Görünüşe göre Facebook, bu alt kuruluşun yayınlamama izin vermeyeceği bir listeye göre dünya çapında 15 veri merkezine sahip, ancak işte bulduğum hızlı bir liste: “Geçtiğimiz yıl boyunca, toplam 15 veri merkezi konumuna genişlettik, Newton County, Georgia; Eagle Mountain, Utah; Huntsville, Alabama; ve Singapur’da yeni merkezler duyuruldu. Ayrıca Papillion, Nebraska; Henrico, Virginia; Luleå, İsveç ve Prineville, Oregon’daki mevcut tesislerimizde de genişletmelerin duyurusunu yaptık. “

Onları fiziksel olarak yok etmek muhtemelen yapılacak yol değildir. Bir virüs? DDOS? Bilmiyorum. Ama muhtemelen biliyorsunuz.

Elbette Google, Twitter, Amazon ve haber ağları gibi şeylerin de gitmesi gerekiyor, ancak bu aklıma gelen en iyi ilk adım. Savaştayız. Bir bilgi savaşı. Hadi kazanalım. Başka seçeneğimiz yok.

Author

9 Comments

1. Giresun dan kimler var. Facebook yok = Propaganda yok = Sahte salgın yok = Faşizm yok. Olabilir??? Facebook’u yok edelim. Dünyayı kurtaralım. Bitirdim millet. . Selamlar sayfa vallaha billaha dikkat çekici, facebookta paylaştım , memo – 32

2. Gürbüz Reply

Kilis merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm paylaşımınız vallaha ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 13-03-2021 14:18:29

3. Van dan kimler var. Facebook yok = Propaganda yok = Sahte salgın yok = Faşizm yok. Olabilir??? Facebook’u yok edelim. Dünyayı kurtaralım. Bitirdim millet. . Mrb web siteniz inan ki ilgi uyandırıcı, şukuladım , ali – 450

4. Yozgat dan kimler var. Facebook yok = Propaganda yok = Sahte salgın yok = Faşizm yok. Olabilir??? Facebook’u yok edelim. Dünyayı kurtaralım. Bitirdim millet. . Merhabalar paylaşım gerçekten dikkat çekici, linkedinde paylaştım , gaye – 286

5. Konya merkezden ben ziya. Merhaba herkese sayfanız inan ki dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum 30-03-2021 03:20:19

6. Kayseri merkezden ben Gürbüz. Merhaba web siten cidden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım 06-04-2021 05:52:16

7. Balıkesir dan kimler var. Facebook yok = Propaganda yok = Sahte salgın yok = Faşizm yok. Olabilir??? Facebook’u yok edelim. Dünyayı kurtaralım. Bitirdim millet. . Merhabalar web siteniz harbiden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 389

8. Bu konu : ” Facebook yok = Propaganda yok = Sahte salgın yok = Faşizm yok. Olabilir??? Facebook’u yok edelim. Dünyayı kurtaralım. Bitirdim millet. ” çok güzel. Merhaba web sitesi cidden dikkatimi çekti, tebrikler , mehmet – 432

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link