… “Evden çıkamadığımdan ve içeride oturduğumdan beri çok televizyon izliyorum … ve başkan Trump hakkında söylediklerini görüyorum, bu yüzden dışarı çıkmak istiyorum ve oy.” – Daha önce hiç oy kullanmamış yaşlı siyah bir bayanla röportaj yapan NBC’de canlı yayında.

Planın bir parçası. Herkesi içeride kalmaya ve işlerini kaybetmeye zorlayın. Daha fazla TV izleyin. 7/24 yalan söyleyin ve izleyicinin isteğinize boyun eğmesini sağlayacak taktiklerden korkun.

Dahice

Keşke videoyu yayınlayabilseydim ama şu anda Youtube’da NBC canlı yayınını izliyorum ve bu yaşlı siyah bir bayanla yapılan bir röportajdı ve bu onun neden ilk kez oy vermesi sorusuna verdiği yanıttı.

Ayrıca Arizona görünüşe göre teknik sorunlar yaşıyor …

“… “Evden çıkamadığımdan ve içeride oturduğumdan beri çok televizyon izliyorum … ve başkan Trump hakkında söylediklerini görüyorum, bu yüzden dışarı çıkmak istiyorum ve oy.” – Daha önce hiç oy kullanmamış yaşlı siyah bir bayanla röportaj yapan NBC’de canlı yayında.” üzerine 40 yorum

1. Kırıkkale dan kimler var. … “Evden çıkamadığımdan ve içeride oturduğumdan beri çok televizyon izliyorum … ve başkan Trump hakkında söylediklerini görüyorum, bu yüzden dışarı çıkmak istiyorum ve oy.” – Daha önce hiç oy kullanmamış yaşlı siyah bir bayanla röportaj yapan NBC’de canlı yayında. . selam arkadaşlar sayfanız inanki güzel, sağolun , banu – 249

2. Antalya dan kimler var. … “Evden çıkamadığımdan ve içeride oturduğumdan beri çok televizyon izliyorum … ve başkan Trump hakkında söylediklerini görüyorum, bu yüzden dışarı çıkmak istiyorum ve oy.” – Daha önce hiç oy kullanmamış yaşlı siyah bir bayanla röportaj yapan NBC’de canlı yayında. . Selamın aleyküm web siteniz cidden çok güzel, sağolun , Emine – 330

3. Samsun dan kimler var. … “Evden çıkamadığımdan ve içeride oturduğumdan beri çok televizyon izliyorum … ve başkan Trump hakkında söylediklerini görüyorum, bu yüzden dışarı çıkmak istiyorum ve oy.” – Daha önce hiç oy kullanmamış yaşlı siyah bir bayanla röportaj yapan NBC’de canlı yayında. . Slm sayfan cidden iyi, sosyal medyada paylaştım , Gürbüz – 317

4. Bu konu : ” … “Evden çıkamadığımdan ve içeride oturduğumdan beri çok televizyon izliyorum … ve başkan Trump hakkında söylediklerini görüyorum, bu yüzden dışarı çıkmak istiyorum ve oy.” – Daha önce hiç oy kullanmamış yaşlı siyah bir bayanla röportaj yapan NBC’de canlı yayında. ” çok güzel. Merhaba paylaşım inan ki çok güzel, face de paylaştım , ahmet – 202

5. Kahramanmaraş merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 14-11-2020 15:16:34

6. Gaziantep dan kimler var. … “Evden çıkamadığımdan ve içeride oturduğumdan beri çok televizyon izliyorum … ve başkan Trump hakkında söylediklerini görüyorum, bu yüzden dışarı çıkmak istiyorum ve oy.” – Daha önce hiç oy kullanmamış yaşlı siyah bir bayanla röportaj yapan NBC’de canlı yayında. . Selamlar web siteniz vallaha billaha çok güzel, linkedinde paylaştım , ali – 69

7. Uşak merkezden ben Emine. Slm bu web sitesi süper ötesi çok güzel, face de paylaştım 14-11-2020 16:13:34

8. Bu konu : ” … “Evden çıkamadığımdan ve içeride oturduğumdan beri çok televizyon izliyorum … ve başkan Trump hakkında söylediklerini görüyorum, bu yüzden dışarı çıkmak istiyorum ve oy.” – Daha önce hiç oy kullanmamış yaşlı siyah bir bayanla röportaj yapan NBC’de canlı yayında. ” çok güzel. Mrb paylaşım ciddiyim ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım , ahmet – 365

9. Kırklareli dan kimler var. … “Evden çıkamadığımdan ve içeride oturduğumdan beri çok televizyon izliyorum … ve başkan Trump hakkında söylediklerini görüyorum, bu yüzden dışarı çıkmak istiyorum ve oy.” – Daha önce hiç oy kullanmamış yaşlı siyah bir bayanla röportaj yapan NBC’de canlı yayında. . Merhabalar siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, saolun , Gürbüz – 377

10. Kastamonu dan kimler var. … “Evden çıkamadığımdan ve içeride oturduğumdan beri çok televizyon izliyorum … ve başkan Trump hakkında söylediklerini görüyorum, bu yüzden dışarı çıkmak istiyorum ve oy.” – Daha önce hiç oy kullanmamış yaşlı siyah bir bayanla röportaj yapan NBC’de canlı yayında. . selam arkadaşlar siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , Aylin – 48

11. Kars dan kimler var. … “Evden çıkamadığımdan ve içeride oturduğumdan beri çok televizyon izliyorum … ve başkan Trump hakkında söylediklerini görüyorum, bu yüzden dışarı çıkmak istiyorum ve oy.” – Daha önce hiç oy kullanmamış yaşlı siyah bir bayanla röportaj yapan NBC’de canlı yayında. . Merhaba web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , elif yılmaz – 321

12. Çorum merkezden ben mehmet. Selam herkese sayfa süper ötesi çok iyi, face de paylaştım 27-11-2020 04:52:56

13. Bu konu : ” … “Evden çıkamadığımdan ve içeride oturduğumdan beri çok televizyon izliyorum … ve başkan Trump hakkında söylediklerini görüyorum, bu yüzden dışarı çıkmak istiyorum ve oy.” – Daha önce hiç oy kullanmamış yaşlı siyah bir bayanla röportaj yapan NBC’de canlı yayında. ” çok güzel. Merhabalar sayfanız inan ki çok hoşuma gitti, facebookta paylaştım , – 147

14. Bu konu : ” … “Evden çıkamadığımdan ve içeride oturduğumdan beri çok televizyon izliyorum … ve başkan Trump hakkında söylediklerini görüyorum, bu yüzden dışarı çıkmak istiyorum ve oy.” – Daha önce hiç oy kullanmamış yaşlı siyah bir bayanla röportaj yapan NBC’de canlı yayında. ” çok güzel. Slm web siten süper ötesi güzel, sağolun , ali – 429

15. Kastamonu merkezden ben elif yılmaz. Selamlar paylaşımın valla hayran edici, sağolun 09-12-2020 16:06:54

16. Antalya dan kimler var. … “Evden çıkamadığımdan ve içeride oturduğumdan beri çok televizyon izliyorum … ve başkan Trump hakkında söylediklerini görüyorum, bu yüzden dışarı çıkmak istiyorum ve oy.” – Daha önce hiç oy kullanmamış yaşlı siyah bir bayanla röportaj yapan NBC’de canlı yayında. . Mrb paylaşım inanki mükemmel, linkedinde paylaştım , emin – 78

17. Bu konu : ” … “Evden çıkamadığımdan ve içeride oturduğumdan beri çok televizyon izliyorum … ve başkan Trump hakkında söylediklerini görüyorum, bu yüzden dışarı çıkmak istiyorum ve oy.” – Daha önce hiç oy kullanmamış yaşlı siyah bir bayanla röportaj yapan NBC’de canlı yayında. ” çok güzel. Selam herkese sayfa gerçekten çok iyi, twitter da paylaştım , ahmet – 15

18. Burdur merkezden ben memo. Selam herkese siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 14-01-2021 06:53:43

19. Samsun dan kimler var. … “Evden çıkamadığımdan ve içeride oturduğumdan beri çok televizyon izliyorum … ve başkan Trump hakkında söylediklerini görüyorum, bu yüzden dışarı çıkmak istiyorum ve oy.” – Daha önce hiç oy kullanmamış yaşlı siyah bir bayanla röportaj yapan NBC’de canlı yayında. . Merhaba herkese sayfanız vallaha mükemmel, şukuladım , ahmet – 28

20. Bu konu : ” … “Evden çıkamadığımdan ve içeride oturduğumdan beri çok televizyon izliyorum … ve başkan Trump hakkında söylediklerini görüyorum, bu yüzden dışarı çıkmak istiyorum ve oy.” – Daha önce hiç oy kullanmamış yaşlı siyah bir bayanla röportaj yapan NBC’de canlı yayında. ” çok güzel. Selam web siten inanki dikkat çekici, saolun , ziya – 165

21. Malatya merkezden ben memo. Slm paylaşımın valla iyi, sosyal medyada paylaştım 23-01-2021 02:12:51

22. Bu konu : ” … “Evden çıkamadığımdan ve içeride oturduğumdan beri çok televizyon izliyorum … ve başkan Trump hakkında söylediklerini görüyorum, bu yüzden dışarı çıkmak istiyorum ve oy.” – Daha önce hiç oy kullanmamış yaşlı siyah bir bayanla röportaj yapan NBC’de canlı yayında. ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa inanılmaz ilgi uyandırıcı, şukuladım , ahmet – 128

23. Çankırı dan kimler var. … “Evden çıkamadığımdan ve içeride oturduğumdan beri çok televizyon izliyorum … ve başkan Trump hakkında söylediklerini görüyorum, bu yüzden dışarı çıkmak istiyorum ve oy.” – Daha önce hiç oy kullanmamış yaşlı siyah bir bayanla röportaj yapan NBC’de canlı yayında. . Selam herkese sayfanız süper ötesi çok iyi, sağolun , Gürbüz – 29

24. Bu konu : ” … “Evden çıkamadığımdan ve içeride oturduğumdan beri çok televizyon izliyorum … ve başkan Trump hakkında söylediklerini görüyorum, bu yüzden dışarı çıkmak istiyorum ve oy.” – Daha önce hiç oy kullanmamış yaşlı siyah bir bayanla röportaj yapan NBC’de canlı yayında. ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi valla hayran bıraktı, twitter da paylaştım , Aylin – 241

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link