Kategoriler
Genel

Eyaletlerdeki Hükümet protokollerine geri döndü

Bir zamanlar … 8 yıl önce mi? Bu subayı çok sevdim. Partizan propagandası olmadan haberlerinizi ekleyebileceğiniz yerdi. Ama şimdi bu değişti. Birisi ya da bir şey yayınları ve yorumları etkiledi, bunların% 99’unu en başta cumhuriyetçi ya da Demokrat Parti’yi destekleyen teorileri ya da bilgileri basitçe papağan ya da detaylandırdı. Bilimsel bir POV’den bilim hakkında tartışma yoktur. Sadece bilimsel nedenlerle, herhangi bir nedenden ötürü doğru olmasını istediğimiz bilgileri korumak, ancak çoğunlukla aynı bilgi kaynaklarının yarattığı korkudan kendinizi güvende hissetmek istiyoruz.

Her şeye bölünmüş durumdayız ve “onlar” bizi istiyorlar. Nefret, nefret ve nefret ve korku ve öfke istedikleri şeydir ve kutuplaşma mükemmel çalışır. Çin’den, laboratuvarlardan ya da virüs yanıtı oluşturan bilim adamlarından nefret ediyorsunuz. Başkandan veya senatörden nefret ediyorsun. Ancak siyasi kazanç, güç ve aptal primat içgüdüsü, uzun bölünme bile yapamayan ve aralarındaki farkı orada bilmeyen fakir John Doe arasında göğüs atış haklarını övüyor. okul? Sadece insanların nasıl eğitildiğini gösterir. Çoğunlukla Hollywood’dan TV haberleri ve filmleriyle.

Neyse benim asıl amacım viral gitti tüm ayrıntılı bilgi ve yanlış bilgi ve teorileri doğrulamak için hiçbir yolu yoktur şimdi sadece Başkan ve Vali resmi web sayfasındaki güncellemeleri okumak gidin. Laboratuarda mı başladı? CBS’de 60 Dakika izledikten sonra bunun büyük bir bok gösterisi olduğunu ve hepimizin bir ısırık alması gerektiğini görüyorum. Ama benim kişisel hislerim gezegenin büyük bir değişim yapacağını.

22.000 Çocuk her gün yoksulluktan ölmeye devam edecek mi? Muhtemelen onlar için daha iyi olacak. Gezegen, herkes için bol miktarda ekmek ve sirk ile sosyalist bir süper devlet haline gelecek. Sivil göreviniz yılda bir kez kırmızı veya mavi için bir kutuyu işaretlemektir. Kendi payına düşeni yaptın!

Gönderen … j3434
[comments]

“Eyaletlerdeki Hükümet protokollerine geri döndü” için 25 yanıt

Hakkari merkezden ben elif yılmaz. Selamlar sayfan valla çok iyi, linkedinde paylaştım 11-05-2020 20:32:43

Kilis merkezden ben Gürbüz. Merhaba herkese siteniz valla dikkat çekici, facebookta paylaştım 14-05-2020 08:06:13

Çorum merkezden ben elif yılmaz. Slm paylaşımın valla dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım 14-05-2020 15:51:43

Tekirdağ merkezden ben Gürbüz. Selam paylaşımınız gerçekten dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 15-05-2020 11:50:28

Aksaray merkezden ben Gürbüz. Mrb bu web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, tebrikler 21-05-2020 23:38:24

Muş merkezden ben banu. Slm paylaşımın valla hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 26-05-2020 12:00:54

Isparta merkezden ben banu. Selam paylaşımınız yeminle çok hoşuma gitti, teşekkürler 12-06-2020 21:36:12

Kırşehir merkezden ben doruk. Slm bu web sitesi harbiden hayran edici, face de paylaştım 10-07-2020 18:33:49

Kırklareli merkezden ben ali. selam arkadaşlar paylaşımınız valla hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 24-07-2020 02:15:18

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir