Kategoriler
Genel

Facebook'ta Karantina güncellemelerim: 5. Gün

Karantina: 5. Gün

Burada Dallas'ta her yerde tuvalet kağıdı ve dezenfektan idoller var, ama bir gemi inşa etmeliydik. Doğa Ana'nın sorunumuza bir çözüm bulduğunu, zombilerin yüzemeyeceğini ve yakında biteceğini umuyorum. Ancak medya, yağmurun henüz başlamadığı plajlarda takıldığını göstermeye başlar. Zombiler tuzlu dalgalarda toplanıyor ve sanki yağmurları çağırmak için eski bir ritüel yapıyormuş gibi.

Henüz umudumu kaybetmedim. Belki de Tabiat Ana'nın bize zombilerin kim olduğunu gösterme şekli, taklitçileri ortaya çıkarma şeklidir. Sosyal toplantılar için hemen hemen her yolu kapattık: spor etkinlikleri, restoranlar, vb. Ve şimdi yağmurlar bize daha fazla duraklama vermeye başladı, ama evden ayrılmamak için başka bir neden. Ve lo'! Virüsün beklediği yerde hala dışarı çıkacak olanları görüyoruz.

Ama ben değil. Hayır, Tabiat'ın gök gürültüsü, şimşek ve yağmuru gönderdiği için tükenmiş Everclear şişemle sarılıp gülümsüyorum. 13. Cuma günü Bayan Voorhees'in kafasının içindeki ses gibi ona fısıldarım, "Al onları, anne! Al!" Çünkü şimdi yeni bir teorim var.

Zombiler toplanmayı sever. Tuvalet kağıdı onların yiyecek değil, virüs. Onları öldürebilecek en çok şey en çok istedikleri şeydir ve bu yüzden onu kendi aralarında paylaşmak için toplanırlar. Masumlar enfekte oluyor ve biz de zombi popülasyonunun kimliklerini keşfetmek için çalışıyoruz. Ama sadece bekle ve izle … virüs beyninde yerse bile, ne olursa olsun – Charmin'in pelüş iyiliği üzerinde savaşmalarına neden olurlar, hala zombi olmalarını toplarlar ve kutlarlar.

Ve sonra, aynen böyle, belki de hepsi ölecek ve bulutlar, gerçekten sadece insan olan birkaç kişiyi ortaya çıkarmak için dağılacak – siyah veya beyaz insanlar, Sol veya Sağ insanlar, ama sadece insanlar.

Evet, belki Doğa Ana bize birbirimizi öldürmemize gerek olmadığını söylemeye çalışıyor … zombiler bunu kendileri yapmaya istekli. Ya da belki başka bir şişe Everclear bulmalıyım.

“Facebook'ta Karantina güncellemelerim: 5. Gün” için 10 yanıt

Çorum merkezden ben ziya. selam arkadaşlar paylaşımın ciddiyim dikkatimi çekti, şukuladım 20-03-2020 21:01:47

Kırıkkale merkezden ben doruk. selamun aleyküm siteniz ciddiyim çok hoşuma gitti, saolun 20-03-2020 22:02:09

Hakkari merkezden ben elif yılmaz. Merhaba herkese sayfanız inanki hayran bıraktı, sosyal medyada paylaştım 25-03-2020 09:07:43

Aksaray merkezden ben ahmet. Merhaba paylaşımın cidden dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 31-03-2020 13:59:08

Yozgat merkezden ben elif yılmaz. Selam paylaşımın vallaha billaha mükemmel, twitter da paylaştım 01-04-2020 03:32:47

Bilecik merkezden ben ali. Merhaba paylaşımın valla güzel, twitter da paylaştım 05-04-2020 10:20:57

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir