Birkaç şeyin geldiğini görüyorum – aşı pasaportları, daha fazla para basımı ve enflasyon ve Amerikan halkının ideolojik olarak daha fazla ayrılması. Ve hiçbirinin iyi olduğunu düşünmüyorum.

Son birkaç yıldır hobi olarak yazıyorum, çoğunlukla kurgu. Ama son zamanlarda, kurgu yazmanın amacını anlamak zorlaşıyor. Bu yüzden, geçen yıla ait ortalama insanınızı bile duraklatabilecek bazı anları hızlı bir şekilde vurgulamak için bir makale yazarken bir deneme yaptım, çünkü ulaşmanıza yardımcı olmak istediğim kişi buydu …

Ve kimse bir şey söylemeden, biliyorum internette kimsenin zihni değişmez, ama bu ya da daha fazla yazı sorusuydu. Ve hepinizin ne düşündüğünü duymak isterim.

https://n8news.substack.com/p/coming-soon

10 Comments

1. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar web siten yeminle dikkat çekici, teşekkürler

2. Bingöl merkezden ben . Merhabalar web siteniz süper ötesi hayran bıraktı, face de paylaştım 20-04-2021 23:25:51

3. Merhaba herkese web siteniz harbiden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

4. elif yılmaz Reply

Bitlis merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar paylaşım ciddiyim hoşuma gitti, twitter da paylaştım 20-04-2021 23:25:52

5. Amasya dan kimler var. Evden çalışan birçok insanın ofise geri dönmek istediğini düşünün. . selam arkadaşlar sayfa gerçekten dikkatimi çekti, teşekkürler , ali – 439

6. Kırklareli dan kimler var. Evden çalışan birçok insanın ofise geri dönmek istediğini düşünün. . Selam herkese siten inan ki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , gaye – 429

7. Bu konu : ” Evden çalışan birçok insanın ofise geri dönmek istediğini düşünün. ” çok güzel. Selam paylaşım vallaha billaha dikkat çekici, saolun , doruk – 114

8. Hatay merkezden ben ziya. Selam herkese sayfan harbiden çok hoşuma gitti, sağolun 22-04-2021 20:38:38

9. merhaba arkadaşlar paylaşımınız yeminle güzel, saolun

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link