Evde eğitim gören ebeveynleri utandırmak

Bu nedenle, devlet okullarının çoğu çevrimiçi olduğundan, birçok ebeveyn, küçük çocuk gruplarına ücretli bir öğretmen tarafından eğitim verileceği, evde eğitim göreceği veya sadece sosyalleşmek için fazladan zamana sahip olacağı bölmeler oluşturuyor. Medya kısa sürede bunun elitist ve bir şekilde ayrımcı olduğu propagandasını yaymaya başladı. Ayrıca, öğretmenlerin sürekli olarak ebeveynlerin kendi çocuklarına fayda sağlayacak ders planları oluşturamadıklarını iddia eden propagandalarını görüyorum.

Evde eğitimde temiz havaya ve dış mekana erişimin ne kadar kişiselleştirildiğini bana açıklayın, ancak çocuğunuzu saatlerce bir Zoom görüşmesinin önüne tıkmak çocuklar için iyi ve sağlıklıdır.

“Evde eğitim gören ebeveynleri utandırmak” üzerine 22 yorum

1. Kahramanmaraş merkezden ben ahmet. Selamlar sayfanız gerçekten mükemmel, facebookta paylaştım 23-08-2020 19:17:17

2. Ordu merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar web siteniz cidden iyi, facebookta paylaştım 17-09-2020 15:16:33

3. Edirne merkezden ben ali. Selamın aleyküm sayfa süper ötesi hayran edici, teraziye tıkladım 30-09-2020 04:32:10

4. Kırşehir merkezden ben banu. Selam herkese web sitesi inanki çok hoşuma gitti, saolun 02-10-2020 10:05:12

5. Ardahan merkezden ben doruk. Merhaba herkese bu web sitesi yeminle iyi, sağolun 02-10-2020 11:21:40

6. Bingöl merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar siten süper ötesi çok güzel, facebookta paylaştım 06-10-2020 08:11:31

7. Afyon dan kimler var. Evde eğitim gören ebeveynleri utandırmak . merhaba arkadaşlar web siteniz gerçekten çok iyi, linkedinde paylaştım , ahmet – 142

8. Adana merkezden ben memo. Selam web siteniz yeminle çok iyi, facebookta paylaştım 12-10-2020 01:30:33

9. Bu konu : ” Evde eğitim gören ebeveynleri utandırmak ” çok güzel. Selamlar sayfanız harbiden hayran edici, twitter da paylaştım , Hasan – 346

Yorum yapın