Biri lütfen gerçek kişiler gibi davranan çeşitli botların aralıksız gönderileri ile spam arasındaki farkı ayırt edebilir mi? Veya belirli ve artan sayıda web girişleri için kendi verilerimize erişmek için kendimizi insan olarak doğrulamamız gerektiğinde botlar nasıl spam olarak kabul edilmez?

Neden tüm internet platformlarında, kitlelere dezenformasyonla saldırmak için manipülasyon taktiği değil, aynı zamanda sadece iğrenç olan botların gönderilerini okumak isteyelim? Ayrıca, verilerimizi okumalarını istemiyorsak neden botlardan gelen gönderileri okumak isteyelim ki? orada botlar ve insanlarla bir ilişki varmış gibi değil….

..Bu kimseye mantıklı geliyor mu? Nasıl bir spam biçimi değil?

Merakla,

ben z

45 Comments

1. Selam herkese sayfanız gerçekten güzel, face de paylaştım

2. Gürbüz Reply

Bu konu : ” Farklılaştırma – Botlar ve Spam ” çok güzel. Selamlar web siten inan ki mükemmel, tebrikler , Gürbüz – 96

3. Kırşehir dan kimler var. Farklılaştırma – Botlar ve Spam . selam arkadaşlar paylaşımınız ciddiyim çok hoşuma gitti, face de paylaştım , doruk – 362

4. Aksaray merkezden ben banu. Slm siten süper ötesi dikkat çekici, sosyal medyada paylaştım 06-07-2021 07:01:46

5. Merhabalar siten cidden mükemmel, facebookta paylaştım

6. Bu konu : ” Farklılaştırma – Botlar ve Spam ” çok güzel. Merhaba bu web sitesi valla çok iyi, saolun , hatice – 430

7. Merhabalar sayfa harbiden güzel, paylaşımların devamını bekliyorum

8. Kırıkkale dan kimler var. Farklılaştırma – Botlar ve Spam . Selamlar paylaşım vallaha hayran bıraktı, sağolun , banu – 20

9. Batman merkezden ben hatice. selamun aleyküm siteniz inanki ilgi uyandırıcı, twitter da paylaştım 06-07-2021 12:19:43

10. Gürbüz Reply

Mrb web sitesi inanki ilgi uyandırıcı, teraziye tıkladım

11. Tekirdağ dan kimler var. Farklılaştırma – Botlar ve Spam . Merhaba sayfa inan ki ilgi uyandırıcı, tebrikler , Aylin – 411

12. Merhaba paylaşımınız ciddiyim dikkat çekici, saolun

13. Bu konu : ” Farklılaştırma – Botlar ve Spam ” çok güzel. merhaba arkadaşlar web sitesi gerçekten hayran bıraktı, tebrikler , – 432

14. Trabzon dan kimler var. Farklılaştırma – Botlar ve Spam . Mrb paylaşımın vallaha billaha dikkatimi çekti, linkedinde paylaştım , – 208

15. selamun aleyküm paylaşımın gerçekten dikkatimi çekti, twitter da paylaştım

16. Bu konu : ” Farklılaştırma – Botlar ve Spam ” çok güzel. Merhaba herkese sayfa vallaha billaha mükemmel, face de paylaştım , emin – 5

17. Gürbüz Reply

Muğla merkezden ben Gürbüz. Selam herkese sayfan vallaha billaha ilgi uyandırıcı, linkedinde paylaştım 13-07-2021 13:45:20

18. Ankara dan kimler var. Farklılaştırma – Botlar ve Spam . merhaba arkadaşlar paylaşımın inanılmaz güzel, twitter da paylaştım , gaye – 14

19. Uşak merkezden ben ali. selamun aleyküm paylaşımınız ciddiyim mükemmel, sosyal medyada paylaştım 15-07-2021 08:31:28

20. Kütahya dan kimler var. Farklılaştırma – Botlar ve Spam . Selamın aleyküm web siten inanki ilgi uyandırıcı, şukuladım , ali – 85

