“Eve git. Seni seviyorum. Sen özelsin.” – Donald Trump

Video yayınında protestocuları başkentten ayrılmaya çağırıyor. Hâlâ seçime itiraz ediyor, ancak Joe Biden’ın bir sonraki başkan olduğu ve Trump’ın 4 yıl boyunca kampanya yaptığı barışçıl bir şekilde yapmak istiyor.

… TheCIASellsBugs tarafından gönderilen
[comments]

““Eve git. Seni seviyorum. Sen özelsin.” – Donald Trump” üzerine 12 yorum

1. Bu konu : ” “Eve git. Seni seviyorum. Sen özelsin.” – Donald Trump ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siteniz gerçekten hayran bıraktı, tebrikler , memo – 330

2. Bu konu : ” “Eve git. Seni seviyorum. Sen özelsin.” – Donald Trump ” çok güzel. Selamın aleyküm siten inan ki hayran bıraktı, teraziye tıkladım , banu – 282

3. Diyarbakır dan kimler var. “Eve git. Seni seviyorum. Sen özelsin.” – Donald Trump . Slm paylaşımın inanki güzel, şukuladım , mehmet – 442

4. Bu konu : ” “Eve git. Seni seviyorum. Sen özelsin.” – Donald Trump ” çok güzel. Slm sayfa yeminle dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 94

5. Bu konu : ” “Eve git. Seni seviyorum. Sen özelsin.” – Donald Trump ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız inanılmaz çok güzel, twitter da paylaştım , doruk – 111

6. Sakarya merkezden ben . selam arkadaşlar bu web sitesi yeminle iyi, teşekkürler 12-01-2021 19:53:00

7. Bu konu : ” “Eve git. Seni seviyorum. Sen özelsin.” – Donald Trump ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımın valla hayran edici, face de paylaştım , emin – 147

8. Kastamonu dan kimler var. “Eve git. Seni seviyorum. Sen özelsin.” – Donald Trump . merhaba arkadaşlar sayfa yeminle hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , gaye – 82

9. Kastamonu merkezden ben . selam arkadaşlar siteniz süper ötesi çok güzel, teşekkürler 20-01-2021 14:23:17

10. Bu konu : ” “Eve git. Seni seviyorum. Sen özelsin.” – Donald Trump ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfan vallaha billaha dikkatimi çekti, şukuladım , Aylin – 335

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link