Bazı gerçek resmi verileri görmek istiyorum (tacirlik korkusu değil), istila edilen tüm hastaneler hakkında gerçek bilimden bahsediyorum (çok sorduğumu biliyorum) VE 2019 gibi diğer yıllara ait verileri görmek istiyorum, 2018 ve bunları birbirleriyle karşılaştırın.

bunun ölümleri önlemek olmadığını unutmayın (kendi itiraflarıyla).

kimse?

Author

4 Comments

1. Ağrı merkezden ben . Merhaba herkese web siteniz süper ötesi iyi, facebookta paylaştım 04-04-2021 23:59:23

2. Nevşehir merkezden ben doruk. Selam herkese web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 05-04-2021 00:38:15

3. Karaman dan kimler var. Fark ettiniz mi, hükümet yetkilileri hastanelerin taşmasını önlemek için maskelerinizi takmanızı, 6 fit uzakta durmanızı, kilitlenmenizi vb. İnsanların ölmesini engellemeyi asla söylemiyorlar . Slm sayfanız vallaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 228

4. Bartın dan kimler var. Fark ettiniz mi, hükümet yetkilileri hastanelerin taşmasını önlemek için maskelerinizi takmanızı, 6 fit uzakta durmanızı, kilitlenmenizi vb. İnsanların ölmesini engellemeyi asla söylemiyorlar . Merhabalar siten cidden çok güzel, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 218

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link