Biden, aşıyı zorunlu kılmayan huzurevleri için fonu keseceğini söylüyor! Personelimiz olmadığı için zaten insanları kabul edemiyoruz.

American Health Care Association ve National Centre for Assisted Living tarafından Haziran ayında yapılan bir ankete göre. Huzurevi sağlayıcılarının yaklaşık %94’ü ve yardımlı yaşam topluluklarının %81’i personel sıkıntısı yaşadıklarını söyledi.

Biden’ın kaldırılması gerekiyor!

Bu arada, CDC’ye göre COVID ölümü olarak kabul edilme kriterlerini karşılayan, bildirdiğim COVID ölümlerinin çoğuna aslında COVID neden olmadı!

Minnesota eyaletindeki en büyük sağlık kuruluşu için Enfeksiyon Önleme Uzmanı olarak arandım. Bu pandemi başladığından beri 53 huzurevi altıma düştü. Yüzlerce insanın COVID’e yakalandığını gördüm. Tabloları okudum ve olayların ilk elden olduğunu gördüm. Çalışan hastalıklarını izleyen ve her hafta CDC’ye rapor veren benim.

CDC kesinlikle yozlaşmış ve sağlık departmanlarının hepsi onları takip etmek zorunda. Her sağlık kuruluşu da onları takip etmek zorundadır, aksi takdirde büyük para cezaları alırlar ve hayatta kalmak için gerekli hayati fonları kaybedebilirler.

Medya doğruyu söylemiyor, sağlık departmanları yanlış bir anlatıyı zorluyor, mevcut yönetim korku ve yalanları bastırıyor.

Hepinize söylüyorum, aldatılıyorsunuz!!!! COVID gerçektir, ancak insanlara söylenenlerin yakınında bile kesinlikle öldürmüyor! Çok yanlış giden bir şeyler var. Dilediğine inan ama olan bitenin arkasında bir gündem var, hepinizi COVID’den korumaya çalışan iyi bir hükümet değil.

26 Comments

1. Bu konu : ” Eyaletteki en büyük sağlık kuruluşu için bir Enfeksiyon Önleme Uzmanından bir mesaj ” çok güzel. Slm sayfanız inan ki mükemmel, teşekkürler , doruk – 156

2. elif yılmaz Reply

Malatya merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm sayfa yeminle çok hoşuma gitti, tebrikler 20-08-2021 02:00:23

3. Gürbüz Reply

Mrb siteniz vallaha billaha çok hoşuma gitti, tebrikler

4. Manisa merkezden ben Emine. Slm paylaşımın süper ötesi dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 20-08-2021 02:21:14

5. Gürbüz Reply

Selam herkese web siten gerçekten hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

6. Mardin merkezden ben memo. Slm bu web sitesi süper ötesi dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 20-08-2021 04:25:19

7. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Eyaletteki en büyük sağlık kuruluşu için bir Enfeksiyon Önleme Uzmanından bir mesaj ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz vallaha billaha hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Gürbüz – 324

8. Samsun dan kimler var. Eyaletteki en büyük sağlık kuruluşu için bir Enfeksiyon Önleme Uzmanından bir mesaj . Selam paylaşım inanılmaz hayran bıraktı, teşekkürler , ziya – 437

9. Malatya dan kimler var. Eyaletteki en büyük sağlık kuruluşu için bir Enfeksiyon Önleme Uzmanından bir mesaj . Merhabalar sayfanız gerçekten iyi, linkedinde paylaştım , hatice – 434

10. Selamın aleyküm web siten cidden hayran edici, linkedinde paylaştım

11. Şanlıurfa dan kimler var. Eyaletteki en büyük sağlık kuruluşu için bir Enfeksiyon Önleme Uzmanından bir mesaj . Selam web sitesi vallaha çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , gaye – 69

12. Bu konu : ” Eyaletteki en büyük sağlık kuruluşu için bir Enfeksiyon Önleme Uzmanından bir mesaj ” çok güzel. Merhabalar web sitesi süper ötesi iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 340

13. Bu konu : ” Eyaletteki en büyük sağlık kuruluşu için bir Enfeksiyon Önleme Uzmanından bir mesaj ” çok güzel. Mrb paylaşımın gerçekten hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 372

14. Ankara merkezden ben ali. Merhaba paylaşımın inanki dikkat çekici, sağolun 31-08-2021 18:05:56

15. Bingöl dan kimler var. Eyaletteki en büyük sağlık kuruluşu için bir Enfeksiyon Önleme Uzmanından bir mesaj . Selam herkese web siten süper ötesi hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 201

16. Kilis dan kimler var. Eyaletteki en büyük sağlık kuruluşu için bir Enfeksiyon Önleme Uzmanından bir mesaj . selam arkadaşlar sayfanız harbiden güzel, teraziye tıkladım , emin – 74

17. elif yılmaz Reply

Mersin dan kimler var. Eyaletteki en büyük sağlık kuruluşu için bir Enfeksiyon Önleme Uzmanından bir mesaj . Merhabalar sayfanız harbiden iyi, şukuladım , elif yılmaz – 78

18. Merhaba bu web sitesi vallaha billaha güzel, face de paylaştım

19. Isparta dan kimler var. Eyaletteki en büyük sağlık kuruluşu için bir Enfeksiyon Önleme Uzmanından bir mesaj . Selamın aleyküm paylaşımın inanılmaz çok iyi, sosyal medyada paylaştım , ali – 281

20. Iğdır merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm sayfanız vallaha billaha dikkat çekici, facebookta paylaştım 12-09-2021 17:37:00

21. Bu konu : ” Eyaletteki en büyük sağlık kuruluşu için bir Enfeksiyon Önleme Uzmanından bir mesaj ” çok güzel. Merhabalar web sitesi gerçekten hoşuma gitti, saolun , mehmet – 125

22. Uşak dan kimler var. Eyaletteki en büyük sağlık kuruluşu için bir Enfeksiyon Önleme Uzmanından bir mesaj . Selam web siten ciddiyim dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 444

23. Amasya merkezden ben ziya. Selam herkese sayfan süper ötesi mükemmel, sosyal medyada paylaştım 26-09-2021 12:15:54

Write A Comment