Kategoriler
Genel

Evrim hakkında yalan söylüyorsunuz: At nalı yengeçlerinin fosillerinin 500 milyon yıldan eski olduğu söyleniyor, ancak bugün sahip olduklarımızla aynı.

Şimdi bilim adamlarının insanların 6 milyon yıldan fazla bir süredir maymunlardan evrimleştiğini söylediğini düşünün.

At nalı yengeçleri “yüz milyonlarca yıllık evrim” den sonra değişmemiştir. Verilen sebep sadece “daha ​​yavaş evrimleşmeleridir”. Evet, doğru ..

Bu yaratıklar daha yüksek rakımlarda fosil olarak keşfedildi, çünkü oraya küresel bir sel tarafından konuldu. Bir şeyin fosilleşmesi yüz milyonlarca yıllık olmasını sağlamaz, çünkü bazıları bunu söyledi. Fosilleşme oldukça hızlı bir şekilde gerçekleşebilir ve midelerinin içeriği ile mükemmel bir şekilde korunmuş balıkların fosilleştiği bulunmuştur.

Tüm varoluş rastgele bir tesadüfen oluşmadı çünkü “bok olur”. Her şeyin bir nedeni var ve Ebedi var ve onlara inanmayı seçip seçmeseniz de dünyada iş başında doğaüstü güçler var.

Evrim propagandasının nedeni, diğer devletçi propaganda biçimleriyle birlikte, sizi moralsizleştirmek ve kalp ve zihinlerinizdeki Tanrı kavramını öldürmek ve sizi programlamaya daha duyarlı hale getirmektir, çünkü Tanrı’yı ​​öldürerek tüm etik paradigmalarını aşındırırlar , ahlak ve aile yapısının kendisi.

Hepsi bu.

“Evrim hakkında yalan söylüyorsunuz: At nalı yengeçlerinin fosillerinin 500 milyon yıldan eski olduğu söyleniyor, ancak bugün sahip olduklarımızla aynı.” için 20 yanıt

Kırklareli merkezden ben banu. merhaba arkadaşlar bu web sitesi inan ki hoşuma gitti, saolun 22-04-2020 15:04:25

Bitlis merkezden ben mehmet. selamun aleyküm sayfanız inan ki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 26-04-2020 21:01:29

Şırnak merkezden ben doruk. Mrb paylaşımın vallaha billaha dikkatimi çekti, sağolun 27-04-2020 06:55:50

Şırnak merkezden ben Emine. Selamın aleyküm sayfanız vallaha billaha güzel, teşekkürler 02-05-2020 00:21:45

Sakarya merkezden ben ziya. Selamın aleyküm bu web sitesi gerçekten güzel, teraziye tıkladım 05-05-2020 18:45:30

Bartın merkezden ben Emine. selamun aleyküm sayfa inan ki çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 08-05-2020 22:02:50

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir