Neden tüm ana akım ve sosyal medya kuruluşları Süveyş kanalını tıkayan kargo gemisiyle ilgili gerçekleri çarpıtıyor? Her yerde medyada yer alan tüm haberlerde belirtildiği gibi geminin adının # HER YEŞİL DEĞİL “olduğunu açıkça görebiliyoruz!

r / komplo - EVERGREEN - kimlik krizi geçiren bir kargo gemisi?

Ever YEŞİL – adı bu!

Bloomberg

Görsel Kapitalist

BBC

Author

10 Comments

1. Sakarya merkezden ben memo. Slm web sitesi vallaha billaha hayran bıraktı, tebrikler 26-03-2021 00:07:59

2. Uşak merkezden ben Emine. Selamlar web siteniz inan ki çok iyi, teşekkürler 26-03-2021 01:48:56

3. Giresun dan kimler var. EVERGREEN – kimlik krizi yaşayan bir kargo gemisi mi? . Selam herkese web sitesi inan ki hoşuma gitti, saolun , banu – 397

4. selamun aleyküm web siteniz inan ki hayran edici, twitter da paylaştım

5. Kırşehir dan kimler var. EVERGREEN – kimlik krizi yaşayan bir kargo gemisi mi? . selam arkadaşlar sayfanız ciddiyim dikkat çekici, şukuladım , ali – 441

6. Artvin merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar bu web sitesi valla hoşuma gitti, tebrikler 09-04-2021 09:24:16

7. Bu konu : ” EVERGREEN – kimlik krizi yaşayan bir kargo gemisi mi? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfanız gerçekten çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 134

8. Kastamonu dan kimler var. EVERGREEN – kimlik krizi yaşayan bir kargo gemisi mi? . Mrb siten yeminle çok güzel, teraziye tıkladım , mehmet – 142

9. Adıyaman merkezden ben Aylin. Selam herkese siteniz vallaha iyi, teraziye tıkladım 17-04-2021 20:37:03

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link