Bu platformların yıllardır müşterileri cezbetmek için sunduğu kademeli faydalar, sizi, ürünü, diğerlerini kullanmak için uzun bir oyun oldu. GMAIL buradaki en önemli örnektir. Diğerleri hizmetlerini kullanmak için ücret almak istediğinde, Gmail’i ücretsiz sunmaya erken karar verdiler. Herkes kafayı yemiş ve …. işte buradayız.

Author

35 Comments

1. Nevşehir merkezden ben doruk. selamun aleyküm paylaşımınız vallaha billaha çok güzel, facebookta paylaştım 14-07-2021 13:25:24

2. Slm sayfanız inanılmaz hoşuma gitti, linkedinde paylaştım

3. Karabük merkezden ben ali. Mrb sayfanız inanki hoşuma gitti, twitter da paylaştım 14-07-2021 13:25:27

4. Giresun merkezden ben emin. selamun aleyküm sayfan gerçekten çok güzel, face de paylaştım 14-07-2021 13:25:28

5. elif yılmaz Reply

Ordu dan kimler var. Facebook, Twitter, Reddit, Google vb. ile asla unutmayın, siz onların müşterisi DEĞİLSİNİZ . merhaba arkadaşlar sayfa ciddiyim hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 461

6. Bursa dan kimler var. Facebook, Twitter, Reddit, Google vb. ile asla unutmayın, siz onların müşterisi DEĞİLSİNİZ . Selamlar paylaşımın cidden hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 29

7. elif yılmaz Reply

Çanakkale merkezden ben elif yılmaz. selamun aleyküm siteniz vallaha billaha çok iyi, teraziye tıkladım 14-07-2021 17:36:18

8. Erzincan dan kimler var. Facebook, Twitter, Reddit, Google vb. ile asla unutmayın, siz onların müşterisi DEĞİLSİNİZ . Selam herkese web siteniz inanılmaz hayran bıraktı, şukuladım , – 341

9. Afyon merkezden ben gaye. Selam herkese bu web sitesi valla ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 15-07-2021 08:16:23

10. Balıkesir merkezden ben gaye. Selam sayfanız harbiden çok iyi, linkedinde paylaştım 17-07-2021 20:35:14

11. Tunceli merkezden ben hatice. selamun aleyküm web siten süper ötesi çok iyi, şukuladım 19-07-2021 20:58:06

12. Osmaniye merkezden ben Hasan. Selamlar web siten gerçekten dikkat çekici, twitter da paylaştım 20-07-2021 02:30:16

13. Selam herkese paylaşımınız gerçekten çok iyi, teşekkürler

14. Hatay dan kimler var. Facebook, Twitter, Reddit, Google vb. ile asla unutmayın, siz onların müşterisi DEĞİLSİNİZ . selam arkadaşlar paylaşımın gerçekten çok iyi, şukuladım , gaye – 184

15. Kahramanmaraş merkezden ben doruk. Slm paylaşımın yeminle güzel, şukuladım 23-07-2021 20:24:27

16. Hakkari dan kimler var. Facebook, Twitter, Reddit, Google vb. ile asla unutmayın, siz onların müşterisi DEĞİLSİNİZ . Selamlar paylaşımınız cidden hayran edici, linkedinde paylaştım , – 346

17. Diyarbakır merkezden ben mehmet. Selamlar paylaşım cidden ilgi uyandırıcı, facebookta paylaştım 26-07-2021 03:14:36

18. Bu konu : ” Facebook, Twitter, Reddit, Google vb. ile asla unutmayın, siz onların müşterisi DEĞİLSİNİZ ” çok güzel. Merhabalar paylaşım vallaha billaha hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , Hasan – 304

19. Artvin dan kimler var. Facebook, Twitter, Reddit, Google vb. ile asla unutmayın, siz onların müşterisi DEĞİLSİNİZ . merhaba arkadaşlar paylaşımın yeminle ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım , memo – 102

20. Bu konu : ” Facebook, Twitter, Reddit, Google vb. ile asla unutmayın, siz onların müşterisi DEĞİLSİNİZ ” çok güzel. selamun aleyküm paylaşımınız harbiden ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım , ali – 90

21. Mrb sayfan cidden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

22. Bu konu : ” Facebook, Twitter, Reddit, Google vb. ile asla unutmayın, siz onların müşterisi DEĞİLSİNİZ ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan cidden hayran edici, şukuladım , banu – 106

23. Gaziantep dan kimler var. Facebook, Twitter, Reddit, Google vb. ile asla unutmayın, siz onların müşterisi DEĞİLSİNİZ . Selamlar siteniz inan ki iyi, tebrikler , emin – 74

24. Bu konu : ” Facebook, Twitter, Reddit, Google vb. ile asla unutmayın, siz onların müşterisi DEĞİLSİNİZ ” çok güzel. Slm paylaşımın yeminle dikkat çekici, sağolun , doruk – 398

25. Merhaba web siteniz vallaha billaha mükemmel, face de paylaştım

26. Trabzon merkezden ben memo. Selamlar bu web sitesi inanki mükemmel, tebrikler 19-08-2021 23:18:17

27. Bu konu : ” Facebook, Twitter, Reddit, Google vb. ile asla unutmayın, siz onların müşterisi DEĞİLSİNİZ ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz ciddiyim dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , mehmet – 274

28. Gürbüz Reply

Kastamonu merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar siten valla hayran bıraktı, face de paylaştım 25-08-2021 19:29:57

29. Bu konu : ” Facebook, Twitter, Reddit, Google vb. ile asla unutmayın, siz onların müşterisi DEĞİLSİNİZ ” çok güzel. Mrb paylaşımınız vallaha billaha çok hoşuma gitti, sağolun , Hasan – 327

30. Trabzon merkezden ben banu. Slm web siten inanki çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 31-08-2021 19:20:21

31. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Facebook, Twitter, Reddit, Google vb. ile asla unutmayın, siz onların müşterisi DEĞİLSİNİZ ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siteniz cidden çok hoşuma gitti, face de paylaştım , elif yılmaz – 197

32. Bayburt merkezden ben doruk. Mrb sayfa harbiden hoşuma gitti, face de paylaştım 24-09-2021 18:45:50

33. Bu konu : ” Facebook, Twitter, Reddit, Google vb. ile asla unutmayın, siz onların müşterisi DEĞİLSİNİZ ” çok güzel. selamun aleyküm web siten inanki dikkat çekici, tebrikler , ahmet – 265

Write A Comment