Bu yüzden, partizan ideallere karşı olduğum ve seçkinlere karşı durmak ve borç köleliğini, başarısız altyapıları, yolsuzluğu ve adam kayırmayı ifşa etmek ve bir ürünü satmak için harcanan tüm anlamsız uzunluklara işaret etmek konusunda çok sesli olduğum bir sır değil. Bizi gözetlemekten anahtar kelimeleri ve cümleleri elde etmeye, reklamların sürekli bombardımanına kadar.

Amerikalı babayı on yıl içinde ilk kez birkaç gün izinli izliyordum ve şovun ve ailenin ne kadarının sadece “çarpıcı reklamlar” olduğunu hiç fark etmemiştim

Her neyse uzun lafın kısası. Teorilerimize farkındalık yaratmak için topluluk olarak reklamları ve bindirme reklamları ele geçirmeliyiz.

Bir treyler, bir reklam, bir reklam panosu görüyorsunuz, UFO’lar, Epstein, 9-11 hakkında gerçekten herhangi bir şeyi duyurmak için bir ürünün marka tanınırlığı bize herhangi bir şey.

Bize ürünleri kaşıkla beslemek için bir altyapı inşa ettiler, ancak biz bunu insanların gerçekliklerinin doğasını sorgulamaları için kullanabiliriz. Parlak turuncu bir dalga görüyorsunuz, onu komplo hastagıyla etiketliyor. İnsanların sorgulamasını sağlayın.

Bu insanlar, zor işi yaptıkları ve parayı içine koydukları insanların duyarlılıklarını avlamak için pazar araştırmasına milyonlar harcıyorlar … bu pisliği kaçırmak.

Author

77 Comments

1. Kars merkezden ben mehmet. Merhaba sayfan inan ki dikkat çekici, linkedinde paylaştım 30-08-2020 06:25:48

2. Muş merkezden ben ali. Selamlar sayfan inan ki ilgi uyandırıcı, saolun 30-08-2020 10:51:50

3. Tekirdağ merkezden ben Emine. Slm bu web sitesi inanki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 30-08-2020 10:54:46

4. Aydın merkezden ben mehmet. Slm sayfanız vallaha hayran edici, teşekkürler 30-08-2020 14:16:48

5. elif yılmaz Reply

Selamın aleyküm sayfanız inan ki ilgi uyandırıcı, face de paylaştım

6. Karaman merkezden ben mehmet. Mrb web siteniz vallaha billaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım 09-09-2020 21:54:41

7. Gürbüz Reply

Gümüşhane merkezden ben Gürbüz. Slm web sitesi inan ki mükemmel, face de paylaştım 21-09-2020 06:20:06

8. Düzce merkezden ben Emine. Mrb siten inanılmaz hayran bıraktı, tebrikler 26-09-2020 16:11:50

9. Konya merkezden ben doruk. Merhabalar bu web sitesi ciddiyim ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 02-10-2020 09:49:11

10. merhaba arkadaşlar bu web sitesi cidden hayran bıraktı, linkedinde paylaştım

11. elif yılmaz Reply

Yalova merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar sayfan gerçekten güzel, linkedinde paylaştım 08-10-2020 20:02:33

12. Isparta dan kimler var. Facebook’ta bir fragman izliyordum ve bir anda gelmiş geçmiş en çılgın fikir aklıma geldi. Sistem algoritmalarını onlara karşı kullanın. . Merhaba herkese bu web sitesi yeminle çok iyi, linkedinde paylaştım , ziya – 180

13. Denizli dan kimler var. Facebook’ta bir fragman izliyordum ve bir anda gelmiş geçmiş en çılgın fikir aklıma geldi. Sistem algoritmalarını onlara karşı kullanın. . Selamlar bu web sitesi inanki hayran edici, sosyal medyada paylaştım , hatice – 361

14. Gümüşhane merkezden ben hatice. selamun aleyküm sayfa vallaha dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum 19-10-2020 05:31:38

