Farzedelim

Bu beklediğim gibi 20. yüzyılın başlarında bir tekrar olmayacak mı?

Yani, Devrimler, İsyanlar, Organize Kaos, Toplu tasfiye / Gulaglar, III. Dünya Savaşı, Kalıcı diktatörlük ve Sosyalist-Kapitalist özgür sistemin sonu, Sözleşme Katiller yeni normal, vb.

Yoksa Eylül ayında resmen biten ve başka bir krizin yerini alan mevcut COVID Krizi mi?

Bunun yerine, BU Yeni Dünya Düzeni ve sadece bizi uyanık ve bölünmüş tutmak için sürekli bir döngü ile bok oluşturuyorlar mı?

… Mrexreturns tarafından gönderildi
[comments]

“Farzedelim” üzerine 24 yorum

1. Yozgat merkezden ben Emine. selam arkadaşlar paylaşımın süper ötesi dikkat çekici, tebrikler 24-08-2020 01:01:51

2. Gaziantep merkezden ben elif yılmaz. Slm paylaşımınız gerçekten dikkat çekici, sağolun 25-08-2020 06:44:43

3. Hakkari merkezden ben mehmet. selamun aleyküm web siteniz inanki mükemmel, twitter da paylaştım 28-08-2020 14:11:44

4. Trabzon merkezden ben mehmet. Selam herkese bu web sitesi vallaha billaha çok hoşuma gitti, saolun 28-08-2020 18:58:03

5. Tokat dan kimler var. Farzedelim . Mrb paylaşım yeminle iyi, paylaşımların devamını bekliyorum , emin – 20

6. Edirne dan kimler var. Farzedelim . selam arkadaşlar bu web sitesi ciddiyim güzel, sağolun , – 5

7. Yozgat dan kimler var. Farzedelim . merhaba arkadaşlar web sitesi yeminle dikkatimi çekti, sosyal medyada paylaştım , ali – 172

Yorum yapın