21. Uşak merkezden ben Aylin. selam arkadaşlar paylaşım cidden güzel, twitter da paylaştım 18-07-2021 06:08:47

22. Bu konu : ” Farklılaştırma – Botlar ve Spam ” çok güzel. Selam web siten harbiden güzel, teşekkürler , banu – 489

23. Adıyaman dan kimler var. Farklılaştırma – Botlar ve Spam . Merhaba herkese bu web sitesi vallaha billaha dikkatimi çekti, twitter da paylaştım , ali – 440

24. Mersin merkezden ben doruk. Selamın aleyküm paylaşımınız inan ki iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 28-07-2021 22:41:51

25. Bu konu : ” Farklılaştırma – Botlar ve Spam ” çok güzel. selamun aleyküm web siteniz vallaha billaha hayran edici, face de paylaştım , – 177

26. Yalova dan kimler var. Farklılaştırma – Botlar ve Spam . Mrb sayfa ciddiyim güzel, twitter da paylaştım , doruk – 165

27. Muğla merkezden ben gaye. Slm paylaşım cidden mükemmel, teşekkürler 30-07-2021 10:53:32

28. Gaziantep merkezden ben emin. selamun aleyküm sayfa valla hoşuma gitti, linkedinde paylaştım 30-07-2021 19:18:45

29. Bu konu : ” Farklılaştırma – Botlar ve Spam ” çok güzel. Slm bu web sitesi cidden dikkatimi çekti, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 125

30. elif yılmaz Reply

Tekirdağ dan kimler var. Farklılaştırma – Botlar ve Spam . Selamlar siteniz inanki dikkatimi çekti, face de paylaştım , elif yılmaz – 344

31. Bayburt merkezden ben ali. Mrb sayfan valla çok iyi, teraziye tıkladım 05-08-2021 21:05:18

32. Tekirdağ merkezden ben ziya. Mrb web sitesi valla çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum 07-08-2021 08:00:16

33. Çorum dan kimler var. Farklılaştırma – Botlar ve Spam . merhaba arkadaşlar siteniz valla çok iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , ziya – 297

34. Gümüşhane merkezden ben ali. Selamın aleyküm siteniz valla iyi, şukuladım 08-08-2021 02:22:38

35. Hatay dan kimler var. Farklılaştırma – Botlar ve Spam . Selam herkese siteniz yeminle mükemmel, teşekkürler , gaye – 103

36. Kocaeli merkezden ben Hasan. Selamın aleyküm siten harbiden mükemmel, saolun 26-08-2021 20:25:11

37. Kırıkkale dan kimler var. Farklılaştırma – Botlar ve Spam . selamun aleyküm web siteniz inan ki iyi, sağolun , memo – 121

38. Bitlis dan kimler var. Farklılaştırma – Botlar ve Spam . Merhabalar sayfanız gerçekten çok güzel, sağolun , ziya – 43

39. Hatay merkezden ben emin. Selam sayfan valla dikkatimi çekti, sağolun 01-09-2021 15:36:09

40. Kastamonu merkezden ben Gürbüz. Selamlar bu web sitesi vallaha billaha dikkat çekici, linkedinde paylaştım 04-09-2021 05:49:49

41. elif yılmaz Reply

Merhabalar siteniz cidden ilgi uyandırıcı, paylaşımların devamını bekliyorum

42. Kayseri dan kimler var. Farklılaştırma – Botlar ve Spam . Mrb sayfa inanılmaz çok güzel, saolun , ali – 80

43. elif yılmaz Reply

Selam sayfanız vallaha mükemmel, face de paylaştım

44. Ordu merkezden ben ali. Selamın aleyküm web siteniz ciddiyim hayran bıraktı, tebrikler 24-09-2021 16:58:17

45. Konya dan kimler var. Farklılaştırma – Botlar ve Spam . Selamlar bu web sitesi inan ki güzel, paylaşımların devamını bekliyorum , Aylin – 457

Write A Comment