15. Çorum merkezden ben ziya. merhaba arkadaşlar web sitesi ciddiyim hayran edici, twitter da paylaştım 25-10-2020 22:37:33

16. Siirt dan kimler var. Facebook’ta bir fragman izliyordum ve bir anda gelmiş geçmiş en çılgın fikir aklıma geldi. Sistem algoritmalarını onlara karşı kullanın. . selam arkadaşlar web siteniz inan ki mükemmel, facebookta paylaştım , Aylin – 448

17. Burdur merkezden ben ali. Mrb sayfanız valla ilgi uyandırıcı, şukuladım 03-11-2020 23:35:49

18. Van merkezden ben gaye. selamun aleyküm paylaşım harbiden çok hoşuma gitti, saolun 04-11-2020 14:14:53

19. Bilecik merkezden ben Aylin. Merhabalar paylaşımın inanılmaz hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım 09-11-2020 16:17:00

20. elif yılmaz Reply

Antalya dan kimler var. Facebook’ta bir fragman izliyordum ve bir anda gelmiş geçmiş en çılgın fikir aklıma geldi. Sistem algoritmalarını onlara karşı kullanın. . Selam herkese siten harbiden çok iyi, face de paylaştım , elif yılmaz – 161

21. Yozgat dan kimler var. Facebook’ta bir fragman izliyordum ve bir anda gelmiş geçmiş en çılgın fikir aklıma geldi. Sistem algoritmalarını onlara karşı kullanın. . Selamın aleyküm web siten inanki güzel, saolun , doruk – 3

22. Hatay dan kimler var. Facebook’ta bir fragman izliyordum ve bir anda gelmiş geçmiş en çılgın fikir aklıma geldi. Sistem algoritmalarını onlara karşı kullanın. . selamun aleyküm siten cidden hoşuma gitti, sağolun , Hasan – 51

23. Muğla merkezden ben emin. Selam herkese sayfan gerçekten çok iyi, tebrikler 18-11-2020 09:23:07

24. Selam herkese bu web sitesi inan ki hayran edici, tebrikler

25. Bursa merkezden ben ali. Merhabalar bu web sitesi vallaha çok güzel, face de paylaştım 26-11-2020 07:45:46

26. Bu konu : ” Facebook’ta bir fragman izliyordum ve bir anda gelmiş geçmiş en çılgın fikir aklıma geldi. Sistem algoritmalarını onlara karşı kullanın. ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa süper ötesi çok hoşuma gitti, saolun , doruk – 268

27. Batman merkezden ben doruk. Merhaba herkese sayfanız inanılmaz hayran edici, face de paylaştım 06-12-2020 14:11:53

28. Tunceli dan kimler var. Facebook’ta bir fragman izliyordum ve bir anda gelmiş geçmiş en çılgın fikir aklıma geldi. Sistem algoritmalarını onlara karşı kullanın. . Selam sayfan yeminle hayran bıraktı, facebookta paylaştım , gaye – 49

29. elif yılmaz Reply

Aydın dan kimler var. Facebook’ta bir fragman izliyordum ve bir anda gelmiş geçmiş en çılgın fikir aklıma geldi. Sistem algoritmalarını onlara karşı kullanın. . Selam herkese siten vallaha billaha ilgi uyandırıcı, face de paylaştım , elif yılmaz – 310

30. Bu konu : ” Facebook’ta bir fragman izliyordum ve bir anda gelmiş geçmiş en çılgın fikir aklıma geldi. Sistem algoritmalarını onlara karşı kullanın. ” çok güzel. Selamlar bu web sitesi ciddiyim çok hoşuma gitti, sağolun , doruk – 29

31. Hakkari dan kimler var. Facebook’ta bir fragman izliyordum ve bir anda gelmiş geçmiş en çılgın fikir aklıma geldi. Sistem algoritmalarını onlara karşı kullanın. . selam arkadaşlar web sitesi vallaha hayran edici, twitter da paylaştım , – 313

32. Bu konu : ” Facebook’ta bir fragman izliyordum ve bir anda gelmiş geçmiş en çılgın fikir aklıma geldi. Sistem algoritmalarını onlara karşı kullanın. ” çok güzel. Merhabalar web sitesi süper ötesi hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum , ali – 311

