Eyaletlerimizde “normal” siyasi söyleme dönüş olmayacak. Bu “yerel” yarışmacıların arkasındaki para astronomiktir. Şimdi bu aşırı sol bağışçılar (FB, Gates, Amazon, vb.) Çılgınca servet biriktirdiğine göre, gerçekten oyun bitti.

Başlığın dediği gibi, şahit olmak inanılmaz. Bu 14 yaşındayım değil ve sonunda hepsini alıyorum. Bu yerel adaylara akan kurumsal ve uluslararası para göz kamaştırıcı. PAC’ler ve çok uluslu şirket parası rakipsizdi önce Covid plandemik B Kapıları tüm küresel liderler ve mavi çip elitiyle koordine edildi.

Artık diktatörlerini kurarken, aynı zamanda hükümetin kasalarını doldurup küçük işletmeleri kilitlediklerine göre, pazar paylarını pek çok alanda toparlanma görmeyecek seviyelere çıkardılar – küçük işletme Amerika’ya son bir ölüm darbesi. Bu arada, gözü dönmüş ve inek çocuk 201 bankaya kadar gülüyorlar.

Komplo nedir? DC ve çoğu eyalet, görünürde ciddi bir sonu olmayan FB-Twitter-Google-Amzn diktatör devleti için tankta ve onun himayesinde. Kurumsal paranın kötü olduğunu mu düşünüyorsun? Bu bok steroidler üzerinde. Bu (tam sol taraftaki) adamlar “bağış” yapabiliyorsa hiç gevezelik eden herhangi birini iptal ederken aynı zamanda istedikleri kadar para, gerçekten oyun biter. Devam et.

This Post Has 20 Comments

1. hatice

Merhaba herkese sayfa inan ki hayran bıraktı, teraziye tıkladım

2. memo

Bu konu : ” Eyaletlerimizde “normal” siyasi söyleme dönüş olmayacak. Bu “yerel” yarışmacıların arkasındaki para astronomiktir. Şimdi bu aşırı sol bağışçılar (FB, Gates, Amazon, vb.) Çılgınca servet biriktirdiğine göre, gerçekten oyun bitti. ” çok güzel. Merhaba web siteniz inanılmaz çok güzel, saolun , memo – 96

3. elif yılmaz

Merhaba paylaşımınız harbiden dikkat çekici, sağolun

4. ahmet

selamun aleyküm paylaşımınız gerçekten çok hoşuma gitti, teşekkürler

5. Anonim

Isparta dan kimler var. Eyaletlerimizde “normal” siyasi söyleme dönüş olmayacak. Bu “yerel” yarışmacıların arkasındaki para astronomiktir. Şimdi bu aşırı sol bağışçılar (FB, Gates, Amazon, vb.) Çılgınca servet biriktirdiğine göre, gerçekten oyun bitti. . Selamın aleyküm bu web sitesi yeminle çok güzel, facebookta paylaştım , – 177

6. ahmet

Hakkari dan kimler var. Eyaletlerimizde “normal” siyasi söyleme dönüş olmayacak. Bu “yerel” yarışmacıların arkasındaki para astronomiktir. Şimdi bu aşırı sol bağışçılar (FB, Gates, Amazon, vb.) Çılgınca servet biriktirdiğine göre, gerçekten oyun bitti. . selamun aleyküm paylaşımınız yeminle çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ahmet – 415

7. mehmet

Slm web siteniz harbiden mükemmel, facebookta paylaştım

8. elif yılmaz

Kastamonu merkezden ben elif yılmaz. Slm sayfan süper ötesi güzel, sosyal medyada paylaştım 15-02-2021 02:15:32

9. ziya

Burdur merkezden ben ziya. Merhaba herkese paylaşımın harbiden iyi, twitter da paylaştım 18-02-2021 06:35:12

10. Gürbüz

Bu konu : ” Eyaletlerimizde “normal” siyasi söyleme dönüş olmayacak. Bu “yerel” yarışmacıların arkasındaki para astronomiktir. Şimdi bu aşırı sol bağışçılar (FB, Gates, Amazon, vb.) Çılgınca servet biriktirdiğine göre, gerçekten oyun bitti. ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım harbiden mükemmel, linkedinde paylaştım , Gürbüz – 178

11. Anonim

Bu konu : ” Eyaletlerimizde “normal” siyasi söyleme dönüş olmayacak. Bu “yerel” yarışmacıların arkasındaki para astronomiktir. Şimdi bu aşırı sol bağışçılar (FB, Gates, Amazon, vb.) Çılgınca servet biriktirdiğine göre, gerçekten oyun bitti. ” çok güzel. Selamlar paylaşım süper ötesi mükemmel, twitter da paylaştım , – 497

12. elif yılmaz

Bu konu : ” Eyaletlerimizde “normal” siyasi söyleme dönüş olmayacak. Bu “yerel” yarışmacıların arkasındaki para astronomiktir. Şimdi bu aşırı sol bağışçılar (FB, Gates, Amazon, vb.) Çılgınca servet biriktirdiğine göre, gerçekten oyun bitti. ” çok güzel. Mrb web siteniz inanki iyi, facebookta paylaştım , elif yılmaz – 29

13. banu

Adıyaman dan kimler var. Eyaletlerimizde “normal” siyasi söyleme dönüş olmayacak. Bu “yerel” yarışmacıların arkasındaki para astronomiktir. Şimdi bu aşırı sol bağışçılar (FB, Gates, Amazon, vb.) Çılgınca servet biriktirdiğine göre, gerçekten oyun bitti. . Merhaba siten harbiden hayran edici, saolun , banu – 57

14. doruk

Mardin merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar sayfanız yeminle dikkat çekici, teşekkürler 24-03-2021 17:19:54

15. mehmet

Hatay merkezden ben mehmet. Selam herkese sayfan vallaha billaha çok iyi, sosyal medyada paylaştım 01-04-2021 19:46:32

16. ahmet

Denizli dan kimler var. Eyaletlerimizde “normal” siyasi söyleme dönüş olmayacak. Bu “yerel” yarışmacıların arkasındaki para astronomiktir. Şimdi bu aşırı sol bağışçılar (FB, Gates, Amazon, vb.) Çılgınca servet biriktirdiğine göre, gerçekten oyun bitti. . selam arkadaşlar paylaşımınız harbiden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , ahmet – 10

17. ahmet

Konya dan kimler var. Eyaletlerimizde “normal” siyasi söyleme dönüş olmayacak. Bu “yerel” yarışmacıların arkasındaki para astronomiktir. Şimdi bu aşırı sol bağışçılar (FB, Gates, Amazon, vb.) Çılgınca servet biriktirdiğine göre, gerçekten oyun bitti. . Selam herkese paylaşımın inan ki mükemmel, linkedinde paylaştım , ahmet – 374

18. ziya

Tekirdağ merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar siteniz vallaha mükemmel, sağolun 06-04-2021 17:38:36

19. gaye

Bu konu : ” Eyaletlerimizde “normal” siyasi söyleme dönüş olmayacak. Bu “yerel” yarışmacıların arkasındaki para astronomiktir. Şimdi bu aşırı sol bağışçılar (FB, Gates, Amazon, vb.) Çılgınca servet biriktirdiğine göre, gerçekten oyun bitti. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz süper ötesi hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , gaye – 390

20. ali

Bu konu : ” Eyaletlerimizde “normal” siyasi söyleme dönüş olmayacak. Bu “yerel” yarışmacıların arkasındaki para astronomiktir. Şimdi bu aşırı sol bağışçılar (FB, Gates, Amazon, vb.) Çılgınca servet biriktirdiğine göre, gerçekten oyun bitti. ” çok güzel. Slm bu web sitesi ciddiyim hayran edici, saolun , ali – 132

Bir cevap yazın