Facebook’ta bir kişi var, ateşli bir kıza benziyor, geri döndüm ve bu kişinin gönderileri açıldığında koz hakkında olumsuz bir şey söylediğinde zaman dilimlerini gözden geçirdim. Adamı şahsen sevmiyorum ama bu şekilde düşünecek kadar kozdan da nefret etmiyorum.

Bunu aşılayın ve koz verin, birkaç gönderi önce bu kişi saat 1’e benzeyen bir gönderi paylaştı. Belki onlar sadece bir gece kuşu. Ama sonra öğlen, akşam 8’de, hatta sabah 6’da, ne zaman uyuyorlar?

Yani, her şeyden önce nefret uyandıran bir hesabınız var, hatta ülke biden övüyor ve yine de profil cumhuriyetçi olarak etiketleniyor. Bunu başka biri gördü mü, Facebook’a eklediğiniz, sahte haberlerle bağlantılı olduğunu düşünen rastgele bir hesap? Gönderiler gerçekten ranttan daha fazla bir şey yapmıyor gibi, ancak günün her saatinde aynı rantları görüyorsanız ve profil gerçek bir kişi kullanıyormuş gibi görünmüyorsa, profildeki binlerce arkadaş.

Author

13 Comments

1. Bu konu : ” Facebook’ta günün her saatinde her şeyi gölgede bırakan her şeyi paylaşan bir hesabı kapattığım için nefret söylemi olarak etiketlendim ” çok güzel. Selam siteniz inan ki hoşuma gitti, teşekkürler , ahmet – 210

2. Isparta dan kimler var. Facebook’ta günün her saatinde her şeyi gölgede bırakan her şeyi paylaşan bir hesabı kapattığım için nefret söylemi olarak etiketlendim . Selamlar bu web sitesi harbiden mükemmel, teşekkürler , mehmet – 349

3. Afyon merkezden ben hatice. Mrb web siteniz cidden mükemmel, paylaşımların devamını bekliyorum 16-03-2021 20:46:45

4. Kars dan kimler var. Facebook’ta günün her saatinde her şeyi gölgede bırakan her şeyi paylaşan bir hesabı kapattığım için nefret söylemi olarak etiketlendim . Selam herkese web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, şukuladım , ali – 134

5. Van merkezden ben Hasan. Selamlar paylaşımınız ciddiyim çok iyi, facebookta paylaştım 18-03-2021 00:35:36

6. Bu konu : ” Facebook’ta günün her saatinde her şeyi gölgede bırakan her şeyi paylaşan bir hesabı kapattığım için nefret söylemi olarak etiketlendim ” çok güzel. Merhaba herkese web siten inan ki dikkat çekici, tebrikler , Aylin – 370

7. Ardahan dan kimler var. Facebook’ta günün her saatinde her şeyi gölgede bırakan her şeyi paylaşan bir hesabı kapattığım için nefret söylemi olarak etiketlendim . Merhaba bu web sitesi harbiden ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım , memo – 68

8. Gürbüz Reply

Selamlar paylaşım gerçekten mükemmel, sosyal medyada paylaştım

9. elif yılmaz Reply

Selam herkese paylaşımın harbiden çok güzel, teraziye tıkladım

10. Bu konu : ” Facebook’ta günün her saatinde her şeyi gölgede bırakan her şeyi paylaşan bir hesabı kapattığım için nefret söylemi olarak etiketlendim ” çok güzel. Selam herkese siten süper ötesi çok iyi, teraziye tıkladım , ahmet – 393

11. Gaziantep merkezden ben mehmet. Selam sayfanız inan ki iyi, linkedinde paylaştım 06-04-2021 22:56:33

12. Selamlar siteniz yeminle dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link