Bu çevrimiçi platformlar başlangıçta memlerin anlatımı ve paylaşımı için bir yer olarak oluşturuldu. Bu platformlar boyut olarak büyüdükçe, güç ve etki bakımından da büyüdüler. Amaçlarına ve hedeflerine uyan anlatıları yayma yeteneklerine sahiptirler. Artık kendi anlatılarına aykırı olan insanları platformlarından çıkarabilir ve benzer görüşleri paylaşanların tanıtımını yapabilirler. Bu görüşler kitlelere ne kadar geriye dönük görünürse görünsün.

Bu şirketler artık kar elde etmek isteyen işletmeler olarak çalışmıyor. Batı medeniyetini bozmak ve yok etmek için aktif olarak birbirleriyle ve diğer hain oyuncularla çalışıyorlar. Bu 3. Dünya Savaşı. Uluslar arasında değil, daha çok biz insanlar ve bu yarı ulusal varlıklar arasında savaşılıyor.

Geçmişte korkuyu körüklemek için nükleer silahlar kullanıldı. Artık bilgiler de aynı şekilde kullanılıyor. Bizi kurtarmaya kimse gelmiyor, bu dünyada görmek istediğimiz fark bize bağlı. Unutma, maymunlar birlikte güçlü.

Author

11 Comments

1. Afyon dan kimler var. Facebook, Twitter, Google vb. Artık kâr elde etmeye çalışan şirketler değil. Artık hükümetleri devirmek için el ele çalışan sözde milletler. . Merhaba herkese siten inanki mükemmel, sosyal medyada paylaştım , memo – 289

2. elif yılmaz Reply

İzmir dan kimler var. Facebook, Twitter, Google vb. Artık kâr elde etmeye çalışan şirketler değil. Artık hükümetleri devirmek için el ele çalışan sözde milletler. . selam arkadaşlar web siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , elif yılmaz – 231

3. Sakarya merkezden ben hatice. Mrb bu web sitesi vallaha güzel, saolun 02-04-2021 15:14:45

4. Yozgat dan kimler var. Facebook, Twitter, Google vb. Artık kâr elde etmeye çalışan şirketler değil. Artık hükümetleri devirmek için el ele çalışan sözde milletler. . Merhabalar web siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım , doruk – 38

5. Bu konu : ” Facebook, Twitter, Google vb. Artık kâr elde etmeye çalışan şirketler değil. Artık hükümetleri devirmek için el ele çalışan sözde milletler. ” çok güzel. Selamın aleyküm web sitesi inan ki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , Emine – 95

6. Kilis dan kimler var. Facebook, Twitter, Google vb. Artık kâr elde etmeye çalışan şirketler değil. Artık hükümetleri devirmek için el ele çalışan sözde milletler. . merhaba arkadaşlar siteniz inanılmaz dikkat çekici, şukuladım , hatice – 490

7. Denizli merkezden ben Emine. Selamın aleyküm siteniz vallaha billaha dikkat çekici, sağolun 09-04-2021 01:53:18

8. Ardahan merkezden ben gaye. Selamın aleyküm siten inan ki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 12-04-2021 16:44:42

9. Giresun merkezden ben hatice. Selam herkese paylaşımın harbiden çok güzel, tebrikler 16-04-2021 14:08:48

10. Düzce merkezden ben hatice. Selam herkese paylaşımın gerçekten dikkat çekici, teşekkürler 19-04-2021 21:34:38

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link