Kategoriler
Genel

Farkındalığı yaymak için Kopyala ve Yapıştır !! # PGATE

Kredi u / brucester1’e sadece gönderisinde sorulan şeyi yapıyor. Bunun için hiç kredi almıyorum.

pgate dökümü

Bu etrafında yüzen bulundu ve buradaki bazı noktalar oldukça şok edici … Bence COINCIDENCE Ötesinde … Siz ne düşünüyorsunuz?

────────

Pizzagate gerçek.

Bu bazı sağcı komplo teorisi değil.

Bu gerçek. Her zaman gerçekti.

Wayfair saçmalığının sizi hasta ettiğini düşünüyorsanız, bekleyin.

Çünkü gördüğünüz şey BÜYÜK bir bulmacanın küçük bir parçası.

Bu derin ilerliyor.

İnsanlar Pizzagate’e güldü…. Artık gülmüyorlar.

İnsan ticareti gerçek.

Teşvik ederken / benimserken aldığınız sınıflardan biridir. En az 4 saat.

Elit pedofili gerçektir. Organ toplama gerçektir.

Bu yeni bir fenomen değil. Yeni başlamış bir şey değil. Yıllardır sürüyor.

ABD’de olan bir şey değil. Tüm dünyada oluyor.

Hollywood’u içerir. Politikacıları içerir. Zenginleri içerir. Aradığınız kişiler dahil olur.

Ve anlıyorum. Başınızı olup bitenlere sarmak zor. Burnunuzun hemen altında çok karanlık ve iğrenç bir şey hayal etmek zor.

Çocuklarımıza bu kadar kötü bir şey olduğunu hayal etmek zor.

Bazı komplo teorisi olarak onu güldürmek kolaydır.

Oh hayır, en sevdiğim aktör, şarkıcı veya politikacı değil. Oh hayır, Hillary değil. O katılamaz. Bizi Trump’tan kurtaracaktı.

Uluslararası Çalışma Örgütü KÜRESEL olarak 40,3 MİLYON insan kaçakçılığı kurbanını tahmin ediyor.

Bunun hala bir aldatmaca olduğunu düşünüyorsanız veya bir Elit Pedofili yüzüğünün var olduğu gerçeğini kabul etmek istemiyorsanız, kendinize şunu sorun:

Herkes Epstein’ı ve küçük kızlara olan sevgisini biliyordu.

⭐️ Epstein adayı 1998’de satın aldığından beri insanlar Küçük Saint James Pedophile Adası’nı çağırıyorlardı.

⭐️Bu bilgiyle Bill Clinton ve Obama neden Epstein’ın Adası’nı ziyaret ettiler? Bir kaç sefer?

Yerliler neden yıllardır orada düzinelerce genç çocuğun görüldüğünü bildirdi?

⭐️ Bill Gates neden orada düzenli bir ziyaretçiydi?

Prince Andrew…. Daha fazlasını söylememe gerek var mı ve Kraliçe neden doğru değilse öyküyü çalıştırmak için birini tehdit ediyor?

⭐️ Bana tüm bu tanınmış erkek ve kadınların büyük bir parti için adasına gittiğini mi söylemek istiyorsun? Onun hakkında ne bildiklerini biliyor musun? Bu bir sır değildi.

⭐ Epstein yeraltı tünellerini ne için kullanıyordu?

⭐️Ghislaine Maxwell kimdi?

⭐️ Bir denizaltı şirketine sahip olduğunu biliyor muydunuz?

⭐️ Alt pilot lisansına sahip olduğunu biliyor muydunuz? Ne için bir denizaltı pilot lisansına ihtiyacı olabilirdi?

TerraMar projesinin Clinton Vakfı tarafından kurulduğunu ve Manhattan’daki Lynn De Rothschild mülkünde bulunduğunu biliyor muydunuz?

⭐️Chelsea Clinton ve Ghislaine çok yakın oldukları ve aslında birlikte tatil yaptıkları bildirildi. Bana Chelsea’nin Ghislaine hakkında bir şey bilmediğini mi söylüyorsun?

⭐️ Chelsea’nin düğünü açlıktan Haitili çocukları beslemesi gereken parayla ne zaman ödendi?

⭐️ Hillary, Dışişleri Bakanlığı’nı çalıştırırken neden Ghislain’in yeğenini Orta Doğu politika kararlarından sorumlu tuttu? Bilirsiniz… ABD / Libya politikasını denetleyen ve büyükelçinin öldürüldüğü tek kişi.

Podesta e-postaları ne olacak?

John ve Tony Podesta’nın yapıtlarından ne haber?

⭐️ O ürpertici boktan herhangi birine sahip olabilir misin?

⭐️ Obama, sosisli sandviçlerin Chicago’dan özel bir parti için uçması için neden 65.000 dolarlık vergi ödeyen para satın alsın?

James Alefantis kimdir?

DC DC’de bir pizza restoranı sahibi misiniz? DC’deki en güçlü insanlardan kim olarak adlandırılır? Bir pizza yeri mi? Pizza yeri olan bir adam mý? Clintons, Obama, Epstein ve daha birçoğu ile yakın bağları olan bir adam mı?

