Birincil neden, geminin, her iki yönde de seyahat için paralel kanalların bulunduğu kısımlar olduğu için, kanalın iki yönlü hareketini engelleyen bir yerde sıkışıp kalmasıdır. Ayrıca, gemiyi yerinden çıkarma yöntemleri tamamen saçma ve geminin sıkışmasını önlemek için mümkün olan en az etkili yöntemleri kullanıyor gibi görünüyor. Geminin soğanlı pruvasından kumu çıkarmak için beko kullanıyorlar. Bu beko, geminin yanındaki minik oyuncaklara benziyor.

r / komplo - Evergreen yük gemisinin takılıp kalması birkaç nedenden dolayı% 100 kasıtlı görünüyor

Bu gemiyi bir günden kısa bir sürede serbest bırakabilecek 2 yöntem var ve her iki yöntem de neredeyse kesin olarak kanal boyunca kullanılıyor. Biri emme yoluyla tarama yapıyor. Kum kanala üflenir ve yavaşça doldurur, böylece sürekli olarak dibi tarar ve kumu bir mavnaya (kumu tutan ve suyun tekrar içeri akmasına izin verir) veya karaya pompalar. Kumun suyla pompalanmasına ve sıkışmış yaydan uzağa taşınmasına izin verecek çok sayıda vakum pompası vardır. Kumu karaya veya kanala pompalayabilirler (gemiler tekrar hareket ettiğinde daha sonra taranacak). Diğer bir seçenek de yangın söndürme hortumu / pompaları gibi yüksek basınçlı su kullanmaktır. Tüm bu römorkörlerin bu tür pompaları çalıştırabileceğini garanti edebilirim, çünkü çoğu su jeti ile tahrik kullanır, böylece tahrik mekanizması römorkörlerdeki yangınla mücadele için de kullanılabilir. Bence bu çekicilerin çift 2600HP motoru var, bu yüzden pruvadaki kumu çok kolay bir şekilde yıkayabilir veya kumu su hattına kadar çıkarmak için kullanabilir, sonra geri kalanı için emebilirdi. Bunun için sadece römorkör kullanmaları bile gerekmez, normal itfaiye araçları aynı şeyi yapabilirdi ama biraz daha yavaş olabilirdi.

Neden dünyada her kriz olduğunda, her zaman kötü bir şekilde SOOOOO ele alınıyor anlayamıyorum. En iyi yöntemler sorunu çözmek için ASLA kullanılmaz – bu “virüs” en iyi örnektir. Sağlıklı olanı karantinaya alalım ve onlara maske taktıralım ve her gün sağlıklı olanı test edelim. Yangınlarla mücadeleden sellerle başa çıkmaya kadar pek çok başka örnek var ve her zaman sorunu çözmek için en az etkili yöntemleri kullanıyor gibi görünüyorlar. Bu insanlar TF nasıl sorumlu?

Author

8 Comments

1. Merhaba herkese sayfa inanki çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

2. Şırnak dan kimler var. Evergreen yük gemisinin takıldığı birkaç nedenden dolayı% 100 kasıtlı görünüyor . Merhabalar sayfa gerçekten çok güzel, teşekkürler , gaye – 202

3. Bu konu : ” Evergreen yük gemisinin takıldığı birkaç nedenden dolayı% 100 kasıtlı görünüyor ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten süper ötesi güzel, teraziye tıkladım , emin – 163

4. Merhabalar bu web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

5. Manisa merkezden ben mehmet. Merhaba herkese web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, şukuladım 05-04-2021 15:20:51

6. Bu konu : ” Evergreen yük gemisinin takıldığı birkaç nedenden dolayı% 100 kasıtlı görünüyor ” çok güzel. Slm web siteniz inanılmaz hayran edici, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 416

7. Aksaray merkezden ben memo. Merhaba herkese sayfanız cidden hoşuma gitti, teraziye tıkladım 17-04-2021 13:46:33

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link