Evergreen Grubu Kendi içinde bir kukla şirkettir, pek çokları gibi, bir yan kuruluşlar ağı tarafından, pek çok Devlet kurumu için (tamamen sahip olunmamışsa) asgari işlerde, Başta CIA, Başta CIA, Evergreen havacılık CIA ile uzun bir kayda değer geçmişe sahip

Dünyanın sıcak bir noktasının olduğu her yerde, Evergreen’in helikopterleri ve sonraki uçakları asla çok geride kalmadı. Evergreen’in donanımı siyasi entrikalarla o kadar ayrılmaz bir şekilde bağlantılıydı ki, şirketin ABD Merkezi İstihbarat Teşkilatı’na (CIA) ait olduğu veya onun için bir paravan olduğuna dair söylentiler dolaştı. Aslında, şirketin üst düzey yöneticilerinden birkaçı ya ajans için çalışıyordu ya da ajansla yakın bağları vardı.
Smith, 1988’de Portland Oregonian’a samimiyetsiz bir şekilde, “Onlar için ne zaman çalıştığımızı bilmiyoruz. [the CIA], ama yaparsak bundan gurur duyarız. Vatanseverliğe inanıyoruz ve biliyorsunuz, onlar [Russian spy service] KGB. “[1]

Evergreen, 1970’lerde daha önce CIA operasyonlarıyla bağlantılı olan varlıkları satın aldı, bunlara “Montana’nın Johnson Flying Service” ve CIA’nın havacılık “kokarca işleri” dahil Pinal Airpark içinde Marana, ArizonaEvergreen kapsamında, uçak yapımı gibi özel uçak modifikasyonları yapan Boeing Dreamlifters (taşıma için tasarlanmış büyük boy 747’ler Boeing 787 kompozit gövde varilleri) ve 747 NASA tarafından işletilen Boeing 747 Mekik Taşıyıcı Uçak (SCA), Uzay mekiği. Evergreen daha sonra 2011 yılında Pinal Airpark tesisini Relativity Capital’e sattı.

Başka havacılık şirketini de unutmayalım Evergreen Uluslararası Havayolları CIA ile daha da mantıksız anlaşmaları olan havayolu, Delford Smith (kurucusu ve sahibi) tarafından kuruldu ve 1960 yılında faaliyetlerine başladı. Evergreen Helikopterler. İddia edilenin faaliyet sertifikasını aldı. Merkezi İstihbarat Teşkilatı (CIA) ön şirket Johnson Flying Service ile birleştirildi Intermountain Havayolları (bilinen bir CIA cephesi) Pacific Corporation (aynı zamanda bir CIA cephesi) 1975’te Evergreen Uluslararası Havayolları’nı kurmak için. Bu Teoride bulduğum en önemli şeylerden biri, yaptıklarıyla biliniyor olmalarıdır. ıslak kiralama hükümete. Yani oradaki gemiler için benzer bir şey yapacakları kesinlikle söz konusu değil.

Kanıtla bulduğum En İlginç teorilerden bazıları şunlardır:

“EverGreen”, Hilary Clinton için Gizli Servis tarafından kullanılan bir kod adıdır. Geminin çağrı İşareti “H3RC” idi ve bu Bayan Clinton’ın Baş Harfleriyle ilişkilendiriliyordu. Clinton’un Jeffery Eppstein ile güçlü bağları olduğuna şüphe yok. Evergreen Shipping hattı, Haiti’deki Çocukların ortadan kaybolması ve kaçakçılığı ile bağlantılı. Bayan Clinton, Uluslararası nakliye şirketi ile ortak bir noktaya sahip. 2001’de Yakın bir meslektaşı, yakın tarihli bir depremin ardından Haiti’de bir “Yetimhane” kurdu. Sızan e-postalarda Bayan Clinton alınan güncellemeler Yetimhane hakkında [REDACTED]. E-postaları takip edenler arasında [REDACTED] a “Bağış” gereksinimi yakın bir meslektaştan çocukları Dominik Cumhuriyeti’ne taşımak için. Dominik Cumhuriyeti bölümünü aklınızda bulundurun. Bu kişi büyük ihtimalle iki kişiden biriydi, Laura Silsby veya Charisa Coulture. Her ikisi de kısa süre sonra yakalandı ve Haiti-Dominik Cumhuriyeti sınırını geçmeye çalıştıktan sonra adam kaçırmakla suçlandı. Orada “yetimleri kurtarmak” ı İsa için özür dilemeye çalıştılar ama bu sağır kulaklara düştü. Bill Clinton bazı iyilikler yaptı ve Laura dışında her şeyi alabildiler.

