Hey millet,

Uzanan başka biri bunu gördü. Facebook’un çöp olduğunu biliyorum ama otomatik olarak 1 paylaşım aldığımı fark ettim ve gizlilik ayarları nedeniyle «gizli» yazdığı için göremiyorum. Gönderilerimi kimse görmediği için kimsenin eşyalarımı paylaşmadığını biliyorum.

Hesabıma bir ihtar aldım..

Gönderim Çin ve Biden’den bahsediyor. Bazı gönderilerin bir inceleme bölümüne veya başka bir şeye atıldığını düşünüyor musunuz?

Author

17 Comments

1. Bu konu : ” Facebook’un gizemli paylaşımı? ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşım vallaha billaha hayran edici, teşekkürler , Emine – 252

2. Rize merkezden ben doruk. Selam paylaşım süper ötesi mükemmel, linkedinde paylaştım 22-08-2021 17:46:34

3. Tekirdağ dan kimler var. Facebook’un gizemli paylaşımı? . Merhaba web siteniz valla hayran edici, twitter da paylaştım , ali – 276

4. Diyarbakır dan kimler var. Facebook’un gizemli paylaşımı? . Mrb sayfanız gerçekten hayran edici, face de paylaştım , ali – 39

5. Bu konu : ” Facebook’un gizemli paylaşımı? ” çok güzel. Merhabalar paylaşımın inan ki hayran bıraktı, facebookta paylaştım , ziya – 406

6. Bu konu : ” Facebook’un gizemli paylaşımı? ” çok güzel. Selamlar sayfan vallaha çok güzel, sosyal medyada paylaştım , ziya – 330

7. Bu konu : ” Facebook’un gizemli paylaşımı? ” çok güzel. merhaba arkadaşlar paylaşım inanılmaz dikkat çekici, sağolun , gaye – 69

8. Karaman dan kimler var. Facebook’un gizemli paylaşımı? . selamun aleyküm paylaşımın inan ki hayran bıraktı, facebookta paylaştım , ziya – 116

9. Bu konu : ” Facebook’un gizemli paylaşımı? ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz harbiden dikkatimi çekti, saolun , emin – 492

10. Bu konu : ” Facebook’un gizemli paylaşımı? ” çok güzel. selam arkadaşlar siten cidden çok güzel, twitter da paylaştım , ali – 153

11. Denizli dan kimler var. Facebook’un gizemli paylaşımı? . Selam herkese web siten valla çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 491

12. Bu konu : ” Facebook’un gizemli paylaşımı? ” çok güzel. selam arkadaşlar paylaşımın cidden hayran edici, sağolun , – 46

13. Kütahya dan kimler var. Facebook’un gizemli paylaşımı? . Selamın aleyküm siteniz inan ki çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 308

14. Bu konu : ” Facebook’un gizemli paylaşımı? ” çok güzel. Merhaba herkese web siten ciddiyim dikkatimi çekti, facebookta paylaştım , ali – 462

15. Tokat dan kimler var. Facebook’un gizemli paylaşımı? . Selamlar web siten cidden dikkat çekici, paylaşımların devamını bekliyorum , doruk – 270

16. elif yılmaz Reply

Van merkezden ben elif yılmaz. Slm sayfanız harbiden hayran bıraktı, facebookta paylaştım 14-09-2021 05:04:28

Write A Comment