33. Şanlıurfa dan kimler var. Facebook’ta bir fragman izliyordum ve bir anda gelmiş geçmiş en çılgın fikir aklıma geldi. Sistem algoritmalarını onlara karşı kullanın. . Selam web sitesi inanki hoşuma gitti, face de paylaştım , gaye – 471

34. Ordu dan kimler var. Facebook’ta bir fragman izliyordum ve bir anda gelmiş geçmiş en çılgın fikir aklıma geldi. Sistem algoritmalarını onlara karşı kullanın. . Selam sayfanız gerçekten çok güzel, teraziye tıkladım , doruk – 322

35. Isparta merkezden ben ali. Merhaba paylaşım valla güzel, sosyal medyada paylaştım 24-12-2020 06:44:43

36. Samsun dan kimler var. Facebook’ta bir fragman izliyordum ve bir anda gelmiş geçmiş en çılgın fikir aklıma geldi. Sistem algoritmalarını onlara karşı kullanın. . selam arkadaşlar web sitesi süper ötesi çok iyi, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 381

37. Ağrı merkezden ben Hasan. Selam herkese sayfa inan ki dikkat çekici, face de paylaştım 05-01-2021 12:37:53

38. elif yılmaz Reply

Sinop merkezden ben elif yılmaz. Merhabalar web siten inan ki güzel, teşekkürler 05-01-2021 13:47:36

39. Mersin dan kimler var. Facebook’ta bir fragman izliyordum ve bir anda gelmiş geçmiş en çılgın fikir aklıma geldi. Sistem algoritmalarını onlara karşı kullanın. . selam arkadaşlar siteniz harbiden çok hoşuma gitti, teşekkürler , – 272

40. Tokat dan kimler var. Facebook’ta bir fragman izliyordum ve bir anda gelmiş geçmiş en çılgın fikir aklıma geldi. Sistem algoritmalarını onlara karşı kullanın. . Merhaba herkese siten harbiden çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 78

41. Tokat merkezden ben emin. Slm paylaşımınız harbiden ilgi uyandırıcı, face de paylaştım 16-01-2021 07:14:14

42. Bu konu : ” Facebook’ta bir fragman izliyordum ve bir anda gelmiş geçmiş en çılgın fikir aklıma geldi. Sistem algoritmalarını onlara karşı kullanın. ” çok güzel. selamun aleyküm sayfan süper ötesi ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , Emine – 269

43. Bingöl merkezden ben mehmet. Merhabalar web siteniz vallaha hayran bıraktı, tebrikler 24-01-2021 12:11:45

44. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Facebook’ta bir fragman izliyordum ve bir anda gelmiş geçmiş en çılgın fikir aklıma geldi. Sistem algoritmalarını onlara karşı kullanın. ” çok güzel. Merhabalar web siteniz inan ki çok güzel, şukuladım , elif yılmaz – 479

45. Selam web siteniz inan ki mükemmel, sosyal medyada paylaştım

46. selamun aleyküm siteniz harbiden çok güzel, sağolun

47. Muş dan kimler var. Facebook’ta bir fragman izliyordum ve bir anda gelmiş geçmiş en çılgın fikir aklıma geldi. Sistem algoritmalarını onlara karşı kullanın. . Merhaba herkese paylaşımın inanki mükemmel, teraziye tıkladım , hatice – 440

48. Ağrı merkezden ben Aylin. Selamlar web siteniz vallaha hayran edici, teşekkürler 31-01-2021 20:11:54

49. Sinop merkezden ben . Selam sayfanız inanki dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım 02-02-2021 18:16:05

50. Kırklareli merkezden ben doruk. Selam herkese sayfan süper ötesi dikkat çekici, şukuladım 07-02-2021 18:42:14

51. Mersin merkezden ben gaye. selamun aleyküm siteniz yeminle hayran edici, face de paylaştım 10-02-2021 12:42:02

52. Selam siteniz inan ki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum

53. Osmaniye merkezden ben ali. Selamlar web siteniz yeminle dikkatimi çekti, face de paylaştım 11-02-2021 21:32:50

54. selamun aleyküm paylaşımınız ciddiyim çok hoşuma gitti, sosyal medyada paylaştım

