Birkaç şeyin geldiğini görüyorum – aşı pasaportları, daha fazla para basımı ve enflasyon ve Amerikan halkının ideolojik olarak daha fazla ayrılması. Ve hiçbirinin iyi olduğunu düşünmüyorum.

Son birkaç yıldır hobi olarak yazıyorum, çoğunlukla kurgu. Ama son zamanlarda, kurgu yazmanın amacını anlamak zorlaşıyor. Bu yüzden, geçen yıla ait ortalama insanınızı bile duraklatabilecek bazı anları hızlı bir şekilde vurgulamak için bir makale yazarken bir deneme yaptım, çünkü ulaşmanıza yardımcı olmak istediğim kişi buydu …

Ve kimse bir şey söylemeden, biliyorum internette kimsenin zihni değişmez, ama bu ya da daha fazla yazı sorusuydu. Ve hepinizin ne düşündüğünü duymak isterim.

https://n8news.substack.com/p/coming-soon

37 Comments

1. elif yılmaz Reply

selam arkadaşlar web siten yeminle dikkat çekici, teşekkürler

2. Bingöl merkezden ben . Merhabalar web siteniz süper ötesi hayran bıraktı, face de paylaştım 20-04-2021 23:25:51

3. Merhaba herkese web siteniz harbiden çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım

4. elif yılmaz Reply

Bitlis merkezden ben elif yılmaz. selam arkadaşlar paylaşım ciddiyim hoşuma gitti, twitter da paylaştım 20-04-2021 23:25:52

5. Amasya dan kimler var. Evden çalışan birçok insanın ofise geri dönmek istediğini düşünün. . selam arkadaşlar sayfa gerçekten dikkatimi çekti, teşekkürler , ali – 439

6. Kırklareli dan kimler var. Evden çalışan birçok insanın ofise geri dönmek istediğini düşünün. . Selam herkese siten inan ki dikkatimi çekti, teraziye tıkladım , gaye – 429

7. Bu konu : ” Evden çalışan birçok insanın ofise geri dönmek istediğini düşünün. ” çok güzel. Selam paylaşım vallaha billaha dikkat çekici, saolun , doruk – 114

8. Hatay merkezden ben ziya. Selam herkese sayfan harbiden çok hoşuma gitti, sağolun 22-04-2021 20:38:38

9. Gürbüz Reply

Mrb siteniz inan ki çok hoşuma gitti, tebrikler

10. merhaba arkadaşlar paylaşımınız yeminle güzel, saolun

11. Elazığ merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar sayfan gerçekten iyi, twitter da paylaştım 05-05-2021 21:45:05

12. Bu konu : ” Evden çalışan birçok insanın ofise geri dönmek istediğini düşünün. ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi gerçekten hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 491

13. merhaba arkadaşlar sayfan ciddiyim dikkat çekici, twitter da paylaştım

14. Selam siten inanılmaz dikkatimi çekti, face de paylaştım

15. Gürbüz Reply

Sinop merkezden ben Gürbüz. selam arkadaşlar paylaşımın valla mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 18-05-2021 00:37:05

16. Bu konu : ” Evden çalışan birçok insanın ofise geri dönmek istediğini düşünün. ” çok güzel. Merhabalar web siteniz vallaha iyi, sosyal medyada paylaştım , Emine – 30

17. Gürbüz Reply

Aksaray merkezden ben Gürbüz. Selamlar paylaşım inanki güzel, face de paylaştım 22-05-2021 07:39:03

18. Gürbüz Reply

Osmaniye dan kimler var. Evden çalışan birçok insanın ofise geri dönmek istediğini düşünün. . Merhabalar sayfan inan ki güzel, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 162

19. Bu konu : ” Evden çalışan birçok insanın ofise geri dönmek istediğini düşünün. ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi gerçekten ilgi uyandırıcı, sağolun , Emine – 187

20. merhaba arkadaşlar sayfan vallaha billaha mükemmel, şukuladım

21. Tunceli merkezden ben ali. Merhabalar sayfan inan ki çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 01-06-2021 02:45:28

22. Bu konu : ” Evden çalışan birçok insanın ofise geri dönmek istediğini düşünün. ” çok güzel. Merhabalar web siten vallaha billaha çok iyi, tebrikler , ali – 13

23. Bu konu : ” Evden çalışan birçok insanın ofise geri dönmek istediğini düşünün. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa valla çok güzel, sağolun , gaye – 336

24. Nevşehir dan kimler var. Evden çalışan birçok insanın ofise geri dönmek istediğini düşünün. . Slm web siteniz cidden hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , banu – 73

25. Adıyaman merkezden ben banu. Mrb web sitesi valla ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 18-06-2021 04:17:32

26. Balıkesir dan kimler var. Evden çalışan birçok insanın ofise geri dönmek istediğini düşünün. . selam arkadaşlar paylaşımın yeminle dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , memo – 259

27. Çanakkale dan kimler var. Evden çalışan birçok insanın ofise geri dönmek istediğini düşünün. . Merhaba paylaşımınız valla iyi, twitter da paylaştım , Hasan – 251

28. Aksaray dan kimler var. Evden çalışan birçok insanın ofise geri dönmek istediğini düşünün. . merhaba arkadaşlar web siteniz ciddiyim hayran bıraktı, twitter da paylaştım , hatice – 465

29. Gürbüz Reply

Kilis dan kimler var. Evden çalışan birçok insanın ofise geri dönmek istediğini düşünün. . Selamın aleyküm paylaşımın gerçekten dikkat çekici, tebrikler , Gürbüz – 491

30. Selamın aleyküm paylaşımınız gerçekten güzel, teraziye tıkladım

31. Rize merkezden ben Emine. selamun aleyküm web sitesi cidden iyi, face de paylaştım 11-07-2021 21:20:55

32. Bu konu : ” Evden çalışan birçok insanın ofise geri dönmek istediğini düşünün. ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız inanılmaz çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 38

33. Bu konu : ” Evden çalışan birçok insanın ofise geri dönmek istediğini düşünün. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten cidden iyi, tebrikler , ali – 405

34. Bu konu : ” Evden çalışan birçok insanın ofise geri dönmek istediğini düşünün. ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi inanılmaz iyi, şukuladım , Gürbüz – 449

35. Bu konu : ” Evden çalışan birçok insanın ofise geri dönmek istediğini düşünün. ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz yeminle dikkat çekici, facebookta paylaştım , Emine – 140

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link