Bu doğru! Medyadaki ve burada Reddit’teki propagandacıların sizi inandırmak istediği şeylere rağmen, milyonlarca kan akışına daldırılan mevcut üç aşının hiçbiri, diğer her aşının uyması gereken standartları karşılamıyor, yine de bunların olduğu mesajlarıyla dolup taşıyoruz ” güvenli ve etkili “.

Bunu nasıl yapabilirler? Çünkü bu aşılar YALNIZCA “acil durum kullanım izni” adı verilen ve önemli ölçüde kanıt ve bilimsel titizlik için çıtayı düşürür.

Bana inanma Buraya sağlık hizmeti sağlayıcıları ve aşıların alıcıları için bilgi formlarının bulunduğu FDA’nın web sitesine doğrudan bir bağlantıdır. Listelenen üç aşıdan herhangi birine tıklarsanız ve sonraki sayfada “Aşı Uygulayan Sağlık Hizmeti Sağlayıcıları için Bilgi Sayfası“, sağlık hizmeti sağlayıcılarının aşı hakkında hastalara neleri ifşa etmesi gerektiğini ve yan etkilerin nasıl bildirileceğini ayrıntılarıyla içeren bir PDF’ye yönlendirileceksiniz.

Bu Moderna aşısı için sağlık hizmeti sağlayıcısı bilgi formuna doğrudan bir bağlantıdır. Diğer ilginç bilgilerin yanı sıra, başlığın altında özellikle dikkat çekici ve açık bir satır var. AŞI ALICILARINA / BAKICILARINA SAĞLANACAK BİLGİLER şu okur:

FDA, Moderna COVID-19 Aşısının acil kullanımına izin verdi, FDA onaylı bir aşı değildir.

Aynı satır, hem J&J hem de Pfizer aşıları için diğer PDF’lerde bulunmaktadır. Çoğu insanın bunun böyle olduğu konusunda hiçbir fikri yoktur ve medya tarafından ya da hepsi olduğu gerçeği tarafından tamamen görmezden gelinmiştir. bu onaylanmamış aşılardan kaynaklanabilecek herhangi bir zarardan herhangi bir sorumluluktan muaf.

Bu bilginin farkında değilseniz, bu ortak bilgiyi herkese duyurmak için lütfen bunu arkadaşlarınız ve ailenizle paylaşın!

Author

32 Comments

1. Artvin merkezden ben ahmet. selam arkadaşlar siten gerçekten çok hoşuma gitti, şukuladım 10-04-2021 17:29:41

2. Gürbüz Reply

Mersin merkezden ben Gürbüz. Selamlar paylaşımınız inan ki dikkatimi çekti, şukuladım 10-04-2021 17:34:15

3. Selamlar paylaşımın süper ötesi çok iyi, tebrikler

4. Kastamonu merkezden ben ali. Merhaba herkese paylaşımınız inanki mükemmel, linkedinde paylaştım 10-04-2021 18:03:53

5. Giresun dan kimler var. Farkında olmayanlar için FDA onaylı covid aşısı yok . selam arkadaşlar bu web sitesi inanılmaz hayran bıraktı, sağolun , – 262

6. Selamlar bu web sitesi yeminle çok hoşuma gitti, sağolun

7. Adana dan kimler var. Farkında olmayanlar için FDA onaylı covid aşısı yok . Selam sayfanız valla çok iyi, teşekkürler , hatice – 102

8. Gürbüz Reply

Selam herkese bu web sitesi vallaha billaha hoşuma gitti, facebookta paylaştım

9. Giresun dan kimler var. Farkında olmayanlar için FDA onaylı covid aşısı yok . Merhaba paylaşımın vallaha billaha mükemmel, tebrikler , banu – 250

10. Gürbüz Reply

Amasya merkezden ben Gürbüz. Selamın aleyküm web siteniz yeminle mükemmel, sosyal medyada paylaştım 23-04-2021 08:24:41

11. selamun aleyküm web sitesi cidden hoşuma gitti, saolun

12. Niğde dan kimler var. Farkında olmayanlar için FDA onaylı covid aşısı yok . Selamlar bu web sitesi vallaha çok güzel, şukuladım , Aylin – 260

13. Merhabalar paylaşımın gerçekten çok güzel, saolun

14. Çanakkale merkezden ben memo. Mrb web sitesi inanılmaz çok hoşuma gitti, paylaşımların devamını bekliyorum 17-05-2021 00:36:30

15. Bu konu : ” Farkında olmayanlar için FDA onaylı covid aşısı yok ” çok güzel. Selamın aleyküm sayfan valla hayran edici, facebookta paylaştım , gaye – 500

16. Konya merkezden ben ali. Merhaba herkese paylaşımınız yeminle çok hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 23-05-2021 20:23:29

17. Karabük dan kimler var. Farkında olmayanlar için FDA onaylı covid aşısı yok . Selamlar sayfa vallaha çok iyi, sağolun , ali – 82

18. Selam herkese web siten vallaha billaha hayran edici, sağolun

19. Sinop dan kimler var. Farkında olmayanlar için FDA onaylı covid aşısı yok . selam arkadaşlar web sitesi inan ki dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım , mehmet – 481

20. Niğde merkezden ben Hasan. Slm web siten gerçekten çok güzel, sosyal medyada paylaştım 09-06-2021 22:32:13

21. Bu konu : ” Farkında olmayanlar için FDA onaylı covid aşısı yok ” çok güzel. Selamın aleyküm paylaşımınız cidden mükemmel, teşekkürler , banu – 491

22. Bu konu : ” Farkında olmayanlar için FDA onaylı covid aşısı yok ” çok güzel. Merhaba herkese siteniz cidden hoşuma gitti, teşekkürler , Aylin – 295

23. Eskişehir merkezden ben banu. Merhaba sayfanız harbiden ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 23-06-2021 05:30:27

24. Yalova dan kimler var. Farkında olmayanlar için FDA onaylı covid aşısı yok . merhaba arkadaşlar paylaşımın cidden çok güzel, teraziye tıkladım , ali – 285

25. Trabzon merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar sayfan valla çok güzel, twitter da paylaştım 27-06-2021 21:48:49

26. Sakarya merkezden ben hatice. Merhaba herkese siten ciddiyim çok iyi, twitter da paylaştım 10-07-2021 04:23:29

27. merhaba arkadaşlar siten valla hoşuma gitti, twitter da paylaştım

28. Sinop merkezden ben ali. Mrb bu web sitesi inanki hayran edici, teraziye tıkladım 18-07-2021 02:15:06

29. Bu konu : ” Farkında olmayanlar için FDA onaylı covid aşısı yok ” çok güzel. Merhabalar web siten harbiden çok güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , hatice – 428

30. elif yılmaz Reply

Merhaba siteniz ciddiyim çok güzel, linkedinde paylaştım

Write A Comment

Lütfen Paylaşın !

close-link