Evanjelikler Neden Donald Trump’ı Destekliyor?

Donald Trump’ı Amerika Birleşik Devletleri’nin başkanı olarak destekleyenler arasında çoğunluğu Evanjelik Hıristiyanlar … İsa Mesih’in takipçisi olduklarını yüksek sesle iddia eden insanlar. Çölde Bir Ses’deki diğer videoları izlediyseniz, İsa’nın takipçisi olmanın gerçekte ne olduğunu bilirsiniz. İsa’nın ne dediğini öğrenmek için İncilleri çok uzun süre okumanıza gerek yok. Bunu Donald Trump’ın söylediği ve yaptığı şeyle karşılaştırın ve başkanın İsa’nın öğretilerine ne kadar aykırı olduğunu göreceksiniz. Öyleyse, Evanjelikler neden Donald Trump’ı destekliyor? Bu video nedenini açıklıyor

“Evanjelikler Neden Donald Trump’ı Destekliyor?” üzerine 13 yorum

1. Samsun merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar web siten süper ötesi ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 18-09-2020 08:28:16

2. Aksaray merkezden ben doruk. selamun aleyküm paylaşımın inanki iyi, twitter da paylaştım 18-09-2020 13:10:32

3. İzmir merkezden ben doruk. Selamın aleyküm siten vallaha billaha hayran bıraktı, facebookta paylaştım 02-10-2020 09:19:43

4. Batman merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar paylaşım harbiden çok iyi, saolun 02-10-2020 11:19:12

5. Karabük merkezden ben ahmet. selamun aleyküm web siten inanki iyi, şukuladım 04-10-2020 00:21:24

6. Eskişehir merkezden ben ali. Merhaba paylaşım cidden mükemmel, linkedinde paylaştım 19-10-2020 05:23:31

7. Elazığ dan kimler var. Evanjelikler Neden Donald Trump’ı Destekliyor? . Selam herkese web siten inanki çok hoşuma gitti, teşekkürler , Gürbüz – 391

Yorum yapın