55. Erzincan dan kimler var. Facebook’ta bir fragman izliyordum ve bir anda gelmiş geçmiş en çılgın fikir aklıma geldi. Sistem algoritmalarını onlara karşı kullanın. . selam arkadaşlar sayfan inan ki çok güzel, face de paylaştım , banu – 359

56. Bu konu : ” Facebook’ta bir fragman izliyordum ve bir anda gelmiş geçmiş en çılgın fikir aklıma geldi. Sistem algoritmalarını onlara karşı kullanın. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi cidden çok iyi, sağolun , memo – 195

57. Ağrı merkezden ben ahmet. Selam herkese web siten cidden iyi, face de paylaştım 20-02-2021 14:04:08

58. Bu konu : ” Facebook’ta bir fragman izliyordum ve bir anda gelmiş geçmiş en çılgın fikir aklıma geldi. Sistem algoritmalarını onlara karşı kullanın. ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten ciddiyim hayran edici, linkedinde paylaştım , hatice – 429

59. Kastamonu dan kimler var. Facebook’ta bir fragman izliyordum ve bir anda gelmiş geçmiş en çılgın fikir aklıma geldi. Sistem algoritmalarını onlara karşı kullanın. . Mrb sayfanız inan ki hayran edici, teraziye tıkladım , ali – 125

60. Kastamonu merkezden ben gaye. Slm paylaşımın inanılmaz mükemmel, facebookta paylaştım 02-03-2021 11:38:10

61. selam arkadaşlar web siteniz gerçekten ilgi uyandırıcı, tebrikler

62. Bu konu : ” Facebook’ta bir fragman izliyordum ve bir anda gelmiş geçmiş en çılgın fikir aklıma geldi. Sistem algoritmalarını onlara karşı kullanın. ” çok güzel. Mrb sayfa vallaha billaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım , Hasan – 81

63. Mrb paylaşımınız vallaha hayran edici, facebookta paylaştım

64. Bu konu : ” Facebook’ta bir fragman izliyordum ve bir anda gelmiş geçmiş en çılgın fikir aklıma geldi. Sistem algoritmalarını onlara karşı kullanın. ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın süper ötesi hayran bıraktı, şukuladım , ziya – 254

65. Selam web siteniz harbiden hoşuma gitti, şukuladım

66. Antalya merkezden ben hatice. Selamın aleyküm paylaşımın gerçekten iyi, facebookta paylaştım 08-04-2021 12:56:38

67. Bu konu : ” Facebook’ta bir fragman izliyordum ve bir anda gelmiş geçmiş en çılgın fikir aklıma geldi. Sistem algoritmalarını onlara karşı kullanın. ” çok güzel. Selamın aleyküm siteniz vallaha billaha güzel, linkedinde paylaştım , ali – 359

68. Merhaba herkese paylaşım vallaha billaha dikkat çekici, saolun

69. elif yılmaz Reply

Denizli merkezden ben elif yılmaz. Selamlar sayfanız süper ötesi çok güzel, teraziye tıkladım 20-04-2021 07:19:09

70. Erzincan merkezden ben mehmet. merhaba arkadaşlar siten harbiden güzel, face de paylaştım 03-05-2021 23:38:09

71. Selamın aleyküm paylaşımınız gerçekten çok hoşuma gitti, teraziye tıkladım

72. Malatya merkezden ben emin. Merhaba sayfa inanılmaz çok iyi, teşekkürler 10-05-2021 01:53:11

73. Kastamonu dan kimler var. Facebook’ta bir fragman izliyordum ve bir anda gelmiş geçmiş en çılgın fikir aklıma geldi. Sistem algoritmalarını onlara karşı kullanın. . Selam web siteniz inanki çok güzel, şukuladım , banu – 402

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link