Eyaletlerdeki Hükümet protokollerine geri döndü

Bir zamanlar … 8 yıl önce mi? Bu subayı çok sevdim. Partizan propagandası olmadan haberlerinizi ekleyebileceğiniz yerdi. Ama şimdi bu değişti. Birisi ya da bir şey yayınları ve yorumları etkiledi, bunların% 99’unu en başta cumhuriyetçi ya da Demokrat Parti’yi destekleyen teorileri ya da bilgileri basitçe papağan ya da detaylandırdı. Bilimsel bir POV’den bilim hakkında tartışma yoktur. Sadece bilimsel nedenlerle, herhangi bir nedenden ötürü doğru olmasını istediğimiz bilgileri korumak, ancak çoğunlukla aynı bilgi kaynaklarının yarattığı korkudan kendinizi güvende hissetmek istiyoruz.

Her şeye bölünmüş durumdayız ve “onlar” bizi istiyorlar. Nefret, nefret ve nefret ve korku ve öfke istedikleri şeydir ve kutuplaşma mükemmel çalışır. Çin’den, laboratuvarlardan ya da virüs yanıtı oluşturan bilim adamlarından nefret ediyorsunuz. Başkandan veya senatörden nefret ediyorsun. Ancak siyasi kazanç, güç ve aptal primat içgüdüsü, uzun bölünme bile yapamayan ve aralarındaki farkı orada bilmeyen fakir John Doe arasında göğüs atış haklarını övüyor. okul? Sadece insanların nasıl eğitildiğini gösterir. Çoğunlukla Hollywood’dan TV haberleri ve filmleriyle.

Neyse benim asıl amacım viral gitti tüm ayrıntılı bilgi ve yanlış bilgi ve teorileri doğrulamak için hiçbir yolu yoktur şimdi sadece Başkan ve Vali resmi web sayfasındaki güncellemeleri okumak gidin. Laboratuarda mı başladı? CBS’de 60 Dakika izledikten sonra bunun büyük bir bok gösterisi olduğunu ve hepimizin bir ısırık alması gerektiğini görüyorum. Ama benim kişisel hislerim gezegenin büyük bir değişim yapacağını.

22.000 Çocuk her gün yoksulluktan ölmeye devam edecek mi? Muhtemelen onlar için daha iyi olacak. Gezegen, herkes için bol miktarda ekmek ve sirk ile sosyalist bir süper devlet haline gelecek. Sivil göreviniz yılda bir kez kırmızı veya mavi için bir kutuyu işaretlemektir. Kendi payına düşeni yaptın!

Gönderen … j3434
[comments]

“Eyaletlerdeki Hükümet protokollerine geri döndü” üzerine 60 yorum

1. Hakkari merkezden ben elif yılmaz. Selamlar sayfan valla çok iyi, linkedinde paylaştım 11-05-2020 20:32:43

2. Kilis merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese siteniz valla dikkat çekici, facebookta paylaştım 14-05-2020 08:06:13

3. Çorum merkezden ben elif yılmaz. Slm paylaşımın valla dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 14-05-2020 15:51:43

4. Tekirdağ merkezden ben Gürbüz. Selam paylaşımınız gerçekten dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 15-05-2020 11:50:28

5. Aksaray merkezden ben Gürbüz. Mrb bu web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, tebrikler 21-05-2020 23:38:24

6. Muş merkezden ben banu. Slm paylaşımın valla hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 26-05-2020 12:00:54

7. Kırşehir merkezden ben doruk. Slm bu web sitesi harbiden hayran edici, face de paylaştım 10-07-2020 18:33:49

8. Kırklareli merkezden ben ali. selam arkadaşlar paylaşımınız valla hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 24-07-2020 02:15:18

9. Zonguldak merkezden ben ahmet. selamun aleyküm siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 06-08-2020 09:40:18

10. Manisa merkezden ben ziya. Selam herkese bu web sitesi süper ötesi çok hoşuma gitti, şukuladım 05-09-2020 23:51:26

11. Bayburt merkezden ben doruk. Merhaba paylaşımınız inanki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 24-09-2020 08:15:26

12. Sinop merkezden ben ziya. Selam siten vallaha billaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 02-10-2020 11:30:37

13. Amasya merkezden ben . merhaba arkadaşlar web siten cidden hoşuma gitti, face de paylaştım 13-10-2020 14:14:55

14. İzmir merkezden ben Hasan. Selam herkese web siten cidden hoşuma gitti, face de paylaştım 18-10-2020 16:55:00

15. Bu konu : ” Eyaletlerdeki Hükümet protokollerine geri döndü ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşımınız inanılmaz çok iyi, facebookta paylaştım , – 450

16. Kahramanmaraş merkezden ben Gürbüz. selamun aleyküm sayfanız inanılmaz iyi, tebrikler 08-11-2020 22:44:02

17. Ardahan merkezden ben Emine. merhaba arkadaşlar siten harbiden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 18-11-2020 17:16:16

18. Aksaray dan kimler var. Eyaletlerdeki Hükümet protokollerine geri döndü . selamun aleyküm paylaşımınız gerçekten iyi, twitter da paylaştım , Gürbüz – 112

19. Bu konu : ” Eyaletlerdeki Hükümet protokollerine geri döndü ” çok güzel. selam arkadaşlar sayfanız cidden hayran edici, sağolun , elif yılmaz – 64

20. Bu konu : ” Eyaletlerdeki Hükümet protokollerine geri döndü ” çok güzel. Mrb sayfa vallaha billaha çok güzel, teşekkürler , hatice – 112

21. Bu konu : ” Eyaletlerdeki Hükümet protokollerine geri döndü ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa yeminle hayran bıraktı, twitter da paylaştım , ali – 24

22. Çanakkale dan kimler var. Eyaletlerdeki Hükümet protokollerine geri döndü . Merhabalar web siteniz yeminle dikkat çekici, linkedinde paylaştım , emin – 273

23. Bu konu : ” Eyaletlerdeki Hükümet protokollerine geri döndü ” çok güzel. Slm web siten inan ki hoşuma gitti, tebrikler , gaye – 73

24. Bu konu : ” Eyaletlerdeki Hükümet protokollerine geri döndü ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız gerçekten hoşuma gitti, tebrikler , Hasan – 342

25. Niğde dan kimler var. Eyaletlerdeki Hükümet protokollerine geri döndü . Merhabalar sayfanız gerçekten güzel, teşekkürler , Hasan – 321

26. Bu konu : ” Eyaletlerdeki Hükümet protokollerine geri döndü ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan inan ki çok güzel, linkedinde paylaştım , gaye – 353

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link