Facebook … Uyarı: Bu Resimde 3’ten Fazla Kişi Olabilir

FB’de tanıdığım birinin fotoğrafına tıkladım ve bir an için “Uyarı: bu resimde 3’ten fazla kişi olabilir” etkisine yol açan bir şey gördüm. Ardından fotoğraf yüklendi ve hiçbir şey olmadı. Geri dönüp tekrar yapmaya çalıştım ama açılmasını sağlayamadım.

Bunu başka gören oldu mu?

“Facebook … Uyarı: Bu Resimde 3’ten Fazla Kişi Olabilir” üzerine 43 yorum

1. Denizli merkezden ben elif yılmaz. Selamlar paylaşım cidden çok güzel, teşekkürler 31-08-2020 01:41:26

2. Gümüşhane merkezden ben doruk. Mrb paylaşımın inanki çok hoşuma gitti, sağolun 09-09-2020 00:49:24

3. Diyarbakır merkezden ben banu. Mrb sayfan inanki hayran edici, sosyal medyada paylaştım 10-10-2020 23:48:32

4. Balıkesir dan kimler var. Facebook … Uyarı: Bu Resimde 3’ten Fazla Kişi Olabilir . Mrb paylaşımın inanılmaz ilgi uyandırıcı, teşekkürler , Emine – 132

5. Erzurum merkezden ben mehmet. selam arkadaşlar sayfa vallaha billaha iyi, sağolun 20-10-2020 01:27:55

6. Bu konu : ” Facebook … Uyarı: Bu Resimde 3’ten Fazla Kişi Olabilir ” çok güzel. Selamlar web sitesi gerçekten hayran bıraktı, linkedinde paylaştım , ali – 43

7. Iğdır dan kimler var. Facebook … Uyarı: Bu Resimde 3’ten Fazla Kişi Olabilir . Selamlar web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 472

8. Mardin merkezden ben memo. selamun aleyküm web siteniz süper ötesi çok güzel, facebookta paylaştım 23-11-2020 22:48:12

9. Tokat merkezden ben emin. Merhaba herkese sayfanız yeminle çok güzel, twitter da paylaştım 24-11-2020 08:16:01

10. Bu konu : ” Facebook … Uyarı: Bu Resimde 3’ten Fazla Kişi Olabilir ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa vallaha billaha iyi, linkedinde paylaştım , memo – 408

11. Bu konu : ” Facebook … Uyarı: Bu Resimde 3’ten Fazla Kişi Olabilir ” çok güzel. Slm web siteniz vallaha billaha çok güzel, facebookta paylaştım , Aylin – 463

12. Bu konu : ” Facebook … Uyarı: Bu Resimde 3’ten Fazla Kişi Olabilir ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım süper ötesi hoşuma gitti, saolun , Gürbüz – 21

13. Mardin dan kimler var. Facebook … Uyarı: Bu Resimde 3’ten Fazla Kişi Olabilir . Slm web siten ciddiyim çok güzel, tebrikler , memo – 400

14. Kocaeli dan kimler var. Facebook … Uyarı: Bu Resimde 3’ten Fazla Kişi Olabilir . selam arkadaşlar siteniz inanılmaz hayran bıraktı, teşekkürler , Gürbüz – 379

15. Kırıkkale dan kimler var. Facebook … Uyarı: Bu Resimde 3’ten Fazla Kişi Olabilir . selamun aleyküm web sitesi harbiden güzel, tebrikler , mehmet – 138

16. Zonguldak dan kimler var. Facebook … Uyarı: Bu Resimde 3’ten Fazla Kişi Olabilir . Selam sayfanız vallaha billaha hayran bıraktı, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 221

17. Karaman dan kimler var. Facebook … Uyarı: Bu Resimde 3’ten Fazla Kişi Olabilir . selamun aleyküm paylaşım valla mükemmel, saolun , Aylin – 113

18. Burdur merkezden ben Aylin. Merhaba herkese bu web sitesi inan ki ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 29-01-2021 01:59:12

19. Kırklareli merkezden ben doruk. Selam herkese web sitesi süper ötesi mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 02-02-2021 13:51:14

20. Yalova dan kimler var. Facebook … Uyarı: Bu Resimde 3’ten Fazla Kişi Olabilir . Merhaba web siten yeminle mükemmel, tebrikler , doruk – 91

21. Karaman merkezden ben memo. merhaba arkadaşlar sayfanız inanki iyi, facebookta paylaştım 05-02-2021 21:24:16

22. Ağrı dan kimler var. Facebook … Uyarı: Bu Resimde 3’ten Fazla Kişi Olabilir . Mrb bu web sitesi inan ki dikkatimi çekti, tebrikler , emin – 252

23. Karabük merkezden ben gaye. Selam siteniz süper ötesi çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum 28-02-2021 04:56:13

24. Erzurum dan kimler var. Facebook … Uyarı: Bu Resimde 3’ten Fazla Kişi Olabilir . Selam herkese bu web sitesi cidden dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , hatice – 63

Yorum yapın

Lütfen Paylaşın !

close-link