Beni dinleyin millet; Hikaye, “akciğer rahatsızlığının” Çin’den gelen kaçak kartuşlardan kaynaklanıyormuş gibi görünmesini sağlayacak şekilde çerçevelendi, bu kartuşların içindeki glikolde covid olmasının mümkün olduğunu düşünen var mı? Öyle sanıyorum ki, her zaman vapingin kötü bir fikir olduğunu düşünmüşümdür, ciğerlerinizdeki buharın zatürreye yol açtığını biliyorsunuz, ancak zamanlama tuhaf görünüyor, ‘salgından’ 2 ay önce, elektronik sigara ile bağlantılı yeni bir solunum bozukluğu var mı? Muhtemelen bunlarda covid vardı ve vaping teslim yöntemi hasar vermeyi çok daha kolay hale getirdi mi?

Author

9 Comments

1. Bu konu : ” Eylül / Ekim 2019’daki ‘Vaping Hastalığını’ hatırlıyor musunuz? ” çok güzel. Selam herkese sayfan yeminle dikkat çekici, facebookta paylaştım , ziya – 357

2. Kırşehir merkezden ben ziya. Selam sayfan valla çok güzel, teraziye tıkladım 24-03-2021 13:52:36

3. Trabzon dan kimler var. Eylül / Ekim 2019’daki ‘Vaping Hastalığını’ hatırlıyor musunuz? . Selamlar paylaşımın valla hayran bıraktı, teşekkürler , emin – 359

4. Kütahya merkezden ben banu. Merhaba herkese siten valla mükemmel, tebrikler 27-03-2021 00:48:51

5. Van dan kimler var. Eylül / Ekim 2019’daki ‘Vaping Hastalığını’ hatırlıyor musunuz? . selamun aleyküm web siteniz ciddiyim hayran bıraktı, sağolun , mehmet – 97

6. Çanakkale merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar sayfa gerçekten dikkatimi çekti, twitter da paylaştım 09-04-2021 22:34:48

7. Kırşehir merkezden ben Emine. Selamlar web siteniz inanki hayran bıraktı, linkedinde paylaştım 12-04-2021 19:31:50

8. Selam herkese siten cidden dikkat çekici, face de paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link