‘Aşılar’ kelimesini içeren tüm araştırmalar doğrudan DSÖ, UNICEF, CDC ve aşı sonuçlarını olumlu bir şekilde ve resmi kaynaklarla gösteren uzun bir tıbbi kurumlar listesi ile sonuçlanmaktadır.

İstediğiniz arama sonuçlarını elde etmek için, arama motorunun doğru sonuçları arayabilmesi için aşıları kasıtlı olarak yanlış yazmanız gerekir.

‘Vaxxine ölümlerini’ aradığınızı varsayalım, ‘aşı ölümleri’ için gerçek arama sonuçlarını alacaksınız

Ancak doğrudan ‘aşı ölümlerini’ arar / tıklarsanız, bunun yerine yanlış yönlendirilmiş / manipüle edilmiş sonuçlar alırsınız.

… tonefart tarafından gönderildi
[comments]

Author

23 Comments

1. Siirt dan kimler var. Facebook, içinde ‘aşılar’ kelimesi bulunan arama sonuçlarını göstermeyi reddediyor. . selam arkadaşlar web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, face de paylaştım , ahmet – 342

2. merhaba arkadaşlar bu web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, saolun

3. Bu konu : ” Facebook, içinde ‘aşılar’ kelimesi bulunan arama sonuçlarını göstermeyi reddediyor. ” çok güzel. Mrb paylaşım cidden mükemmel, facebookta paylaştım , – 284

4. Bu konu : ” Facebook, içinde ‘aşılar’ kelimesi bulunan arama sonuçlarını göstermeyi reddediyor. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfanız vallaha hoşuma gitti, teşekkürler , Emine – 87

5. Kırklareli dan kimler var. Facebook, içinde ‘aşılar’ kelimesi bulunan arama sonuçlarını göstermeyi reddediyor. . Selamlar paylaşım valla dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 389

6. Bu konu : ” Facebook, içinde ‘aşılar’ kelimesi bulunan arama sonuçlarını göstermeyi reddediyor. ” çok güzel. Merhabalar web siten gerçekten güzel, twitter da paylaştım , memo – 330

7. selam arkadaşlar sayfa inanki iyi, twitter da paylaştım

8. Bu konu : ” Facebook, içinde ‘aşılar’ kelimesi bulunan arama sonuçlarını göstermeyi reddediyor. ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi inanki dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , emin – 365

9. merhaba arkadaşlar paylaşımınız vallaha çok güzel, face de paylaştım

10. Sinop dan kimler var. Facebook, içinde ‘aşılar’ kelimesi bulunan arama sonuçlarını göstermeyi reddediyor. . Selam siten inanılmaz güzel, şukuladım , hatice – 226

11. İzmir merkezden ben Hasan. Selamlar sayfa vallaha dikkatimi çekti, saolun 07-04-2021 19:11:30

12. Kayseri dan kimler var. Facebook, içinde ‘aşılar’ kelimesi bulunan arama sonuçlarını göstermeyi reddediyor. . selamun aleyküm siten yeminle dikkat çekici, teşekkürler , gaye – 358

13. Ağrı merkezden ben emin. Selam web siteniz valla hayran edici, teraziye tıkladım 23-04-2021 02:24:44

14. Bu konu : ” Facebook, içinde ‘aşılar’ kelimesi bulunan arama sonuçlarını göstermeyi reddediyor. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar sayfan ciddiyim çok güzel, tebrikler , Aylin – 74

15. Bu konu : ” Facebook, içinde ‘aşılar’ kelimesi bulunan arama sonuçlarını göstermeyi reddediyor. ” çok güzel. Merhaba herkese web siten gerçekten hayran edici, face de paylaştım , doruk – 328

16. Selam herkese siteniz yeminle iyi, sosyal medyada paylaştım

17. Kayseri dan kimler var. Facebook, içinde ‘aşılar’ kelimesi bulunan arama sonuçlarını göstermeyi reddediyor. . Mrb siteniz inanki güzel, tebrikler , Emine – 100

18. Bu konu : ” Facebook, içinde ‘aşılar’ kelimesi bulunan arama sonuçlarını göstermeyi reddediyor. ” çok güzel. Merhaba siten cidden iyi, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 120

19. Selamlar sayfan inanki hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum

20. Uşak merkezden ben gaye. selamun aleyküm paylaşımın vallaha billaha mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 15-07-2021 12:21:28

21. elif yılmaz Reply

Karaman dan kimler var. Facebook, içinde ‘aşılar’ kelimesi bulunan arama sonuçlarını göstermeyi reddediyor. . Merhabalar paylaşım inanılmaz mükemmel, twitter da paylaştım , elif yılmaz – 268

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link