İnstagramını gördün mü? Oh muhtemelen … her şeye bakıyorsunuz.

⭐️ Pizza yerinde olan sanata baktınız mı?

⭐️Çocuklarınızın bu şeyleri görmesini mi istiyorsunuz?

⭐️ Sitesine girmek ve binlerce dolara mal olan pizza sipariş etmek için karanlık web girişine ne dersiniz? Ah bekle… bu yıkıldı.

Beyaz Saray’la iletişim kurmak için bir pizza sahibi ne yapıyor?

Kuyruklu yıldız pizzaya giren ve kilitli bir dolap kapısında çekim yapan Hollywood aktörü hakkında ne düşünüyorsunuz? Bilgisayarını barındıran aynı dolap mı? Garip.

Anthony Weiner ne olacak? Dizüstü bilgisayarında bulunan tüm e-postalar?

⭐️ Bana karısı Huma Abedin’in neler olup bittiğiyle ilgili hiçbir bilgiye sahip olmadığını mı söylemek istiyorsun?

Huma ve arkadaşı Hillary’nin bu 15 yaşındaki kız hakkında hiçbir fikri yoktu?

⭐️ “Hayat Sigortası” adlı klasöre ne dersiniz?

⭐ Frazzledrip’i Huma ve Hillary ile birlikte barındıranı biliyorsun.

9 NYPD yapan aynı Huma ve Hillary, küçük kıza konuşulamayan şeyler yaparken korkunç bir video izledikten sonra intihar etti mi? Aynı NYPD gördüklerinden dolayı attılar korkunçtu?

İntihardan bahsetmişken, eski meslektaşları ve yakınları olan 57 kişi neden son 30 yıl içinde öldü? 15 intihar nedeniyle öldü. 8’i uçak, araba veya motosiklet kazasında öldü ve 14 tanesi gizemli bir şekilde öldürüldü. Bu insanların hepsinin potansiyel olarak kliniklerin kariyerine zarar verebilecek bilgileri vardı. 57 arkadaşım bile yok – bir hit listeye eklemem gereken 57 kişiyi yalnız bırakın.

James Comey’nin kızı neden Epstein seks kaçakçılığı davasında başsavcı?

⭐ Reddit’in eski CEO’su Ellen Pao, Ghislaine’nin Epstein ve pedo arkadaşları için reşit olmayan kızlar sağladığını biliyor mu?

Norveç Kraliyet Ailesi Epstein Skandalıyla mı ilgili? Neden? Prens Andrew’u düşünmek şaşırtıcı değil.

Oprah’ın akıl hocası ne olacak? Tanrı John ve Weinstein. Bana Oprah’ın bilmediğini mi söylemek istiyorsun? Hadi şimdiwwwwww.

NXIVM vakasını bile duydunuz mu? Smallville aktris Allison Mack’in tutuklandığı ve seks kaçakçılığıyla ilgili federal suçlamalarla suçlandığı bir seks tarikatı yürütüyorlardı.

Laura Silsby ne olacak? Haiti’de gizlice girmeye çalıştığı için yargılanan kadın ve KIDNAP 30 çocuğu onları ABD’ye getirmek için. Clinton, suçlamadan onu geri getirmek için yürütme emrini kullandı.

⭐️Kicker …… tahmin et yasal adını kim değiştirdi ve kehribar uyarısından mı sorumlu? Kahretsin lanet olası … Laura Silsby… ama bundan bahsetmeyelim…. O deliği kazan insanlar ölüyor….

⭐ McMartin Anaokulu. Franklin Örtüsü. Seth Rich. Isaac Kappy. Boystown. Bulucular.

⭐️Denish Hastert…. Onu tanıyor musun? Malısın. Podesta ile iyi dostlar….

Robert Menendez. Mike Folmer. Tanınmış demokratik bağışçı, Terry Bean. David Byrd. George Byrd. Bilinen tüm tanınmış pedofiller.

Bu, olup bitenlerin dörtte birini bile kapsamıyor. Bu Epstein’dan çok daha fazlası. Ghislaine’den çok daha fazlası. Bu derin ilerliyor ve sonunda şok olacaksınız.

Her şey. Her şey birbirine bağlı. Her şey bağlı.

Diğerleri COVID konusunda daha fazla endişelenirken, çocuklarımızı kurtarmak konusunda daha fazla endişeliyim. Öyle değil mi?

Farkındalığı yaymak için kopyalayıp yapıştırın !!!

“Farkındalığı yaymak için Kopyala ve Yapıştır !! # PGATE” için 8 yanıt

Amasya merkezden ben doruk. merhaba arkadaşlar web sitesi inan ki çok iyi, tebrikler 17-07-2020 03:43:50

Afyon merkezden ben Gürbüz. merhaba arkadaşlar web siten cidden çok iyi, twitter da paylaştım 20-07-2020 03:49:25

Çanakkale merkezden ben doruk. Mrb web sitesi valla hayran bıraktı, teraziye tıkladım 06-08-2020 20:50:17

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir