Farkında olmayanlar için, Facebook hesabınızda ‘Ayarlar’a inerseniz ve ardından ‘Facebook Bilgileriniz’ bölümüne inerseniz, ‘Facebook Dışı Etkinlik’ adlı bu seçeneğe sahip olacaktır. Şimdi, onu seçtiğinizde, “Facebook Dışı Aktiviteniz”in “AÇIK” olarak ayarlandığını size gösterir. Facebook TAKİP ETTİ. SİZİN. HER. ÇEVRİMDIŞI. HAREKET.

Facebook, Facebook Zaman Tünelinizde/”Öneriler”de yalnızca ortalanmış reklamlar ve bağlantılar göstermek için hangi siteleri sık kullandığınızı, hangi şeyleri aradığınızı/araştırdığınızı, hangi uygulamaları kullandığınızı, hangi oyunları oynadığınızı vb. izler. Facebook KAPALIYKEN telefonunuzda yaptığınız HER ŞEY hakkında; Bu acayip bir iz sürücü ve sizi takip ediyor.

Eminim Facebook’un ortaya koyduğu gerçek gündem buysa, kişisel olarak burada daha uğursuz şeyler olduğuna inanıyorum, ancak bunun cevabını/cevaplarını asla tam olarak bilemeyeceğiz.

…KtJane253 tarafından gönderildi
[comments]

Author

36 Comments

1. Tunceli merkezden ben memo. Merhaba paylaşımınız gerçekten hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum 06-07-2021 23:43:19

2. Gürbüz Reply

Bu konu : ” “Facebook Dışı Etkinlik” ” çok güzel. Selam herkese web siten inanki hayran edici, teşekkürler , Gürbüz – 21

3. Iğdır merkezden ben emin. Mrb siten harbiden çok iyi, teraziye tıkladım 07-07-2021 00:03:49

4. Selamlar sayfanız valla hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum

5. Merhaba paylaşımınız süper ötesi çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

6. Osmaniye merkezden ben ziya. Selam herkese sayfan süper ötesi mükemmel, tebrikler 07-07-2021 02:00:29

7. Şırnak dan kimler var. “Facebook Dışı Etkinlik” . Merhaba paylaşımınız gerçekten dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , Hasan – 156

8. elif yılmaz Reply

Siirt dan kimler var. “Facebook Dışı Etkinlik” . Merhaba herkese web siten inan ki dikkat çekici, tebrikler , elif yılmaz – 490

9. Kahramanmaraş merkezden ben banu. Merhaba sayfan inanılmaz çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 10-07-2021 06:02:54

10. Kastamonu dan kimler var. “Facebook Dışı Etkinlik” . Slm bu web sitesi inanki hayran edici, face de paylaştım , – 393

11. Bu konu : ” “Facebook Dışı Etkinlik” ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız harbiden hoşuma gitti, şukuladım , Hasan – 347

12. Bu konu : ” “Facebook Dışı Etkinlik” ” çok güzel. selam arkadaşlar web sitesi vallaha hayran edici, face de paylaştım , ahmet – 126

13. merhaba arkadaşlar bu web sitesi gerçekten dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

14. Merhabalar paylaşımınız ciddiyim çok iyi, saolun

15. merhaba arkadaşlar siten inanılmaz çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

16. Kırklareli merkezden ben mehmet. Selamın aleyküm web sitesi ciddiyim dikkatimi çekti, facebookta paylaştım 24-07-2021 22:19:25

17. Bu konu : ” “Facebook Dışı Etkinlik” ” çok güzel. Merhabalar bu web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, twitter da paylaştım , – 343

18. Erzincan merkezden ben Aylin. Selamlar paylaşımın inan ki dikkat çekici, sağolun 29-07-2021 19:19:42

19. Adana merkezden ben ali. Mrb web sitesi ciddiyim çok iyi, şukuladım 31-07-2021 07:26:01

20. Çankırı merkezden ben Emine. Selamın aleyküm paylaşım inanki ilgi uyandırıcı, şukuladım 01-08-2021 00:57:20

21. Ağrı dan kimler var. “Facebook Dışı Etkinlik” . Merhaba sayfa inanki güzel, linkedinde paylaştım , ziya – 469

22. Bu konu : ” “Facebook Dışı Etkinlik” ” çok güzel. Mrb web sitesi vallaha billaha çok güzel, saolun , ali – 412

23. selamun aleyküm web sitesi yeminle hoşuma gitti, tebrikler

24. Şanlıurfa merkezden ben Hasan. Merhabalar sayfan inanki dikkatimi çekti, face de paylaştım 06-08-2021 05:06:28

25. Bu konu : ” “Facebook Dışı Etkinlik” ” çok güzel. Selamlar siten inanılmaz hayran bıraktı, teraziye tıkladım , memo – 189

26. Bu konu : ” “Facebook Dışı Etkinlik” ” çok güzel. Selam herkese siteniz valla dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , mehmet – 63

27. Sinop dan kimler var. “Facebook Dışı Etkinlik” . Slm siteniz harbiden çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 300

28. Mardin dan kimler var. “Facebook Dışı Etkinlik” . selamun aleyküm paylaşımınız vallaha billaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım , hatice – 344

29. Bu konu : ” “Facebook Dışı Etkinlik” ” çok güzel. Selam bu web sitesi inan ki çok güzel, face de paylaştım , gaye – 432

30. Bu konu : ” “Facebook Dışı Etkinlik” ” çok güzel. Selam herkese sayfanız vallaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , hatice – 152

31. Bu konu : ” “Facebook Dışı Etkinlik” ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa yeminle çok güzel, saolun , ali – 298

Write A Comment