Kategoriler
Genel

Eylem çağrısı

Liderlik moduna geçmek için gerçekten neler olduğu hakkında bilgi yayınlayan akıllı insanlara ihtiyacımız var – bir noktada eylemsiz bilgi pasif bir karmaşıklıktır.

Birincisi, neler olup bittiği hakkında daha fazla bilgi görmek yerine, bu konuda ne yapacağım hakkında daha fazla bilgi olmasa da çok fazla görmek isterim. Önce bazı insanların uyanması gerekiyor ama şimdi örgütlenmeli ve harekete geçmeliyiz. Bu konuda ne yapacağınız konusunda herhangi bir fikriniz varsa lütfen bize bildirin. Anlatıyı “olacak / gerçekleşecek olan şey” olarak “ve bununla ilgili ihtiyaç duyacağımız / yapacağımız şey” olarak değiştirelim

“Eylem çağrısı” için 19 yanıt

Erzurum merkezden ben Emine. Slm bu web sitesi valla çok iyi, twitter da paylaştım 19-05-2020 14:27:00

Bayburt merkezden ben ali. merhaba arkadaşlar web sitesi vallaha billaha çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 28-05-2020 06:01:38

Karabük merkezden ben ziya. selam arkadaşlar web siteniz vallaha güzel, linkedinde paylaştım 22-06-2020 01:02:25

Şanlıurfa merkezden ben gaye. merhaba arkadaşlar paylaşım inanki hayran bıraktı, facebookta paylaştım 08-07-2020 22:39:40

Muş merkezden ben elif yılmaz. Selamın aleyküm bu web sitesi valla dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 09-07-2020 01:17:55

Zonguldak merkezden ben banu. Selamın aleyküm siteniz inanılmaz hayran bıraktı, sağolun 14-07-2020 22:04:47

ali için bir cevap yazın Cevabı iptal et

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir