Eyalet / ilçe bazında postayla oy pusulaları başkanlık oylama sonuçları?

Demokratlar “Pekala, Biden’ın Philadephia’da posta ile gönderilen oyların% 96’sını alması çok doğal. Trump, taraftarlarına şahsen oy kullanmalarını söyledi” demeyi severler, ama …

Özel olarak posta yoluyla gönderilen oy pusulaları ve bunların posta yoluyla oylamaya izin verilen çeşitli ABD eyaletleri / ilçelerine nasıl dayandıkları hakkında somut veriler içeren bir kaynak var mı? Demek istediğim, yukarıdaki iddia, dolaylı olmayan gerçek kanıtlarla nasıl doğrulanır ve doğrulanır?

Teşekkürler!

… globalistas tarafından gönderildi
[comments]

“Eyalet / ilçe bazında postayla oy pusulaları başkanlık oylama sonuçları?” üzerine 8 yorum

1. Bu konu : ” Eyalet / ilçe bazında postayla oy pusulaları başkanlık oylama sonuçları? ” çok güzel. Merhabalar paylaşım valla hayran edici, sağolun , ali – 132

2. Bu konu : ” Eyalet / ilçe bazında postayla oy pusulaları başkanlık oylama sonuçları? ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa süper ötesi hayran bıraktı, sağolun , gaye – 323

3. Bingöl merkezden ben elif yılmaz. Selamlar web sitesi inan ki hayran bıraktı, sağolun 21-11-2020 21:15:37

4. Bu konu : ” Eyalet / ilçe bazında postayla oy pusulaları başkanlık oylama sonuçları? ” çok güzel. Selamlar sayfa ciddiyim çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım , hatice – 433

5. Bu konu : ” Eyalet / ilçe bazında postayla oy pusulaları başkanlık oylama sonuçları? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımın inan ki dikkatimi çekti, tebrikler , ali – 157

6. Tunceli dan kimler var. Eyalet / ilçe bazında postayla oy pusulaları başkanlık oylama sonuçları? . Merhaba paylaşım ciddiyim çok hoşuma gitti, saolun , gaye – 436

7. Aksaray merkezden ben gaye. Selamın aleyküm web siten inanki çok güzel, facebookta paylaştım 22-11-2020 11:23:27

8. Bu konu : ” Eyalet / ilçe bazında postayla oy pusulaları başkanlık oylama sonuçları? ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi yeminle hoşuma gitti, sağolun , gaye – 232

Yorum yapın