Web sitelerinin reklam bilgileri için çerezleri kullandığını anlıyorum, hatta telefonlarımızın bizi duyması ve söylenenlere göre reklam göstermesi (bunun onaylanıp onaylanmadığını hepimiz biliyoruz), ancak bu sanki zihin okumaya benziyor.

Geçen gün arkadaşım bir şey hakkında bir rüya gördü ve uyandığı sabah o şeyle ilgili bir reklam gördü

Author

6 Comments

1. Merhaba herkese bu web sitesi cidden iyi, facebookta paylaştım

2. Bu konu : ” Evden çıkıyordum ve üzerine biraz parfem koyma fikrim vardı (uzun zamandır ne yapmadım), bu yüzden yaptım, bu gün hiç kimseyle parfümler hakkında hiç konuşmadım ya da kim bilir ne kadar zamandır gidiyorum otobüs, kaydırma facebook ve parfümler için bir reklam çıkıyor, onu ilk gördüğümde. ” çok güzel. Merhabalar sayfa süper ötesi iyi, saolun , ziya – 498

3. Bu konu : ” Evden çıkıyordum ve üzerine biraz parfem koyma fikrim vardı (uzun zamandır ne yapmadım), bu yüzden yaptım, bu gün hiç kimseyle parfümler hakkında hiç konuşmadım ya da kim bilir ne kadar zamandır gidiyorum otobüs, kaydırma facebook ve parfümler için bir reklam çıkıyor, onu ilk gördüğümde. ” çok güzel. Selamın aleyküm web siten vallaha çok hoşuma gitti, face de paylaştım , – 44

4. Bilecik merkezden ben gaye. Merhaba web siten inanki hoşuma gitti, saolun 04-03-2021 19:47:19

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link