anlamıyorum. Neden toplumsal sorunlara GERÇEK çözümler sunan birçok insan ya palyaço oluyor ya da susturuluyor. Çoğu zaman her zaman değil ama en az %80 ila %90 diyebilirim. Atılması gereken BÜYÜK adımı bilen insanlar, her zaman çok geç olana kadar nüfusun büyük bir kısmı tarafından ciddiye alınmaz. Görünen o ki, geçmişte pek çok insan bile toplumun zihinsel ilerlemesini gerçekten duyurmak için mücadele etmek zorunda kaldı. Değişimden nefret ettiğimiz için mi yoksa kendi yollarımızda çok kayıtsız olduğumuz için mi yoksa aydınlanmaya giden yolu yavaşlatmak ve onlardan başka herkese ilerlemeyi yavaşlatmak için ellerinden gelen her şeyi yapan seçkinler mi? Her iki durumda da, bir kişinin insanlara yapılması gerekenleri söylediği veya onlara hükümetin onlarla oynadığı hava durumu hakkında gerçeği söylemeye çalıştığı ve çoğu zaman ya ölüm tarafından susturulduğu tarih boyunca gerçekleşen tutarlı bir şey gibi görünüyor. ve diğer araçlar VEYA ciddiye alınmazlar, yıllar sonra bir grup insanın nasıl kandırıldığına veya test edildiğine dair bir tarih var. Bu çok sık oluyor gibi görünüyor. Ben sadece, şeylerin büyük düzeninde bunun insan evrimine nasıl bir faydası olduğunu anlamıyorum. Sadece bizi test etmek için mi? Yani sonunda ilerlemeye başladığımızda bunu hafife almıyor muyuz? Sadece sahip olduğum bir düşünce. Tartışmak gibi hissettim

35 Comments

1. Bu konu : ” Evrim ” çok güzel. Merhaba herkese paylaşımınız harbiden dikkat çekici, teraziye tıkladım , doruk – 433

2. Bolu merkezden ben memo. Selam paylaşımın inan ki çok iyi, sosyal medyada paylaştım 12-08-2021 03:34:00

3. Kars dan kimler var. Evrim . Slm web siteniz harbiden çok güzel, şukuladım , gaye – 333

4. Gürbüz Reply

merhaba arkadaşlar sayfan ciddiyim güzel, sağolun

5. Zonguldak dan kimler var. Evrim . Selamın aleyküm siteniz cidden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 79

6. Bu konu : ” Evrim ” çok güzel. Selam paylaşım gerçekten hayran bıraktı, teşekkürler , ali – 336

7. Bu konu : ” Evrim ” çok güzel. selamun aleyküm web sitesi valla dikkat çekici, şukuladım , ziya – 162

8. Selam paylaşım inanılmaz hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım

9. Bu konu : ” Evrim ” çok güzel. Selamlar paylaşım vallaha hayran bıraktı, face de paylaştım , hatice – 148

10. Bu konu : ” Evrim ” çok güzel. Mrb siten yeminle çok güzel, sosyal medyada paylaştım , ziya – 267

11. Bu konu : ” Evrim ” çok güzel. Merhabalar web siten yeminle güzel, twitter da paylaştım , ali – 244

12. Bu konu : ” Evrim ” çok güzel. Mrb bu web sitesi gerçekten mükemmel, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 158

13. Bu konu : ” Evrim ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web siten gerçekten hayran bıraktı, face de paylaştım , ahmet – 369

14. Kırklareli merkezden ben Aylin. Merhaba herkese web siten vallaha hayran edici, saolun 12-08-2021 04:20:52

15. Bu konu : ” Evrim ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız vallaha billaha çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım , hatice – 420

16. Sakarya merkezden ben emin. Merhaba herkese web siteniz yeminle güzel, teşekkürler 12-08-2021 05:41:04

17. selam arkadaşlar sayfan inanki hayran edici, tebrikler

18. Merhaba herkese paylaşımınız ciddiyim mükemmel, face de paylaştım

19. Nevşehir merkezden ben memo. Slm sayfa inan ki ilgi uyandırıcı, şukuladım 14-08-2021 02:47:21

20. Bu konu : ” Evrim ” çok güzel. Selam web siteniz harbiden mükemmel, saolun , gaye – 289

21. Bu konu : ” Evrim ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım inanki mükemmel, teraziye tıkladım , Aylin – 114

22. merhaba arkadaşlar paylaşım harbiden hayran bıraktı, şukuladım

23. elif yılmaz Reply

Çankırı dan kimler var. Evrim . merhaba arkadaşlar web siten gerçekten çok iyi, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 35

24. Kahramanmaraş dan kimler var. Evrim . merhaba arkadaşlar sayfanız valla ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 440

25. selamun aleyküm paylaşımın inanki ilgi uyandırıcı, sağolun

26. Bu konu : ” Evrim ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa cidden hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım , hatice – 345

27. Bu konu : ” Evrim ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz inanılmaz hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 243

28. Manisa merkezden ben hatice. Selamın aleyküm sayfa ciddiyim hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 31-08-2021 18:21:39

29. Bu konu : ” Evrim ” çok güzel. Merhaba herkese web siteniz süper ötesi ilgi uyandırıcı, sağolun , ali – 315

30. Kayseri dan kimler var. Evrim . Selam herkese bu web sitesi süper ötesi mükemmel, sosyal medyada paylaştım , memo – 284

31. Trabzon dan kimler var. Evrim . Selamlar paylaşımınız vallaha dikkat çekici, face de paylaştım , ali – 109

32. Bu konu : ” Evrim ” çok güzel. Mrb web siten harbiden güzel, şukuladım , Emine – 12

33. Düzce merkezden ben . Selamlar sayfa inan ki hoşuma gitti, sağolun 11-09-2021 01:44:30

Write A Comment