Burada bazı önemli şahsiyetlerin suçlanmasına yetecek kadar hızlı olmalı …

İlk olarak, çevrimiçi “asi hisse senedi tüccarları”, toplam sanal kontrolün uygulanabilmesi için dahil edilmelidir. Muhtemelen bir dijital para birimi ve bir tür çevrimiçi kimlik bu takasın sonucu olacaktır.

İkincisi ve daha da önemlisi, öncelikle koz suçlanmalıdır. Bunun kalıcı politikalardan veya eylemlerinin gecikmiş sonuçlarından kaynaklandığını belirteceklerdir.

Bu psyop, barışçıl solda nefret uyandırmak ve sağda kurbanlığı sürdürmek gibi ikili amaca hizmet ediyor, ki bu da tabii ki kazanın biden’ın hatası olduğunu varsayacak.

Dolayısıyla, büyük bir sıfırlama planlarıyla en çok zayıfladığımız anda bölünmüş bir nüfusa ve kısırlaştırılmış bir çevrimiçi varlığa sahip olacağız.

Author

16 Comments

1. Yalova merkezden ben emin. Selam bu web sitesi valla dikkat çekici, saolun 03-02-2021 05:31:33

2. Selamlar paylaşım vallaha billaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

3. Ordu merkezden ben hatice. Selam herkese paylaşımın vallaha billaha hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 04-02-2021 17:48:00

4. selam arkadaşlar paylaşımın süper ötesi dikkat çekici, saolun

5. Adana merkezden ben emin. Merhaba paylaşım vallaha iyi, sağolun 13-02-2021 14:12:09

6. Malatya merkezden ben doruk. Selamlar paylaşımın süper ötesi çok hoşuma gitti, saolun 18-02-2021 06:40:45

7. Kütahya dan kimler var. Evet, piyasa çökecek. İşte neden yakında olabileceği . Merhabalar web siten cidden çok güzel, teraziye tıkladım , doruk – 500

8. Bu konu : ” Evet, piyasa çökecek. İşte neden yakında olabileceği ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız gerçekten dikkat çekici, tebrikler , ziya – 395

9. Siirt dan kimler var. Evet, piyasa çökecek. İşte neden yakında olabileceği . selamun aleyküm paylaşım inanılmaz mükemmel, linkedinde paylaştım , ziya – 54

10. Bu konu : ” Evet, piyasa çökecek. İşte neden yakında olabileceği ” çok güzel. Selamlar web siteniz gerçekten hayran bıraktı, face de paylaştım , memo – 42

11. Manisa dan kimler var. Evet, piyasa çökecek. İşte neden yakında olabileceği . merhaba arkadaşlar siteniz vallaha çok güzel, şukuladım , emin – 481

12. elif yılmaz Reply

Malatya merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar sayfan inan ki dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 30-03-2021 22:06:49

13. Bu konu : ” Evet, piyasa çökecek. İşte neden yakında olabileceği ” çok güzel. Merhaba sayfan inanılmaz ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , Hasan – 336

14. Şanlıurfa merkezden ben hatice. Mrb web siten inanılmaz dikkat çekici, şukuladım 18-04-2021 12:28:57

15. Adana merkezden ben banu. Slm paylaşım inanki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 21-04-2021 03:15:40

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link