Bazı gerçek resmi verileri görmek istiyorum (tacirlik korkusu değil), istila edilen tüm hastaneler hakkında gerçek bilimden bahsediyorum (çok sorduğumu biliyorum) VE 2019 gibi diğer yıllara ait verileri görmek istiyorum, 2018 ve bunları birbirleriyle karşılaştırın.

bunun ölümleri önlemek olmadığını unutmayın (kendi itiraflarıyla).

kimse?

Author

30 Comments

1. Ağrı merkezden ben . Merhaba herkese web siteniz süper ötesi iyi, facebookta paylaştım 04-04-2021 23:59:23

2. Nevşehir merkezden ben doruk. Selam herkese web sitesi gerçekten çok hoşuma gitti, twitter da paylaştım 05-04-2021 00:38:15

3. Karaman dan kimler var. Fark ettiniz mi, hükümet yetkilileri hastanelerin taşmasını önlemek için maskelerinizi takmanızı, 6 fit uzakta durmanızı, kilitlenmenizi vb. İnsanların ölmesini engellemeyi asla söylemiyorlar . Slm sayfanız vallaha güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , memo – 228

4. Bartın dan kimler var. Fark ettiniz mi, hükümet yetkilileri hastanelerin taşmasını önlemek için maskelerinizi takmanızı, 6 fit uzakta durmanızı, kilitlenmenizi vb. İnsanların ölmesini engellemeyi asla söylemiyorlar . Merhabalar siten cidden çok güzel, sosyal medyada paylaştım , Aylin – 218

5. Çorum merkezden ben gaye. Mrb sayfan valla dikkat çekici, teşekkürler 21-04-2021 05:30:16

6. Bu konu : ” Fark ettiniz mi, hükümet yetkilileri hastanelerin taşmasını önlemek için maskelerinizi takmanızı, 6 fit uzakta durmanızı, kilitlenmenizi vb. İnsanların ölmesini engellemeyi asla söylemiyorlar ” çok güzel. selam arkadaşlar web siteniz vallaha billaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , ali – 446

7. Kilis merkezden ben memo. Selam herkese sayfan ciddiyim hayran edici, teşekkürler 06-05-2021 22:41:45

8. Selam web siten süper ötesi hoşuma gitti, face de paylaştım

9. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Fark ettiniz mi, hükümet yetkilileri hastanelerin taşmasını önlemek için maskelerinizi takmanızı, 6 fit uzakta durmanızı, kilitlenmenizi vb. İnsanların ölmesini engellemeyi asla söylemiyorlar ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfa yeminle hayran bıraktı, twitter da paylaştım , Gürbüz – 141

10. selam arkadaşlar siten valla dikkatimi çekti, sağolun

11. Bu konu : ” Fark ettiniz mi, hükümet yetkilileri hastanelerin taşmasını önlemek için maskelerinizi takmanızı, 6 fit uzakta durmanızı, kilitlenmenizi vb. İnsanların ölmesini engellemeyi asla söylemiyorlar ” çok güzel. Slm siteniz vallaha iyi, teşekkürler , doruk – 374

12. Artvin merkezden ben banu. Merhabalar sayfan valla hayran bıraktı, face de paylaştım 26-05-2021 12:53:56

13. Bu konu : ” Fark ettiniz mi, hükümet yetkilileri hastanelerin taşmasını önlemek için maskelerinizi takmanızı, 6 fit uzakta durmanızı, kilitlenmenizi vb. İnsanların ölmesini engellemeyi asla söylemiyorlar ” çok güzel. selam arkadaşlar siteniz cidden çok iyi, teraziye tıkladım , hatice – 380

14. Slm siten gerçekten çok güzel, teraziye tıkladım

15. Gürbüz Reply

Bartın dan kimler var. Fark ettiniz mi, hükümet yetkilileri hastanelerin taşmasını önlemek için maskelerinizi takmanızı, 6 fit uzakta durmanızı, kilitlenmenizi vb. İnsanların ölmesini engellemeyi asla söylemiyorlar . merhaba arkadaşlar sayfa süper ötesi hayran bıraktı, twitter da paylaştım , Gürbüz – 258

16. Bu konu : ” Fark ettiniz mi, hükümet yetkilileri hastanelerin taşmasını önlemek için maskelerinizi takmanızı, 6 fit uzakta durmanızı, kilitlenmenizi vb. İnsanların ölmesini engellemeyi asla söylemiyorlar ” çok güzel. merhaba arkadaşlar siten süper ötesi mükemmel, saolun , emin – 461

17. Slm web sitesi vallaha dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım

18. merhaba arkadaşlar paylaşımın harbiden ilgi uyandırıcı, sosyal medyada paylaştım

19. Merhaba herkese paylaşımınız inanki hayran bıraktı, facebookta paylaştım

20. Merhaba web siten inanki hayran edici, facebookta paylaştım

21. elif yılmaz Reply

Bu konu : ” Fark ettiniz mi, hükümet yetkilileri hastanelerin taşmasını önlemek için maskelerinizi takmanızı, 6 fit uzakta durmanızı, kilitlenmenizi vb. İnsanların ölmesini engellemeyi asla söylemiyorlar ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi süper ötesi hayran edici, paylaşımların devamını bekliyorum , elif yılmaz – 281

22. Ağrı dan kimler var. Fark ettiniz mi, hükümet yetkilileri hastanelerin taşmasını önlemek için maskelerinizi takmanızı, 6 fit uzakta durmanızı, kilitlenmenizi vb. İnsanların ölmesini engellemeyi asla söylemiyorlar . Selam sayfanız harbiden hayran bıraktı, şukuladım , – 336

23. Uşak merkezden ben Hasan. selamun aleyküm paylaşımınız vallaha çok hoşuma gitti, tebrikler 04-07-2021 23:49:56

24. Van merkezden ben ziya. Selam herkese web sitesi inan ki mükemmel, teşekkürler 10-07-2021 10:19:43

25. Gümüşhane dan kimler var. Fark ettiniz mi, hükümet yetkilileri hastanelerin taşmasını önlemek için maskelerinizi takmanızı, 6 fit uzakta durmanızı, kilitlenmenizi vb. İnsanların ölmesini engellemeyi asla söylemiyorlar . Selam paylaşımın gerçekten mükemmel, saolun , memo – 364

26. Bu konu : ” Fark ettiniz mi, hükümet yetkilileri hastanelerin taşmasını önlemek için maskelerinizi takmanızı, 6 fit uzakta durmanızı, kilitlenmenizi vb. İnsanların ölmesini engellemeyi asla söylemiyorlar ” çok güzel. Selam sayfanız inan ki ilgi uyandırıcı, şukuladım , doruk – 281

27. Bu konu : ” Fark ettiniz mi, hükümet yetkilileri hastanelerin taşmasını önlemek için maskelerinizi takmanızı, 6 fit uzakta durmanızı, kilitlenmenizi vb. İnsanların ölmesini engellemeyi asla söylemiyorlar ” çok güzel. Selamlar paylaşımınız gerçekten hoşuma gitti, twitter da paylaştım , Gürbüz – 114

28. Karabük dan kimler var. Fark ettiniz mi, hükümet yetkilileri hastanelerin taşmasını önlemek için maskelerinizi takmanızı, 6 fit uzakta durmanızı, kilitlenmenizi vb. İnsanların ölmesini engellemeyi asla söylemiyorlar . Selamlar paylaşımın inan ki güzel, face de paylaştım , Aylin – 275

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link