Eğer onun doğru şeyi YAPABİLECEĞİ sınırda olsaydın, bu senin için tabuta çivi çakar. Daha fazla araştırmanın ardından 33 Çocuktan biri hariç hepsinin en azından yaşayan ebeveyni olduğu bulundu. Duruşma sırasında, herhangi bir tür yasada derecesine sahip olmadığı hemen anlaşılan Jorge Puello adında bir adamı kullanmaya çalıştılar. Ayrıca, Bay Puello, El Salvador’da seks ticareti nedeniyle soruşturma altındaydı ve ABD’de Kanada’dan ABD’ye kaçakçılık yapmaktan aranıyordu.

E-postalarda, çocukları “güvenlik” için Santo Domingo’ya “Chatering” yapıyor olması ilginç. iyi Santo Domingo su üzerinde ve Haiti’den oldukça uzakta. Little saint James Island’a seyahat edeceksen, bu iyi bir atlama noktası olurdu.

Şimdi, kanalda EverGreen’in düşmesiyle bunun ne ilgisi olduğunu söylediğini biliyorum. iyi, çünkü iki ana teoriye yönlendiriliyorum.

Teori 1: Gemi, bu hasta İnsan kaçakçılığının bir parçasıydı ve beyaz şapka korsanları, tekneyi ve içindekileri ortaya çıkarmak için tekneyi ele geçirdi. Bu teori, geminin kanala girmeden önce okyanusta çizdiği Falic Resmi ile güçlendirildi, ikinci olarak bu 30+ yıllık kaptanlar, dünyanın en yoğun İthalat / İhracat kanallarından birine temelde karaya çıkabilecek 8 milyar dolarlık bir gemi koydular. Yutması zor bir hap. Burada balık kokan bir şey var. (Kelime oyunu yok).

Teori 2: Bu sadece kuantum finansal sıfırlamanın yalvarması, Bu develeri geri kıran tüy olabilir. Finansal İstikrarsızlık salgını ve sadece para basmanın uzun vadeli sonuçlarını göremememiz nedeniyle artarken, Kuantum Finans’ın devreye girip “CEVABIMIZ VAR” demesi için mükemmel bir zaman olurdu.

Sanırım şimdilik beş adım ileride spekülasyon yapmamız için bir sonraki adımın ne olacağını bekleyip görmemiz gerekecek. Bunlar sadece daha derinlemesine bir videonun Dipnotları, bir araya getiriyorum, eğer bittiğinde kontrol etmek isterseniz, buraya gönderildi

Ekstra (Daha spekülatif) Bağlayamadığım Kaynaklar: https://tadesco.org/zpravy-od-jury-26-3-2q21/

https://tekdeeps.com/nogo-presented-shocking-data-here-is-how-the-cia-poisons-us-from-the-air-video/

https://decryptedmatrix.com/evergreen-hillary-clintons-code-word-connection-to-haiti-trafficking-and-more/

Author

10 Comments

1. elif yılmaz Reply

Kütahya dan kimler var. (EVERGREEN) Süveyş Kanalı Olayı – CIA veya Hilary Clinton? . merhaba arkadaşlar bu web sitesi harbiden güzel, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 13

2. Bu konu : ” (EVERGREEN) Süveyş Kanalı Olayı – CIA veya Hilary Clinton? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten gerçekten hayran edici, şukuladım , Gürbüz – 316

3. Bu konu : ” (EVERGREEN) Süveyş Kanalı Olayı – CIA veya Hilary Clinton? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten inanılmaz hayran bıraktı, tebrikler , Hasan – 157

4. Bu konu : ” (EVERGREEN) Süveyş Kanalı Olayı – CIA veya Hilary Clinton? ” çok güzel. Slm paylaşım süper ötesi güzel, şukuladım , gaye – 35

5. İstanbul dan kimler var. (EVERGREEN) Süveyş Kanalı Olayı – CIA veya Hilary Clinton? . selam arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz güzel, teraziye tıkladım , Emine – 367

6. Niğde merkezden ben hatice. Selam sayfan valla dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 07-04-2021 13:07:07

7. Bu konu : ” (EVERGREEN) Süveyş Kanalı Olayı – CIA veya Hilary Clinton? ” çok güzel. Selam herkese bu web sitesi gerçekten hoşuma gitti, sağolun , ahmet – 289

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link