linkedinde paylaştım 19-10-2020 05:23:31

7. Elazığ dan kimler var. Evanjelikler Neden Donald Trump’ı Destekliyor? . Selam herkese web siten inanki çok hoşuma gitti, teşekkürler , Gürbüz – 391

8. Bu konu : ” Evanjelikler Neden Donald Trump’ı Destekliyor? ” çok güzel. Merhaba siteniz cidden iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 194

9. Tokat dan kimler var. Evanjelikler Neden Donald Trump’ı Destekliyor? . selamun aleyküm siten valla dikkat çekici, facebookta paylaştım , Gürbüz – 99

10. Afyon merkezden ben doruk. Selam paylaşımınız valla ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 01-11-2020 17:50:38

11. İstanbul dan kimler var. Evanjelikler Neden Donald Trump’ı Destekliyor? . Selam bu web sitesi inanılmaz çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 88

12. Niğde merkezden ben ali. Mrb web sitesi süper ötesi çok güzel, facebookta paylaştım 24-11-2020 00:52:48

13. Bu konu : ” Evanjelikler Neden Donald Trump’ı Destekliyor? ” çok güzel. Selamlar web sitesi inan ki iyi, face de paylaştım , Hasan – 147

14. Bu konu : ” Evanjelikler Neden Donald Trump’ı Destekliyor? ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın valla ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , Gürbüz – 278

15. Kocaeli merkezden ben ahmet. Mrb web siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 13-12-2020 20:55:34

16. Bu konu : ” Evanjelikler Neden Donald Trump’ı Destekliyor? ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi inanılmaz çok güzel, teşekkürler , hatice – 492

17. Karabük dan kimler var. Evanjelikler Neden Donald Trump’ı Destekliyor? . Slm web siten vallaha billaha dikkatimi çekti, teşekkürler , Gürbüz – 155

18. Sinop dan kimler var. Evanjelikler Neden Donald Trump’ı Destekliyor? . merhaba arkadaşlar web siten inan ki ilgi uyandırıcı, tebrikler , elif yılmaz – 281

19. Bu konu : ” Evanjelikler Neden Donald Trump’ı Destekliyor? ” çok güzel. selamun aleyküm sayfa inanki dikkat çekici, twitter da paylaştım , mehmet – 292

20. Zonguldak dan kimler var. Evanjelikler Neden Donald Trump’ı Destekliyor? . Selamın aleyküm siteniz inanılmaz hayran bıraktı, twitter da paylaştım , mehmet – 278

21. Uşak merkezden ben ali. Merhaba bu web sitesi vallaha billaha mükemmel, tebrikler 14-01-2021 17:29:19

22. Bu konu : ” Evanjelikler Neden Donald Trump’ı Destekliyor? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız süper ötesi çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 480

23. Bu konu : ” Evanjelikler Neden Donald Trump’ı Destekliyor? ” çok güzel. Selamlar siteniz yeminle dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , ahmet – 476

24. Bu konu : ” Evanjelikler Neden Donald Trump’ı Destekliyor? ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi gerçekten çok güzel, twitter da paylaştım , hatice – 380

25. Bu konu : ” Evanjelikler Neden Donald Trump’ı Destekliyor? ” çok güzel. Selamlar sayfan harbiden hoşuma gitti, sağolun , Hasan – 52

26. Yozgat merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar sayfan vallaha dikkatimi çekti, teraziye tıkladım 27-02-2021 07:24:46

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link