Facebook’ta bir fragman izliyordum ve bir anda gelmiş geçmiş en çılgın fikir aklıma geldi. Sistem algoritmalarını onlara karşı kullanın.

Bu yüzden, partizan ideallere karşı olduğum ve seçkinlere karşı durmak ve borç köleliğini, başarısız altyapıları, yolsuzluğu ve adam kayırmayı ifşa etmek ve bir ürünü satmak için harcanan tüm anlamsız uzunluklara işaret etmek konusunda çok sesli olduğum bir sır değil. Bizi gözetlemekten anahtar kelimeleri ve cümleleri elde etmeye, reklamların sürekli bombardımanına kadar.

Amerikalı babayı on yıl içinde ilk kez birkaç gün izinli izliyordum ve şovun ve ailenin ne kadarının sadece “çarpıcı reklamlar” olduğunu hiç fark etmemiştim

Her neyse uzun lafın kısası. Teorilerimize farkındalık yaratmak için topluluk olarak reklamları ve bindirme reklamları ele geçirmeliyiz.

Bir treyler, bir reklam, bir reklam panosu görüyorsunuz, UFO’lar, Epstein, 9-11 hakkında gerçekten herhangi bir şeyi duyurmak için bir ürünün marka tanınırlığı bize herhangi bir şey.

Bize ürünleri kaşıkla beslemek için bir altyapı inşa ettiler, ancak biz bunu insanların gerçekliklerinin doğasını sorgulamaları için kullanabiliriz. Parlak turuncu bir dalga görüyorsunuz, onu komplo hastagıyla etiketliyor. İnsanların sorgulamasını sağlayın.

Bu insanlar, zor işi yaptıkları ve parayı içine koydukları insanların duyarlılıklarını avlamak için pazar araştırmasına milyonlar harcıyorlar … bu pisliği kaçırmak.

“Facebook’ta bir fragman izliyordum ve bir anda gelmiş geçmiş en çılgın fikir aklıma geldi. Sistem algoritmalarını onlara karşı kullanın.” üzerine 15 yorum

1. Tekirdağ merkezden ben Emine. Slm bu web sitesi inanki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 30-08-2020 10:54:46

2. Karaman merkezden ben mehmet. Mrb web siteniz vallaha billaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım 09-09-2020 21:54:41

3. Gümüşhane merkezden ben Gürbüz. Slm web sitesi inan ki mükemmel, face de paylaştım 21-09-2020 06:20:06

4. Konya merkezden ben doruk. Merhabalar bu web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 02-10-2020 09:49:11

5. Yalova merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar sayfan gerçekten güzel, linkedinde paylaştım 08-10-2020 20:02:33

6. Isparta dan kimler var. Facebook’ta bir fragman izliyordum ve bir anda gelmiş geçmiş en çılgın fikir aklıma geldi. Sistem algoritmalarını onlara karşı kullanın. . Merhaba herkese bu web sitesi yeminle çok iyi, linkedinde paylaştım , ziya – 180

7. Denizli dan kimler var. Facebook’ta bir fragman izliyordum ve bir anda gelmiş geçmiş en çılgın fikir aklıma geldi. Sistem algoritmalarını onlara karşı kullanın. . Selamlar bu web sitesi inanki hayran edici, sosyal medyada paylaştım , hatice – 361

8. Gümüşhane merkezden ben hatice. selamun aleyküm sayfa vallaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 19-10-2020 05:31:38

Yorum yapın